Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd nieprawidłowego uchwytu zdarzenia w Modern Warfare 2

Doświadczenia z bety Modern Warfare 2 są niesamowite, gdy tylko pokonasz przeszkody, jakich można się spodziewać po becie. Jednak nie wszyscy użytkownicy mieli tyle szczęścia. Wielu graczy miało problemy z grą. Jednym z typowych problemów jest uchwyt nieprawidłowego zdarzenia potwierdzenia. Jeśli napotykasz ten błąd, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić zły uchwyt zdarzenia Asertion Failed w Modern Warfare 2.

Kroki, aby naprawić nieprawidłowy uchwyt zdarzenia w Modern Warfare 2

Jak naprawić błąd nieprawidłowego uchwytu zdarzenia w Modern Warfare 2

Po uruchomieniu gry pojawi się komunikat informujący, że gra nie została poprawnie zamknięta i że chcesz ją uruchomić w trybie awaryjnym. Niezależnie od wybranej opcji może pojawić się błąd Modern Warfare 2 Asertion Failed: Bad Event Handle. Jest to trudny do naprawienia błąd w grze.

Jedną z popularnych poprawek tego błędu będzie instalacja klienta Steam w domyślnej lokalizacji. Zamiast przenosić tam folder, sugerujemy wykonanie kopii zapasowej folderu Commons w folderze Steam, aby nie trzeba było ponownie pobierać wszystkich gier.

Następnie odinstaluj Modern Warfare 2 i klienta Steam. Teraz zainstaluj ponownie Steam i przenieś folder Commons z powrotem. Następnie pobierz od zera wersję beta Modern Warfare 2. Po zakończeniu pobierania spróbuj zagrać w grę. Co więcej, pamiętaj, że jeśli zainstalujesz wersję beta ponownie, zainstaluj ją na dysku C, a nie gdzie indziej. Jeśli gra się nie uruchomi, sprawdź spójność plików gry.

Na chwilę obecną jest to jedyna poprawka dotycząca błędu obsługi złego zdarzenia potwierdzenia nie powiodła się. Dobra wiadomość jest taka, że ​​programiści są świadomi błędu i potwierdzili go w dyskusji na Steamie. Mamy nadzieję, że wkrótce wypuszczą propozycję rozwiązania problemu.