Jak naprawić problem „Nie można połączyć się z App Store”? (Metody pracy)

Jeśli napotykasz problem z połączeniem z aplikacją App Store na iDevice, przeczytaj więcej, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problem z połączeniem z App Store za pomocą tych metod.

Czy chcesz pobierać aplikacje na iPhone'a lub iPada, ale nie możesz połączyć się ze sklepem z aplikacjami? Czy masz problemy z pobieraniem i aktualizowaniem aplikacji na swoje urządzenie? Czy telefon wyświetla również komunikat ostrzegawczy „Nie można połączyć się z App Store” podczas próby otwarcia księgarni, sklepu z aplikacjami lub sklepu iTunes na urządzeniu? Jesteś pewien problemu lub nie wiesz, na czym dokładnie polega problem? Ale nie martw się, bo na szczęście możesz sprawdzić status systemu Apple usługa.

Aby sprawdzić usługę, odwiedź Apple Strona internetowa stanu systemu, na której dowiesz się, czy potrzebna usługa jest uruchomiona, czy nie. Na tej stronie możesz sprawdzić status każdego Apple usługi takie jak Siri, iTunes Radio, iTunes Store, App Store, iCloud, iMessage i wiele innych. Cóż, na osi czasu tej strony możesz również sprawdzić problemy, które napotkałeś wcześniej. Cóż, jeśli problem, z którym się obecnie mierzysz, jest pokazany na stronie internetowej statusu systemu, oznacza to Apple jest już świadomy tego problemu.

Nie można połączyć się z App-Store-Error-PreviewNie można połączyć się z App Store Podgląd błędu

Jeśli więc masz problem ze sklepem z aplikacjami, musisz przeczytać ten artykuł. Napisaliśmy ten artykuł dla osób, które mają problemy w sklepie iTunes Store lub App Store. Wylądowałeś we właściwym miejscu, ponieważ ten samouczek będzie dla Ciebie bardzo pomocny. Po przeczytaniu tego artykułu jesteśmy pewni, że Twój problem z pewnością znajdzie rozwiązanie. Przejdźmy więc do przodu, aby sprawdzić jego kilka rozwiązań.

Rozwiązania, które można naprawić Nie można połączyć się z App Store:

#1. Sprawdź App Store

Czasami z powodu poważnej awarii nikt nie może uzyskać dostępu do sklepu App Store. Zanim więc pomyślisz o jakimkolwiek innym problemie i wybierzesz inne rozwiązanie, sprawdź, czy App Store nie działa. Czek AppleStrona stanu systemu, która jest najszybszym sposobem znalezienia problemu, ponieważ zawiera listę problemów wszystkich usług internetowych firmy.

Ponieważ witryna aktualizuje się w ciągu kilku minut, a nie sekund, najnowszy problem nie zostanie zauważony. Zauważenie problemu w urządzeniu zajmie kilka minut. Problem w sklepie z aplikacjami może być i nie może być preferowany, ponieważ nie można wiele zrobić, aby rozwiązać problem. Z drugiej strony możesz poczekać Apple aby szybko rozwiązać problem.

#2. Sprawdź swoje połączenie internetowe

Czasami większość problemu powstaje z powodu słabego połączenia z Internetem. Upewnij się więc, że Twoje urządzenie jest podłączone do Internetu za pomocą odpowiednich sygnałów. Aby sprawdzić połączenie, spróbuj użyć dowolnej przeglądarki internetowej i połącz dowolną witrynę internetową i sprawdź, czy się ładuje, czy nie. Jeśli się ładuje, Twoje połączenie internetowe działa poprawnie, ale jeśli się nie ładuje, użyj tej samej sieci, ale innego urządzenia i ponownie połącz witrynę.

