Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd pobierania informacji o sklepie w Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 zadziwiło masy od chwili oficjalnej premiery. Jednak pomimo wszystkich dobrych rzeczy w grze, nadal zawiera kilka błędów i problemów. Jednym z częstych błędów niepokojących graczy jest błąd pobierania informacji o sklepie po próbie zakupu przepustki bojowej sezonu 3.

Ten błąd zgłaszają gracze grający w tę grę na komputerach PC, konsolach PS5 i Xbox. Gdy gracze próbują kupić przepustkę bojową, pojawia się wyskakujący komunikat z informacją „Pobieranie profilu online” i „Pobieranie informacji o sklepie”.

Jeśli napotykasz ten problem, ten przewodnik będzie dla Ciebie bardzo pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić błąd pobierania informacji o sklepie w Modern Warfare 2.

Jak naprawić błąd pobierania informacji o sklepie w Modern Warfare 2

Jak naprawić błąd pobierania informacji o sklepie w Modern Warfare 2

Metoda 1: Zdobądź 1 token BP

Wielu graczy zgłasza, że ​​zdobycie 1 tokena BP pomogło im pozbyć się tego błędu. Chociaż dokładny powód tego rozwiązania nie jest jeszcze znany, uważa się, że zdobycie Tokena Przepustki Bitewnej zresetuje system przepustki bojowej i umożliwi graczom ominięcie komunikatu o błędzie.

Metoda 2: Sprawdź integralność plików gry

Użytkownicy komputerów PC zarówno klienci Battle.net, jak i Steam oferują opcje weryfikacji integralności plików gry. W zakładce ustawień gry musisz wybrać opcję „Skanuj i napraw” lub „Sprawdź integralność plików gry”. Spowoduje to inicjowanie procesu sprawdzania plików gry w katalogu instalacyjnym. Ten proces pomoże Ci wykryć i zastąpić uszkodzone pliki.

Metoda 3: Uruchom ponownie grę

Jeśli poprzednie rozwiązania nie zadziałały, powinieneś spróbować ponownie uruchomić grę. Gracze na różnych platformach zgłosili, że ponowne uruchomienie Modern Warfare 2 resetuje sklep i umożliwia im dostęp do zakupionej przepustki sezonowej. Gracze na PC powinni rozważyć ponowne uruchomienie klienta Battle.net i Steam.

Metoda 4: Poczekaj na nowe aktualizacje poprawek

Biorąc pod uwagę liczbę błędów i problemów, które pojawił się w grze w sezonie 3, jest wysoce prawdopodobne, że programiści ostatecznie wydadzą łatki naprawiające te błędy. Wypatrujcie nadchodzącej aktualizacji łatki, która będzie zawierać również poprawkę tego błędu.