Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd serii pakietów w Modern Warfare 3

Od premiery Call of Duty Modern Warfare 3 gra przechodzi trudny okres. Mimo że poprzednie problemy nie zostały rozwiązane, do gry trafiły już nowe.

Jednym z problemów niepokojących użytkowników jest błąd Packet Burst Error w Modern Warfare 3. W tym przypadku pakiety danych uwalniane z jednego końca nie są w stanie dotrzeć do drugiego punktu końcowego. W rezultacie użytkownicy byli świadkami opóźnień, spadków FPS i opóźnień wejściowych. Wszystko to powoduje dość poniżające wrażenia z rozgrywki.

Jeśli napotykasz ten problem, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić błąd Packet Burst w Modern Warfare 3.

Jak naprawić błąd serii pakietów w Modern Warfare 3?

Błąd serii pakietów

Metoda 1: Uruchom ponownie grę

Jeśli pojawia się błąd serii pakietów, czasami proste ponowne uruchomienie może wystarczyć, aby rozwiązać podstawowy problem. Musisz wypróbować tę poprawkę i sprawdzić, czy to rozwiąże problem.

Metoda 2: Popraw sieć

Ponieważ jest to problem związany z siecią, należy rozważyć ponowne uruchomienie routera, aby odświeżyć ustawienia sieciowe i sprawdzić, czy rozwiąże to błąd serii pakietów w Call of Duty Modern Warfare 3.

Metoda 3: Zmień lobby

W niektórych sytuacjach przyczyną tego problemu może być wadliwe połączenie z konkretnym lobby. Dlatego należy rozważyć zmianę na inny i sprawdzić, czy to rozwiąże problem.

Metoda 4: Wyłącz CrossPlay

Jeśli zauważasz błąd Packet Burst na konsoli PS5, PS4 lub Xbox, spróbuj wyłączyć grę międzyplatformową i sprawdź, czy to zadziała.

Oto, jak zrobić to samo na PS4 i PS5 –

  • Przejdź do ustawień Modern Warfare 3
  • Następnie przejdź do sekcji Konto i sieć
  • Wyłącz CrossPlay w zakładce Online

Oto jak to zrobić na Xbox One i Xbox Series X/S –

  • Przejdź do konsoli Ustawienia -> Konto
  • Następnie przejdź do sekcji Prywatność i bezpieczeństwo w Internecie, a następnie wybierz opcję Prywatność konsoli Xbox
  • Przejdź do „Wyświetl szczegóły i dostosuj” przed wybraniem „Komunikacja i tryb wieloosobowy”
  • Wyłącz opcję „Możesz dołączyć do gry międzysieciowej”.

Źródło zdjęcia – www.nme.com