Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak naprawić niedziałający dzwonek Ring

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić niedziałający dzwonek Ring

Ktoś naciska dzwonek do drzwi Ring™, ale nie słyszysz gongu i nie otrzymujesz alertu na telefonie. Twój dzwonek do drzwi jest zepsuty? Czy wystarczy sprawdzić połączenie Wi-Fi lub zresetować urządzenie? Nie martw się, pomożemy Ci rozwiązać problem.

W AKKO dbamy o Twoją technologię bez kłopotów. Czy bateria Twojego laptopa szybko się rozładowuje? Możemy pomóc. Zastanawiasz się, który router Wi-Fi będzie najlepszy dla Twojego domu? Mamy twoje plecy. Oto, co zrobić, jeśli dzwonek do drzwi Ring nie działa.

Sprawdź połączenie Wi-Fi

Dzwonki dzwonkowe do prawidłowego działania wymagają połączenia Wi-Fi. Dlatego zanim zaczniesz rozwiązywać problemy, upewnij się, że bezprzewodowy internet działa. Jeśli jest włączony, ale dzwonek Ring nadal nie łączy się, wykonaj czynności opisane w naszym przewodniku, aby dowiedzieć się, co zrobić, jeśli dzwonek Ring nie łączy się z Wi-Fi.

Sprawdź baterię lub zasilanie dzwonka Ring

Jeśli urządzenie nie działa, przyczyną może być bateria lub źródło zasilania.

 • Jeśli masz bezprzewodowe urządzenie Ring, sprawdź poziom naładowania baterii, otwierając aplikację Ring i dotykając trzech linii (☰) w lewym górnym rogu. Następnie dotknij Urządzenia > wybierz żądane urządzenie > Stan urządzenia. Jeśli jest niski, musisz naładować baterię, aby dzwonek do drzwi działał. (To może zająć 5-10 godzin do pełnego naładowania).
 • Jeśli masz przewodowe urządzenie Ring, sprawdź zasilanie. Tymczasowa awaria może uniemożliwić prawidłowe działanie dzwonka do drzwi.

Sprawdź swoje urządzenie pod kątem uszkodzeń

Nadal zastanawiasz się, „Dlaczego mój dzwonek do drzwi Ring nie działa?” Może być uszkodzony. Oto jak go sprawdzić, aby się dowiedzieć:

 • Sprawdź ładowarkę i kabel USB pod kątem uszkodzeń. Aby sprawdzić, czy kabel nie jest uszkodzony, wymień go na inny.
 • Jeśli masz urządzenie bezprzewodowe, a baterię można wyjąć, upewnij się, że jest prawidłowo zatrzaśnięta. Jeśli baterii nie można wyjąć, może być konieczna jej wymiana — lub dzwonek Ring Doorbell.
 • Jeśli zainstalowałeś przewodowy dzwonek do drzwi Ring, sprawdź przewody łączące urządzenie. Dla własnego bezpieczeństwa należy wyłączyć zasilanie przed przystąpieniem do ich obsługi. Jeśli są luźne, złamane lub postrzępione, prawdopodobnie znalazłeś problem. Nasi eksperci zalecają skontaktowanie się z profesjonalistą w celu uzyskania pomocy.
Rekommenderad:  Jak tworzyć ukryte notatki w programie PowerPoint + widok prezentera

Uruchom ponownie dzwonek Ring

Jeśli nadal masz problemy, spróbuj zresetować dzwonek Ring. Przed wykonaniem tego kroku upewnij się, że pobrałeś wszystkie filmy, które chcesz zachować — mogą zostać usunięte.

 • Aby zresetować dzwonek do drzwi, po prostu przytrzymaj pomarańczowy przycisk konfiguracji na urządzeniu (znajdujący się z tyłu lub w prawym górnym rogu urządzenia, w zależności od modelu) przez 10 sekund, a następnie zwolnij go.
 • Po zresetowaniu urządzenia spróbuj ponownie je skonfigurować. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, przejdź do strony internetowej firmy instrukcje.

Uruchom ponownie aplikację Ring

Zamknięcie i ponowne uruchomienie aplikacji Ring może przywrócić działanie dzwonka do drzwi. Wypróbuj te kroki:

 1. Zamknij aplikację Ring.
 2. Poczekaj kilka sekund, a następnie ponownie otwórz aplikację.
 3. Spróbuj ponownie użyć dzwonka do drzwi.

Sprawdź dzwonek dzwonka

Jeśli nadal masz problem, możliwe, że dzwonek Ring nie działa. Jeśli masz taki zainstalowany, oto jak sprawdzić, czy to on jest przyczyną problemu:

 1. Sprawdź urządzenie. Jeśli migają niebieskie światła, dzwonek dzwonka jest odłączony i należy go podłączyć.
 2. Uruchom ponownie urządzenie. Odłącz Ring Chime od gniazdka, a następnie podłącz go ponownie.

Włącz mikrofon

Nadal nie słyszysz dzwonka Ring Doorbell? A może Twój Ring Doorbell 2-way talk też nie działa? Aby rozwiązać te problemy, zacznij od upewnienia się, że aplikacja Ring ma dostęp do mikrofonu i że masz włączone powiadomienia.

Włącz mikrofon urządzenia na iPhonie:

 1. otwarty Ustawienia.
 2. Wybierz Aplikacja dzwonka.
 3. Pod Mikrofon, dotknij przełącznika, aby go włączyć.

Włącz mikrofon urządzenia na telefonie z Androidem:

 1. otwarty Ustawienia.
 2. Uzyskiwać Aplikacjea następnie wybierz Aplikacja dzwonka.
 3. Uzyskiwać Uprawnieniaa następnie wybierz Umożliwić.

Następnie upewnij się, że głośność dzwonka do drzwi nie jest wyłączona w aplikacji.

Włącz podgląd na żywo

Jeśli podgląd na żywo dzwonka do drzwi Ring nie działa, nie możesz przesyłać strumieniowo wideo w czasie rzeczywistym z urządzenia. Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest słabe połączenie między telefonem a Internetem lub urządzeniem Ring i routerem Wi-Fi. Oto jak sprawdzić swój dostęp do Podglądu na żywo:

 1. Otwórz aplikację Dzwonek.
 2. Stuknij zdjęcie migawki z dzwonka do drzwi, aby otworzyć podgląd na żywo.
Rekommenderad:  Jak wyświetlić przeglądany rok Snapchata

Jeśli potrzebujesz pomocy w ponownej instalacji lub konfiguracji dzwonka do drzwi Ring, zapoznaj się z naszymi wskazówkami w naszym przewodniku, jak zainstalować dzwonek do drzwi Ring.

Upewnij się, że Twój inteligentny dom jest chroniony

Plan AKKO Home+ zapewnia pokrycie prawie całej technologii w Twoim domu w ramach jednego prostego planu. Laptopy, tablety, telewizory, konsole do gier, inteligentne termostaty i wiele więcej — nawet przyszłe zakupy. Dodatkowo otrzymasz 24/7 wsparcie ekspertów na żywo i solidne zabezpieczenia cyfrowe. Dowiedz się więcej o zasięgu AKKO Home+ i o tym, jak możesz uzyskać spokojną ochronę elektroniki.

Table of Contents