Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd „Informacje: nieprawidłowy#zclosurez”?

Chociaż Internet jest świetny i działa przez cały czas bezbłędnie, ze względu na technologię, od czasu do czasu zdarzają się w nim błędy i usterki. Zwłaszcza gdy giganci, tacy jak Gmail i Youtube, zaczynają napotykać błędy, może to utrudnić ludziom wykonywanie zadań.

W tym artykule mówimy o błędzie „about:invalid#zClosurez” w przeglądarkach, który często pojawia się głównie u użytkowników komputerów Mac i iOS.

Przeczytaj także: Co to jest błąd Net Err_Cert_Authority_Invalid? 6 poprawek

Błąd „Informacje o: nieprawidłowy#zclosurez” może wywołać kilka przyczyn. Jednak najpopularniejsze z nich są następujące.

  • Błędy po stronie serwera: Witryna lub aplikacja, z której próbujesz skorzystać, napotyka pewne problemy po stronie serwera. Jest to główna przyczyna błędu.
  • Uszkodzone dane przeglądarki: Uszkodzone dane przeglądarki mogą powodować różnego rodzaju błędy, w tym ten.

Oto kilka rozwiązań, za pomocą których możesz spróbować naprawić błąd „Informacje: nieprawidłowy #zclosurez”.

Zaloguj się ponownie do serwisu

Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś spróbować, jest wylogowanie się ze swojego konta i spróbuj zalogować się ponownie. Po wylogowaniu nie zapomnij ponownie uruchomić przeglądarki przed ponowną próbą.

Wypróbuj inną przeglądarkę

Czasami najlepszym rozwiązaniem jest wypróbowanie innej przeglądarki. W takim przypadku, jeśli masz problemy z przeglądarką, powiedzmy Chrome, spróbuj przełączyć się na dowolną inną przeglądarkę, taką jak Edge, Firefox lub, jeśli korzystasz z urządzenia Apple, na Safari, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem.

Zamknąć wszystkie zakładki

Czasami inne karty mogą powodować konflikt z ładowaniem witryny. Spróbuj zamknąć wszystkie możliwe karty i ponownie załadować witrynę. Powinno się załadować bez problemu. Możesz także spróbować odwiedzić witrynę w trybie incognito.

Wyczyść captchę

Jeśli Twój problem dotyczy wyłącznie usług Google, spróbuj wyczyścić captcha, odwiedzając ten link, a jeśli używasz Google Apps w domenie niestandardowej, kliknij ten adres URL:

Upewnij się, że wymieniłeś nazwa twojej domeny część z rzeczywistą nazwą domeny.

Sprawdź aktualizacje

Jeśli problem dotyczy samej przeglądarki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że programiści wypuszczą aktualizację, która rozwiąże problem. Niezależnie od tego, zawsze upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki, aby uniknąć problemów, których można by uniknąć w innym przypadku.

Udaj się do chrome://settings/help i upewnij się, że korzystasz z najnowszej aktualizacji. Jeśli nie, zaktualizuj natychmiast i spróbuj ponownie.

Jak naprawić problem „YouTube nie działa”?  |  Szczera.Technologia

Wyczyść dane przeglądarki

Uszkodzone pliki w pamięci podręcznej lub w inny sposób również mogą powodować ten błąd. Usuń je, aby sprawdzić, czy Twoja przeglądarka będzie działać.

Krok 1: Wpisz chrome://settings/clearBrowserData w pasku adresu przeglądarki i naciśnij Wchodzić.

Jak naprawić problem „YouTube nie działa”?  |  Szczera.Technologia

Krok 2: Wybierz opcje pamięci podręcznej i plików cookie i upewnij się, że Zakres czasu jest ustawione na Cały czas. Kliknij na Wyczyść teraz przycisk, aby wyczyścić wszystkie dane.

Jak naprawić problem „YouTube nie działa”?  |  Szczera.Technologia

Teraz uruchom ponownie przeglądarkę i spróbuj ponownie. Powinien zostać naprawiony błąd „Informacje o: nieprawidłowy#zclosurez”.

Zresetuj przeglądarkę

Zresetowanie przeglądarki może naprawić wszelkiego rodzaju przypadkowe błędy i usterki.

Krok 1: Udaj się do chrome://ustawienia/reset. Kliknij Przywróć ustawienia do ich oryginalnych wartości domyślnych.

Jak naprawić błąd „Dźwięk Google Chrome nie działa” w systemie Windows 10?

Krok 2: Chrome wyświetli ostrzeżenie. Kliknij Resetowanie ustawień, a Twoja przeglądarka zostanie zresetowana do ustawień domyślnych.

Jak naprawić błąd „Dźwięk Google Chrome nie działa” w systemie Windows 10?

To powinno naprawić błąd „about:invalid#zClosurez”.

Przeczytaj także: Automatyczne uzupełnianie Chrome nie działa: 6 poprawek