Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd misji Odzyskaj Biały Dom w Dywizji 2

Division 2 to internetowa gra akcji typu RPG, będąca następcą niezwykle popularnej gry Toma Clancy’ego „The Division”. Tym razem gra z pewnością podniosła poprzeczkę, szczególnie biorąc pod uwagę jej oprawę, grafikę, rozgrywkę, walkę i ścieżkę dźwiękową. Pomimo wszystkich pozytywów, gra nie jest wolna od błędów i problemów.

Wielu użytkowników wyraziło swoje obawy związane z występowaniem komunikatu „Błąd nieudanego celu” w misji Odzyskanie Białego Domu w Dywizji 2. Oprócz tego niektórzy użytkownicy stwierdzili również, że zamiast pokazywać agenta gracza, pokaże agenta domyślnego. Jeśli ten problem sprawia Ci problemy, ten przewodnik będzie dla Ciebie bardzo pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić błąd misji „Odbierz Biały Dom” w Dywizji 2.

Problem z misją „Odzyskaj Biały Dom” w Dywizji 2 był dla graczy dość bolesny. Ten problem pojawia się, gdy eliminują brzytwę z Białego Domu i kończą przerywnik filmowy, po czym pojawia się przerażający błąd „Nie udało się osiągnąć celu”. Jakby tego było mało, wycofanie się w stronę Białego Domu powoduje, że ta część misji rozpoczyna się od nowa, a niektórym graczom nie udaje się nawet pominąć ostatniego przerywnika filmowego. Ten błąd skutecznie blokuje gracza w misji obławy, uniemożliwiając postęp w grze, a nawet uniemożliwia odebranie dwóch ostatnich rozmów, chyba że misja obławy zostanie ukończona po raz drugi.

Na szczęście na horyzoncie może pojawić się promyk nadziei. Potencjalne obejście polega na pominięciu ostatniej scenki przerywnikowej, gdy tylko wejdzie Kelso, lub zmianie poziomu trudności na normalny, a następnie ostrożnym wykonywaniu wszystkich zadań i pominięciu przerywnika. Co więcej, po stwierdzeniu problemu, dział pomocy technicznej Ubisoft zbadał sprawę i okazało się, że wydaje się, że nastąpił pewien pozytywny postęp.

Notatka

Niedawna konserwacja Division 2 obejmowała poprawkę problemu „Niepowodzenie celu”, a po tej aktualizacji liczba raportów na temat tego problemu znacznie się zmniejszyła. Mamy nadzieję, że oznacza to rozwiązanie problemu i płynniejszą rozgrywkę w najbliższej przyszłości.

Jak naprawić błąd misji Odzyskaj Biały Dom w Dywizji 2

Jak naprawić błąd misji Odzyskaj Biały Dom w Dywizji 2

Metoda 1: Ukończ misję, aby wejść do Białego Domu

Aby zaradzić błądowi „Niepowodzenie celu” w Dywizji 2, gracze muszą najpierw upewnić się, że ukończyli misję do momentu, w którym są potrzebni do wejścia do Białego Domu. Wiąże się to z oglądaniem początkowej części przerywnika filmowego, aż do zakończenia fragmentu Echo.

Metoda 2: Pomiń scenkę przerywnikową i przejdź do mapy

Aby potencjalnie naprawić błąd, gracze muszą natychmiast pominąć przerywnik filmowy, gdy tylko zakończy się segment Echo. Ważne jest, abyś działał szybko i przełączał się na mapę bez poruszania postacią. Ten krok będzie ważny podczas rozwiązywania tego błędu w Dywizji 2.

Sposób 3: Szybka podróż do osady zamkowej

Po pominięciu scenki przerywnikowej i wejściu na mapę gracze muszą wybrać opcję szybkiej podróży do osady zamkowej. Wykonanie tej czynności umożliwiłoby graczowi odsłuchanie nagrania powiązanego z misją.

Źródło zdjęcia – digitaltrends.com