Jak naprawić błąd braku usługi w telefonie iPhone 11 Pro

Jeśli zawsze chciałeś mieć stylowy telefon z fantastycznymi specyfikacjami, dokonałeś idealnego wyboru z iPhone'em 11 Pro. Ludzie często myślą, że drogie telefony ze wspaniałymi funkcjami zawsze działają bezbłędnie, ale nawet jeśli telefon jest świetny, może wystąpić jakiś błąd lub błąd podczas korzystania z niego. Jeśli zauważyłeś Brak usługi na iPhonie, oznacza to, że nie możesz nawiązywać połączeń ani wysyłać SMS-ów. Tutaj pokażemy kilka prostych metod, które pomogą Ci się go pozbyć. Bez zbędnych ceregieli zobaczmy, jak naprawić błąd Brak usługi w telefonie iPhone 11 Pro.

Zobacz także: Jak rozwiązać problemy z Wi-Fi w iPhonie 11

Jak naprawić błąd braku usługi w telefonie iPhone 11 Pro

Rozwiązanie 1: Przełącz dane komórkowe

Chociaż żadna usługa nie może wydawać się czymś, co będzie trudne do naprawienia, w większości przypadków najprostsze rozwiązania działają jak urok. Najlepszym miejscem na rozpoczęcie jest przełączanie danych komórkowych. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia, dotknij Komórkowe, dotknij Komórkowe dane. Przełącz przełącznik, a wyłączysz tę funkcję. Poczekaj kilka sekund, a następnie ponownie przełącz przełącznik.

Rozwiązanie 2: Przełącz tryb samolotowy

Przełączenie trybu samolotowego może również załatwić sprawę. Przejdź do Ustawienia> Tryb samolotowy. Włącz tę funkcję i pozostaw na około minutę. Wyłącz to ponownie.

Rozwiązanie 3: Aktualizacja ustawień operatora

Mówiąc o aktualizacjach aktualizacji, zwykle koncentrujemy się tylko na aktualizacjach oprogramowania. Jednak od czasu do czasu należy sprawdzić, czy są dostępne aktualizacje ustawień operatora. Nie mogą one naprawić błędu usługi. Wybierz Ustawienia> Ogólne> Informacje. Jeśli jest aktualizacja, musisz nacisnąć Pobierz.

Rozwiązanie 4: Uruchom ponownie urządzenie

Czasami telefon może trochę zwariować. Mogą występować komunikaty o błędach, niska wydajność lub problemy z Bluetooth lub Wi-Fi. Wiele razy to samo rozwiązanie działa dla wszystkich problemów. To rozwiązanie jest restartem. Wyłącz telefon i pozostaw go na minutę lub dwie. Włącz to ponownie.

Rozwiązanie 5: Karta SIM

Problem może powodować karta SIM. Może być uszkodzony lub nieprawidłowo umieszczony. Pobierz narzędzie do wysuwania karty SIM, które masz z telefonem, i wyjmij kartę SIM. Sprawdź, czy karta jest uszkodzona. Jeśli tak, skontaktuj się z operatorem i uzyskaj nową kartę SIM.

Rozwiązanie 6: Aktualizacja oprogramowania

Zawsze podkreślamy, jak ważne są aktualizacje oprogramowania i zawsze sugerujemy naszym czytelnikom instalowanie aktualizacji. Przejdź do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania. Jeśli jest nowa wersja iOS, zobaczysz opcję Pobierz i zainstaluj. Stuknij w to.

Rozwiązanie 7: Zrestartować ustawienia sieci

W przypadku jakichkolwiek problemów z siecią przywrócenie ustawień sieci do domyślnych ustawień fabrycznych może rozwiązać problem. Aby zresetować ustawienia sieciowe:

 • Przejdź do ustawień
 • Stuknij Ogólne
 • Następnie dotknij Resetuj
 • Stuknij Resetuj ustawienia sieci
 • Musisz podać swój kod dostępu
 • Stuknij Resetuj ustawienia sieci.

Rozwiązanie 8: Zresetuj wszystkie ustawienia

W przeciwieństwie do poprzedniej opcji, która przywraca tylko ustawienia sieciowe do fabrycznych ustawień domyślnych, ta zresetuje wszystkie ustawienia. Aby zresetować wszystkie ustawienia, wykonaj następujące czynności:

 • Przejdź do ustawień
 • Stuknij Ogólne
 • Teraz dotknij Resetuj
 • Stuknij Resetuj wszystkie ustawienia
 • Wpisz swój kod dostępu
 • Stuknij Resetuj wszystkie ustawienia, aby potwierdzić.

Jeśli żadna z wyżej wymienionych rzeczy nie rozwiązała problemu, skontaktuj się z operatorem lub odwiedź jedną z Apple sklepy w pobliżu.