Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić brak Xura lub jego niepojawianie się w Destiny 2

Destiny 2 to ekscytująca strzelanka online dla wielu graczy, która została wydana w 2017 roku jako gra typu pay-to-play. Mimo, że gra ma wiele pozytywów, istnieje kilka błędów i problemów niepokojących graczy. Jednym z tych problemów jest brak Xura lub nie pojawianie się w grze. Jeśli jesteś na tej samej łódce, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić brak Xura lub jego nie pojawianie się w Destiny 2.

Jak naprawić brak Xura lub jego nie pojawianie się w Destiny 2

Metoda 1: Uruchom ponownie Destiny 2

W wielu przypadkach gra może działać nieprawidłowo ze względu na dłuższy czas przetwarzania. Jeśli grasz w Destiny 2 i doświadczasz problemu braku Xura lub jego nie pojawiania się, powinieneś spróbować ponownie uruchomić grę. Uruchomi się ponownie z nowym przetwarzaniem i ponownie załaduje wszystko poprawnie.

Metoda 2: Sprawdź połączenie internetowe

Czasami zaobserwowano, że Destiny 2 może nie załadować się z powodu słabego połączenia z Internetem. Xur, którego szukasz, może się nie wyświetlić, ponieważ prędkość ładowania jest niska. Ponadto musisz utrzymywać stabilne połączenie internetowe o dużej przepustowości i sprawdzać, czy problem nadal występuje.

Metoda 3: Ukończ wymagane zadanie

Jak naprawić brak Xura lub jego nie pojawianie się w Destiny 2

Należy zauważyć, że aby zobaczyć Xur, musisz przede wszystkim kwalifikować się do jego zdobycia. Będziesz musiał wykonać kilka zadań w grze. Musisz je zdać, aby w pełni skorzystać z zalet Xur. Zadanie Xenologia będzie na górze listy zadań, które musisz wykonać. Dlatego musisz ukończyć inne zadania wymagane przez grę. Po ukończeniu zadań pojawi się Xur.

Metoda 4: Znajdź Xur w odpowiednim czasie

Wiadomo, że Xur pojawia się w grze w każdy weekend. Każde pojawienie się Xura ma przydzielony przedział czasowy. Jeśli chcesz go znaleźć, możesz szukać Xura poza określoną porą i dniem. Jeśli się z nim nie spotykasz, powodem jest to, że nie jest to o wyznaczonej godzinie. Musisz sprawdzić, czy data, w której znajdujesz Xura, jest zgodna z oficjalnym harmonogramem.

Metoda 5: Znajdź Xur w określonych lokalizacjach

Podobnie jak w przypadku jego dostępności, istnieją określone miejsca, w których pojawia się Xur. Może się zdarzyć, że miejsce, w którym znajdziesz Xura, różni się nieco od zaplanowanego miejsca. Istnieją trzy obszary, w których pojawia się Xur – Wieszak (Wieża), Grób Strażnika (Nessus) i Kręta Zatoka (EDZ). Prawdopodobnie go przegapisz, jeśli będziesz próbował szukać Xura w innym miejscu. Upewnij się, że odwiedzasz tylko te trzy wyznaczone lokalizacje.