Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić aktualizację Androida 14 QPR2 Beta 1 usuwającą aplikację Eufy Security z urządzeń Pixel

Przez ostatnie kilka tygodni Google testowało aktualizację Androida 14 QPR2 Beta 1. Aktualizacja zawiera szereg nowych funkcji i ulepszeń. Jednak aktualizacja wprowadziła również kilka błędów i problemów, z których jeden niepokoi użytkowników inteligentnego domu Eufy, ponieważ usuwa aplikację Eufy Security z ich telefonów.

W dzienniku zmian Google wspomniało, że występuje problem z aktualizacją Androida 14 QPR2 Beta 1, który uniemożliwia systemowi instalowanie aplikacji korzystających z elementu metadanych w niekonwencjonalny sposób. Jednak dziennik zmian nie wspomina, że ​​ta aktualizacja odinstalowuje również aplikację Eufy Security.

Jeśli napotykasz ten problem, ten przewodnik będzie przydatny. W tym poradniku dowiesz się jak naprawić aktualizację Androida 14 QPR2 Beta 1 usuwającą aplikację Eufy Security z urządzeń Pixel.

Jak naprawić aktualizację Androida 14 QPR2 Beta 1 usuwającą aplikację Eufy Security z urządzeń Pixel?

Aplikacja zabezpieczająca Eufy

Aktualizacja Androida 14 QPR2 Beta 1 wprowadziła błąd usuwający aplikację Eufy Security ze smartfonów Pixel. Błąd uniemożliwia także ponowną instalację aplikacji po aktualizacji. Wielu użytkowników zgłasza, że ​​z powodu tego problemu nie mogą kontrolować swoich produktów inteligentnego domu.

Aktualizacje wersji beta są często pełne błędów i problemów. Oto niektóre z rzeczy, z którymi będziesz miał do czynienia, jeśli zaktualizujesz wersję beta. Jednak firma Google przyznała się do tego problemu i programiści szybko opracowali potencjalne rozwiązania. Użytkownicy oczekiwali, że Eufy zaktualizuje aplikację w taki sposób, że przestanie ona niekonwencjonalnie używać nagłówków metadanych. Zamiast tego klienci musieli uporać się z tym błędem.

Na szczęście odkąd aktualizacja pojawiła się na horyzoncie, istnieją obejścia pozwalające rozwiązać ten problem. Użytkownicy zauważyli, że zainstalowanie starszej wersji APK pomogło pozbyć się problemu. Niektórzy sugerowali, że zainstalowanie aktualizacji w wersji ze stycznia 2023 r. zadziałało.

Co więcej, Google udostępniło także nową aktualizację Androida 14 QPR2 Beta 1.1, która zawiera poprawkę tego błędu. Powinieneś natychmiast zainstalować aktualizację i sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Autor zdjęcia – www.play.google.com