Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd „Nie można zainstalować Facebooka” na telefonie z Androidem

Facebook to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych i wiele osób spędza dużo czasu w tym programie, aby poznać nowych przyjaciół. Obecnie Facebook ma ponad 1,4 miliarda użytkowników, a liczba ta rośnie z każdym dniem. Niestety wielu użytkowników Androida napotyka problem polegający na tym, że Facebook nie jest zainstalowany na ich telefonach z Androidem i podczas instalacji programu pojawia się błąd 504. Nie musisz się martwić! Dzisiaj omówimy, jak bezproblemowo i łatwo zainstalować Facebooka na telefonie z Androidem. Zacznijmy!

Usuń konto Google (Usuń konto Google)

Przejdź do ustawień swojego telefonu, a następnie wybierz sekcję Konta. Teraz musisz usunąć konto Google na karcie Konta. To proste rozwiązanie może rozwiązać problem braku instalacji Facebooka na telefonach z Androidem.

Wyczyść pamięć podręczną (Wyczyść pamięć podręczną)

Aby rozwiązać problem braku instalacji Facebooka na telefonie z Androidem, musisz wyczyścić pamięć podręczną; Oznacza to, że wyczyść pamięć podręczną telefonu, aby zainstalować program. W tym celu należy przejść do sekcji ustawień telefonu (Ustawienia), a następnie do sekcji aplikacji (Aplikacje). W dolnej zakładce sekcji programów przejdź do opcji Menedżer aplikacji, a następnie kliknij Sklep Google Play i wybierz opcję Wyczyść pamięć podręczną. Następnie zostaniesz zapytany, czy zapisane dane mają zostać usunięte. Kliknij Tak, aby potwierdzić. Wreszcie siła zatrzymuje program Sklep Google Play.

Powrót do ustawień fabrycznych (Reset fabryczny)

Aby zresetować telefon komórkowy, przejdź do Ustawień i wybierz Kopia zapasowa i resetowanie. Teraz odznacz opcję automatycznego przywracania i resetowania telefonu. Zanim zrobisz cokolwiek, wykonaj kopię zapasową danych telefonu, aby nie utracić danych.

CZYTAĆ:  Jak przekonwertować AAE na JPG?

Uruchom ponownie telefon (Uruchom ponownie telefon)

Innym rozwiązaniem, dzięki któremu można rozwiązać problem braku instalacji Facebooka na telefonie, jest ponowne uruchomienie telefonu. W tym celu raz wyłącz i włącz telefon. Po ponownym włączeniu odczekaj 20 sekund i dopiero wtedy użyj telefonu.

Odinstaluj i wyczyść program

W pierwszej kolejności odinstaluj Facebooka i Messengera, a następnie wyłącz i włącz telefon. Wtedy pomocne byłoby użycie programów takich jak Clean Master do usuwania niepotrzebnych plików z telefonu z Androidem. Ponadto, jeśli nie możesz zainstalować żadnej nowej aplikacji na swoim telefonie, przed zainstalowaniem aplikacji powinieneś wyczyścić jej pamięć podręczną i Messengera. Następnie przejdź ponownie do Sklepu Google Play, pobierz i zainstaluj Facebooka. Teraz na Twoim telefonie musi być zainstalowany Facebook.

Utwórz wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować program

Głównym rozwiązaniem, jakie zapewnia zespół wsparcia Facebooka, aby rozwiązać problem braku instalacji tej aplikacji na telefonach z Androidem, jest utworzenie wystarczającej ilości miejsca do zainstalowania i przechowywania aplikacji. W tym celu należy przejść do ustawień telefonu (Ustawienia), a następnie opcji ustawień pamięci (Ustawienia pamięci). Aby zainstalować Facebooka, musisz mieć około 100 MB wolnego miejsca na swoim telefonie. Jeśli pamięć telefonu jest pełna, usuń niepotrzebne programy, a następnie zainstaluj program ponownie. Możesz także zainstalować Facebooka na swoim Facebooku. Facebook jest jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych i wiele osób spędza dużo czasu w tym programie, aby poznać nowych przyjaciół. Obecnie Facebook ma więcej (Karty SD), więc nie ma problemu.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie redmiPobierz motywy WordPress za darmoZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=