Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić awarię Discorda podczas pisania i wyszukiwania emotikonów?

Discord to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości, w której użytkownicy mogą dołączać do czatów, wysyłać SMS-y, wysyłać filmy, wysyłać emotikony i nie tylko. Jednak platforma nie jest idealna, ponieważ tu i ówdzie pojawia się kilka problemów.

Wielu użytkowników skarży się, że Discord zawiesza się podczas pisania i wyszukiwania emotikonów. Wpłynęło to na ogólne wrażenia użytkownika i sprawiło, że zwracają się oni do innych aplikacji, aby wysyłać SMS-y i komunikować się.

Jeśli napotykasz ten problem, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić awarię Discorda podczas pisania i wyszukiwania emotikonów.

Jak naprawić awarię Discorda podczas pisania i wyszukiwania emotikonów?

Discord zawiesza się podczas pisania

Obecnie napływa wiele raportów, ponieważ użytkownicy skarżą się na awarię Discorda podczas pisania i wyszukiwania emotikonów na czatach. Problem sfrustrował kilku użytkowników i sprawił, że niechętnie korzystali z tego komunikatora.

W miarę napływu raportów zespół wsparcia Discord dowiedział się o tym. W oficjalnym oświadczeniu ogłosili, że pracują nad poprawką powodującą awarię Discorda podczas pisania i wyszukiwania emotikonów. Jednak jak dotąd nie ma oficjalnej daty ETA ani daty premiery. Dopóki programiści nie pracują nad trwałym rozwiązaniem, użytkownicy wymyślili tymczasowe obejście.

Powiązane artykuły – Ile superreakcji na Discordzie otrzymujesz dziennie?

Zmiana nazwy emotek lub ich usunięcie może zapobiec awarii aplikacji. Oto kroki, jak to zrobić –

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę serwera na lewym pasku bocznym, a następnie wybierz „Ustawienia serwera”
  • Teraz kliknij kartę „Emoji” po lewej stronie
  • Znajdź emotki o nazwie „:default:” na liście niestandardowych emoji
  • Aby zmienić nazwę emotki, kliknij znajdującą się obok niej ikonę edycji (ołówka) przed wprowadzeniem nowej nazwy niezawierającej „:default:”, a następnie kliknij „Zapisz zmiany”
  • Aby usunąć emotkę, kliknij ikonę edycji (ołówek) obok niej i kliknij przycisk „Usuń”
  • Zamknij „Ustawienia serwera”, aby upewnić się, że zmiany zostały zastosowane
  • Sprawdź, czy problem zawieszania się Discorda podczas pisania i wyszukiwania emotek został rozwiązany