Jeśli inne urządzenia również nie ładują strony internetowej, zresetuj router WiFi, wyłączając go i włączając, albo zadzwoń do swojego dostawcy Internetu. Ale jeśli tylko pierwsze urządzenie nie ładowało się, musisz sprawdzić iPada, iPhone'a lub dowolne urządzenie, z którego korzystałeś. Pamiętaj, aby WŁĄCZYĆ swoje dane komórkowe, jeśli korzystasz z usługi komórkowej do połączenia z Internetem dla App Store, iTunes Store i Apple Książki

#3. Zaktualizuj konto

Czasami nie możemy uzyskać dostępu do iTunes Store, App Store lub Book Store, ponieważ mamy problemy z naszymi usługami Apple ID. W takim przypadku powinieneś wiedzieć, jak zresetować Apple Hasło identyfikatora. Najpierw wyloguj się ze swojego konta i zaloguj się ponownie, aby zmienić Apple ID lub hasło. Przejdź do ustawień urządzenia> iTunes lub App Store, aby zalogować się na urządzeniu z iOS. Teraz wybierz swój Apple Zidentyfikuj, wyloguj się i zaloguj ponownie swoje konto, dotknij Zaloguj się. Mogą teraz poprosić Cię o zweryfikowanie informacji o płatności. Aby więc zweryfikować informacje, musisz wprowadzić tę samą metodę płatności, imię i nazwisko oraz adres rozliczeniowy. Powinien dokładnie pasować do tego, co wpisałeś w pliku do swojej instytucji finansowej.

#4. Zaktualizuj oprogramowanie

Użytkownicy muszą aktualizować oprogramowanie swojego urządzenia z czasem. Nieaktualizowane oprogramowanie może czasem powodować problemy. Jeśli więc masz problemy z połączeniem iTunes lub App Store, powinieneś zaktualizować najnowsze wersje oprogramowania macOS, iOS, tvOS, iTunes lub systemu operacyjnego na PC. Po aktualizacji ponownie spróbuj połączyć iTunes i App Store.

#5. Sprawdź datę i godzinę

Ważną rolę odgrywają także data i godzina, dlatego przed podłączeniem czegokolwiek należy sprawdzić, czy urządzenie wyświetla prawidłową datę i godzinę. Jeśli urządzenie nie wyświetla poprawnej daty i godziny, ustaw je poprawnie.

  • Aby ustawić poprawną datę i godzinę reklamy na iPadzie, iPodzie touch i iPhonie, przejdź do ustawień> Ogólne> Data i godzina.
  • Aby ustawić prawidłową godzinę na komputerze Mac, otwórz preferencje systemowe> Data i godzina.
  • Do ustawiania prawidłowej daty i godziny w urządzeniu Apple TV, przejdź do ustawień> ogólne> Data i godzina.
  • Aby ustawić właściwy czas na komputerze, otwórz pole wyszukiwania i wyszukaj plik timedate.cpl.

Więc, chłopaki, to tylko niektóre z prostych rozwiązań, które, jak sądzę, musicie przejść, aby rozwiązać problem. Te rozwiązania z pewnością pomogą ci rozwiązać problem z niemożnością połączenia się z App Store. Cóż, poniżej podzieliłem się kilkoma radami. Mogą ci również pomóc, jeśli przejdziesz przez nie.

Jeśli używasz danych komórkowych na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch do łączenia się z Internetem, może się zdarzyć, że duże elementy zostaną pobrane lub nie. Byłoby więc lepiej, jeśli połączysz Wi-Fi, aby pobierać duże elementy, takie jak gry, filmy, aplikacje i podcasty.

Ostateczne werdykt

To jest kompletny przewodnik z naszej strony. Mamy nadzieję, że podobał wam się ten artykuł. Postępuj zgodnie z instrukcjami i rozwiąż problem tak szybko, jak to możliwe.

Dziękujemy za wybranie . Aby uzyskać więcej aktualizacji, odwiedź stronę omgeeky.com

Post Jak rozwiązać problem „Nie można połączyć się z App Store”? (Metody pracy) pojawił się pierwszy w .