Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić niedziałające dobieranie graczy w Counter-Strike 2

Counter-Strike to sieciowy FPS opracowany przez Valve Corporation i wydany w 2000 roku. Gra ma historię ekscytujących milionów użytkowników i na przestrzeni lat otrzymywała różne aktualizacje. Teraz twórcy wypuścili Counter-Strike 2, a użytkownicy od razu pokochali tę grę. Gra ma wiele świetnych trybów i funkcji gry. Ponieważ jednak gra jest wciąż w fazie beta, istnieje kilka błędów i problemów. Jednym z typowych jest to, że dobieranie graczy nie działa. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić niedziałające dobieranie graczy w Counter-Strike 2.

Jak naprawić niedziałające dobieranie graczy w Counter-Strike 2

Metoda 1: Sprawdź połączenie internetowe

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest sprawdzenie połączenia internetowego. Powinieneś upewnić się, że Twoje połączenie jest stabilne i że otrzymujesz dobry ping. Jeśli przyczyną problemu jest słabe połączenie internetowe, musisz spróbować przełączyć się na połączenie przewodowe lub zresetować modem lub router.

Metoda 2: Zaktualizuj grę

Programiści wprowadzają drobne aktualizacje w celu usunięcia błędów, dlatego zawsze należy zwracać uwagę na nowe aktualizacje. Możesz to zrobić uruchamiając klienta Steam, klikając „Biblioteka”, wybierając „Counter-Strike 2”, a następnie klikając „Aktualizuj”.

Metoda 3: Sprawdź pliki gry

Jak naprawić niedziałające dobieranie graczy w Counter-Strike 2

Aby rozwiązać ten problem, powinieneś spróbować sprawdzić spójność plików gry. W tym celu należy uruchomić klienta Steam, kliknąć „Biblioteka”, a następnie wybrać „Counter-Strike 2”. Na koniec powinieneś kliknąć „Sprawdź pliki gry”.

Metoda 4: Wyłącz zaporę sieciową i oprogramowanie antywirusowe

Czasami przyczyną problemu może być źle skonfigurowana zapora sieciowa lub oprogramowanie antywirusowe. Aby to naprawić, spróbuj tymczasowo wyłączyć zaporę sieciową i oprogramowanie antywirusowe, zanim zobaczysz, czy to pomoże.

Metoda 5: Zresetuj ustawienia Winsock i TCP/IP

Jeśli wszystko inne zawiedzie, powinieneś spróbować zresetować ustawienia Winsock i TCP/IP. Aby to zrobić, naciśnij klawisze Windows + R, aby otworzyć okno dialogowe Uruchom, wpisz „CMD” w polu, a następnie naciśnij Enter. Następnie przed naciśnięciem Enter należy wpisać „netsh winsock reset”. Następnie wpisz „nets wskazówka ip reset” i naciśnij Enter. Na koniec uruchom ponownie komputer.