Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak napisać i opublikować książkę non-fiction z pomocą Reedsy’ego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak napisać i opublikować książkę non-fiction z pomocą Reedsy’ego

Produkcja książki non-fiction wymaga dużo pracy, od planowania po jej opublikowanie. Na szczęście dostępnych jest wiele pomocy w postaci zasobów i usług Reedsy dla niezależnych autorów.

Dowiedz się dokładnie, w jaki sposób platforma może pomóc Ci w pisaniu i publikowaniu literatury faktu. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i opracuj strategię obejmującą inteligentne narzędzia i techniki.

Wykorzystaj w pełni przewodniki Reedsy’s Literatura faktu

Reedsy oferuje szeroką gamę przewodników na każdym etapie procesu twórczego pisania literatury faktu. Oto, w jaki sposób jego zasoby mogą przynieść Ci największe korzyści.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Dowiedz się o rodzajach literatury faktu

Jeśli znasz najlepsze strony do wyszukiwania książek do przeczytania, natkniesz się na wszelkiego rodzaju gatunki i podgatunki, nawet w literaturze faktu.

Aby mieć pewność, że Twoje własne publikacje odniosą sukces w tej konkurencyjnej branży, musisz zrozumieć różne gatunki i to, co sprawia, że ​​ich najlepsze książki są tak dobre.

Tak więc pierwszym zasobem, w który warto się zagłębić, jest przewodnik Reedsy’ego po typach i gatunkach literatury faktu. Dzięki tym spostrzeżeniom możesz zaplanować kolejną opartą na faktach książkę lub opracować sposób zdefiniowania i udoskonalenia obecnej.

Zrozum kreatywną literaturę faktu

Kolejną decyzją, którą musisz podjąć, pisząc literaturę faktu, jest styl, którego będziesz używać. Czy twoje podejście będzie polegać na dziennikarskim skupieniu się na faktach, czy też będzie zależeć od osobistej narracji?

Aby poznać dostępne opcje, zapoznaj się ze spostrzeżeniami Reedsy’ego na temat kreatywnej literatury faktu. Przeczytaj książki tego typu i zdecyduj, czy to odpowiedni styl dla Ciebie.

Nakreśl swoją książkę literatury faktu

Przed napisaniem książki musisz zaplanować jej strukturę, tak aby odnosiła się do Twojej tematyki i skutecznie rezonowała z docelowymi odbiorcami.

Rekommenderad:  Jak zapobiec montowaniu partycji podczas uruchamiania, logowania lub podłączania dysków do komputera Mac?

Dowiedz się wszystkiego o tym, jak zarysować książkę non-fiction z Reedsy. Będziesz wtedy w stanie opracować możliwie najlepszy manuskrypt.

Napisz swoją książkę

Jednym z przewodników, który należy zachować szczególnie blisko, jest samouczek Reedsy’ego na temat pisania książek non-fiction. Znajdziesz wiele wskazówek, co uwzględnić i jak radzić sobie z tymi opartymi na faktach narracjami.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, połącz ten zasób z narzędziami do pisania, takimi jak oprogramowanie do gramatyki i sprawdzania pisowni. Nawet darmowe aplikacje do tworzenia światów mogą się przydać podczas konstruowania literatury faktu.

Opublikuj swoją książkę

Ostatnim etapem podróży książki non-fiction jest jej publikacja, którą znacznie ułatwisz dzięki poradom ekspertów.

Przewodnik Reedsy’ego na temat publikowania literatury faktu może nauczyć Cię kilku najlepszych praktyk, podkreślając jednocześnie elementy, które różnią się od publikowania książek beletrystycznych.

Zainwestuj w usługi Reedsy’s dla literatury faktu

Oprócz przydatnych przewodników, Reedsy zapewnia cały rynek profesjonalistów, których możesz zatrudnić.

Redaktorzy literatury faktu

Bez względu na to, nad czym pracujesz, nigdy nie publikuj swojej pracy bez uprzedniej profesjonalnej redakcji.

Pod tym względem redaktorzy literatury faktu Reedsy są dostępni do przeglądania i zatrudniania. Po prostu kliknij Poprosić o wycenę na obiecujących kandydatów i wybierz najlepsze dopasowanie do swojej książki.

Ghostwriters dla propozycji książek literatury faktu

Propozycje książek są istotną częścią tradycyjnego procesu publikowania literatury faktu, dlatego musisz upewnić się, że propozycja wysyłana do agentów i wydawców jest idealna.

Jeśli nie jesteś pewien, jak się do tego zabrać, ghostwriter to świetne rozwiązanie. Mogą ci doradzić w tej sprawie i wykorzystać swoje doświadczenie do napisania dla ciebie propozycji, więc przyjrzyj się ghostwriterom Reedsy’ego.

Stwórz najlepszą strategię pisania literatury faktu

Reedsy oddaje do Twojej dyspozycji mnóstwo przewodników i profesjonalistów. Wszystko, co musisz zrobić, to przejrzeć je i wybrać najbardziej pomocne przy pisaniu i publikowaniu książki non-fiction.

Rekommenderad:  Jak znaleźć ustawienia zaawansowane na Instagram

Ale nie poprzestawaj na tym. Jak już zasugerowano, spójrz na aplikacje, które mogą usprawnić Twój proces. Zastanów się, jakiego wsparcia potrzebujesz, od konspektu po marketing, i zdobądź niezawodne narzędzia.

Table of Contents