Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić opcję Szybkiego Kafelka niedostępną/szarą w portfelu Google Pay

Ostatnie kilka miesięcy było trudne zarówno dla entuzjastów technologii, jak i zwykłych użytkowników, którzy uwielbiają majstrować przy swoich telefonach, a jeszcze bardziej dla programistów. Jak być może wiesz, korzystanie z aplikacji bankowych i płatniczych wymaga nie tylko przejścia SafetyNet (który wkrótce zostanie wycofany), ale także przejścia Play Integrity.

Jednak znalezienie sposobu na obejście tego problemu powodowało problemy. Wielu użytkowników zgłaszało obawy, że szybki kafelek jest niedostępny/wyszarzony w Portfelu Google Pay. Ma to wpływ na komfort ich użytkowania.

Jeśli jesteś na tej samej łódce, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić opcję Quick Tile Niedostępny/Wyszarzony w Portfelu Google Pay.

Jak naprawić opcję Quick Tile niedostępną/szarą w portfelu Google Pay

Szybkie kafelki niedostępne

Chociaż przejście przez Play Integrity jest łatwe, Google zdecydowało się zaznaczyć swoją obecność i załatało ulepszenie. Jednak programiści ponownie znaleźli lukę i udało im się pokonać ten problem. Nie jest to jednak proste, ponieważ niektórzy użytkownicy borykają się z problemami.

Użytkownicy, którzy korzystali z modułów lub poprawek do odblokowywania Felica na urządzeniach Pixel innych niż japońskie, aby móc korzystać z kart Felica, zgłaszają, że w Portfelu Google Pay występuje problem z niedostępnością szybkiego kafelka lub wyszarzeniem. Użytkownicy, którzy włączyli Osaifu Ketai i interfejs japońskiego portfela za pośrednictwem modułu Jjyao, również borykają się z tym problemem.

Istnieje jednak sposób na obejście tego problemu. Odinstalowanie kont Google (głównego, alternatywnego i japońskiego) i wyczyszczenie wszystkich danych w Usługach Play, Google Play, Play Protect, a nawet w Portfelu nic nie da. Przyczyną braku dostępności/szarego kafelka Quick Tile jest Osaifu Keitai, który mogłeś zainstalować w celu korzystania z Suica. Musisz odinstalować aplikacje Felica, co pomoże Ci rozwiązać podstawowy problem Quick Tile niedostępny/wyszarzony.