Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd tworzenia pliku z powodu błędu 32 w War Thunder

War Thunder to zabawna gra online dla wielu graczy od Gaijin Entertainment. Gra oferuje wiele elementów zabawy, ale daleko jej do doskonałości. Pomimo wszystkich dobrych elementów, gra wciąż ma kilka błędów i problemów tu i ówdzie.

Jednym z tych problemów jest błąd Tworzenie pliku nie powiódł się z powodu błędu 32. Wielu graczy zgłaszało, że napotyka błąd „Utworzenie pliku nie powiodło się – 32”, co oznacza, że ​​w ogóle nie mogą uruchomić gry.

Jeśli napotykasz ten problem, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić błąd tworzenia pliku 32 w War Thunder.

Jak naprawić błąd tworzenia pliku z błędem 32 w War Thunder?

Tworzenie pliku nie powiodło się z 32

Metoda 1: Uruchom grę jako administrator

Pierwszą metodą, którą powinieneś wypróbować, aby rozwiązać błąd Tworzenie pliku nie powiodło się z powodu błędu 32, jest uruchomienie gry jako administrator. Ta metoda może pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów związanych z uprawnieniami i prawami dostępu na komputerze. Oto kroki, które musisz wykonać –

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy plik War Thunder
  • Następnie wybierz opcję „Uruchom jako administrator”.
  • Potwierdź wyświetlane monity

Metoda 2: Zaktualizuj sterowniki graficzne

Posiadanie nieaktualnej wersji sterowników graficznych może być przyczyną różnych problemów i błędów, w tym błędu Tworzenie pliku nie powiodło się z powodu błędu 32. Upewnij się, że sterowniki graficzne są zaktualizowane do najnowszej wersji i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 3: Napraw usługę Easy Anti Cheat

  • Przejdź do folderu, w którym zainstalowany jest War Thunder
  • Znajdź plik instalacyjny Easy Anti-Cheat
  • Następnie uruchom instalację i wybierz opcję „Napraw”.
  • Sprawdź, czy błąd tworzenia pliku nie powiódł się i błąd 32 został rozwiązany

Metoda 4: Wyłącz program antywirusowy lub zaporę sieciową

Czasami Twój program antywirusowy lub zapora sieciowa może blokować funkcjonalność gry. W takiej sytuacji powinieneś spróbować dodać grę do wyjątków lub białej listy w swoim oprogramowaniu zabezpieczającym.

Metoda 5: Zainstaluj ponownie grę

Ostatnią rzeczą, jaką możesz spróbować, byłoby odinstalowanie War Thunder i zainstalowanie go ponownie. Następnie sprawdź, czy błąd tworzenia pliku nie powiódł się i wystąpił błąd 32

Źródło zdjęcia – www.warthunder.com