Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić obecnie niemożliwą kolejkę do dobierania graczy w Dota 2

Serwery Dota 2 są dość wytrzymałe, ale nie są wykonane ze stali. Z pewnością w niektórych przypadkach mogą spaść, zwłaszcza gdy liczba graczy jest zbyt duża. Kiedy gracze zaczną pojawiać się na serwerze po wydaniu nowej wersji, serwery mogą mieć trudności z zaspokojeniem popytu, co powoduje, że gracze stają w obliczu problemów.

Jednym z problemów, z którym borykają się ostatnio gracze, jest komunikat „W tej chwili nie można ustawić kolejki do dobierania graczy”. Gracze otrzymują ten błąd, gdy próbują znaleźć dopasowanie.

Jeśli masz ten problem, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić obecnie niemożliwą kolejkę do dobierania graczy w Dota 2.

Jak naprawić obecnie niemożliwą kolejkę do dobierania graczy w Dota 2

Jak naprawić obecnie niemożliwą kolejkę do dobierania graczy w Dota 2

Metoda 1: Sprawdź status serwera Dota 2

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić status serwera gry. Dzięki temu dowiesz się, czy wystąpił problem z serwerem Dota 2 lub czy po Twojej stronie coś jest nie tak. Jeśli rzadko masz problemy z łącznością, najprawdopodobniej problem dotyczy serwera Dota 2.

Metoda 2: Uruchom ponownie grę

Opisana tutaj metoda ponownego uruchomienia jest również najprostsza i prawdopodobnie już ją wypróbowałeś. Jeśli jednak tego nie zrobiłeś, musisz ponownie uruchomić Dota 2 i sprawdzić, czy problem został rozwiązany. Wszystko, co musisz zrobić, to zamknąć Dota 2, a następnie otworzyć ją ponownie. Dodatkowo możesz także całkowicie zrestartować Steam.

Metoda 3: Sprawdź pamięć podręczną gry

  • Najpierw musisz otworzyć Steam
  • Następnie przejdź do biblioteki i kliknij prawym przyciskiem myszy Dota 2 na lewym pasku bocznym, a następnie kliknij Właściwości
  • Przejdź do plików lokalnych, a następnie kliknij „Sprawdź integralność plików gry”

Metoda 4: Otwórz konsolę i rozłącz się

Można rozłączyć się, otwierając konsolę Dota 2 i wpisując „Rozłącz”. Pomoże Ci to rozwiązać wszelkie błędy, które mogą powstać w wyniku pośpiesznego kończenia poprzednich meczów.