Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić błąd w zadaniu Percivala Rackhama w Dziedzictwie Hogwartu

Hogwarts Legacy to niezwykle popularna gra akcji typu RPG, której gracze nie mają dość. Gra oferuje wiele ekscytujących trybów gry, postaci, zaklęć i nie tylko. Twórcy od czasu do czasu wydają aktualizacje, aby gra była jeszcze bardziej ekscytująca.

Niedawno gra otrzymała nową aktualizację z poważnymi poprawkami wydajności, a także nowym trybem Arachnofobii. Jednakże niektórzy gracze zgłaszali, że nowa łatka zawiera błędy, ponieważ po ukończeniu zadania „Percival Rackham” nie mogą robić postępów w grze.

Zadanie Percival Rackham to dziewiętnaste główne zadanie gry i można je łatwo odblokować po ukończeniu Komnaty map. Jednak niektórzy gracze nie są zachwyceni tym zadaniem. Wielu z nich skarży się, że to zadanie jest zabugowane, ponieważ utknęli w Próbie 1 i nie mogli robić postępów w grze.

Jeśli jesteś na tej samej łódce, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić błąd w zadaniu Percivala Rackhama w Dziedzictwie Hogwartu.

Kroki, aby naprawić błąd w zadaniu Percivala Rackhama w Dziedzictwie Hogwartu

Postrzeganie Rackhama

Twórcy zauważyli ten problem i odpowiedzieli na niego, stwierdzając, że rozpoczęli zbieranie raportów na ten temat. Jednakże nie podano oficjalnego przewidywanego czasu dotarcia poprawki. W międzyczasie potencjalną zmianą będzie próba użycia nowej kopii gry.

Jak ukończyć to zadanie?

Zacznij od udania się do Wieży San Bakar na Bagnie Północnego Forda. Profesor Fig uda się do Wieży San Bakar, więc powinieneś wyposażyć się w Rozczarowanie, aby ukryć się. Następnie zakradnij się za gobliny i rzuć Petrificus Totalus, aby po cichu je zabić. Gdy zginą, przeszukaj okolicę w poszukiwaniu notatki. Będzie w namiocie po lewej stronie. Wejdź do wieży i wejdź w interakcję z portretem Percivala Rackhama. Po zakończeniu rozmowy zejdź na dół i wejdź w interakcję ze starożytną magią na podłodze, zanim wejdziesz do drzwi.

Gdy wejdziesz w interakcję ze starożytną magią, użyj platformy, aby przejść na drugą stronę drzwi i kontynuować postęp. Aby przejść do następnej układanki platformowej, przesuń ją tak, aby móc wejść w interakcję ze starożytną magią zawieszoną w powietrzu. Pojawi się więcej łamigłówek platformowych i starć bojowych, ale nie będą one stanowić większego wyzwania.

W końcu natkniesz się na ostatni pokój pełen wrogów. Trzymaj się z daleka od nich i zabij ich. Musisz stoczyć walkę ze Strażnikiem Myślodsiewni. Następnie przejdź przez most i wejdź w interakcję ze Wspomnieniami Percivala Rackhama w Basenie. Po scence wróć do Komnaty Map i rozpocznij rozmowę z profesorem Figiem i profesorem Rackhamem, a następnie porozmawiaj osobno z Charlesem Rookwoodem.

Źródło zdjęcia – altchar.com