Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd niebieskiego ekranu śmierci (BSOD) w grze Wo Long Fallen Dynasty

Wo Long Fallen Dynasty to zabawna gra akcji typu RPG, która została niedawno wydana przez Team Ninja/Koei ​​Tecmo. Gra od razu stała się hitem, ale tu i ówdzie wciąż pojawiają się pewne problemy. Wielu graczy Wo Long Fallen Dynasty doświadcza błędu niebieskiego ekranu śmierci (BSOD) podczas grania w grę. Jeśli jesteś na tej samej łódce, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić błąd niebieskiego ekranu śmierci (BSOD) w Wo Long Fallen Dynasty.

Jaki jest błąd BSOD?

Niebieski ekran śmierci (BSOD) to błąd pojawiający się w systemie operacyjnym Windows, gdy system napotyka błąd krytyczny, po którym nie może się naprawić. Kiedy tak się stanie, system automatycznie się wyłączy, aby zapobiec dalszej utracie lub uszkodzeniu danych.

BSOD zazwyczaj wyświetla niebieski ekran z komunikatem opisującym błąd. Ponadto istnieje również kod, za pomocą którego można zidentyfikować problem. Komunikat o błędzie może się różnić w zależności od przyczyny tego błędu, ale występują one głównie z następujących powodów:

  • Przetaktowywanie lub przegrzanie
  • Uszkodzone lub nieaktualne pliki systemowe
  • Awarie sprzętu, takie jak awaria dysku twardego lub niezgodne sterowniki
  • Infekcje złośliwym oprogramowaniem lub wirusami

Jak naprawić błąd niebieskiego ekranu śmierci w Wo Long Fallen Dynasty?

Jak naprawić błąd niebieskiego ekranu śmierci (BSOD) w grze Wo Long Fallen Dynasty

Podczas gry w Wo Long Fallen Dynasty możesz doświadczyć tego problemu z powodu podkręcania systemu lub braku zgodności ze sterownikami graficznymi gry.

Aby rozwiązać problem przegrzania lub podkręcania, należy zakończyć wszystkie niepotrzebne zadania, które mogą działać w tle. Jeśli Twój komputer nie został podkręcony ani nie przegrzał się, przyczyną problemu mogą być sterowniki karty graficznej.

Aby rozwiązać ten problem, musisz przywrócić poprzednią wersję sterownika karty graficznej i uruchomić grę ponownie. Aby powrócić do poprzedniej wersji, należy odwiedzić oficjalną stronę firmy NVIDIA, pobrać i zainstalować poprzednią wersję.