Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić problem z Dziedzictwem Hogwartu, który utknął na poziomie 39

Hogwarts Legacy to ekscytująca gra akcji typu RPG wydana przez Warner Bros, która z powodzeniem zachwyciła masy i w krótkim czasie stała się ulubioną grą. W tej grze, której akcja rozgrywa się sto lat przed wydarzeniami opisanymi w popularnych powieściach, istnieje wiele niezbadanych terytoriów, po których możesz wędrować. Chociaż gra ma wiele zalet, nie jest wolna od błędów i problemów.

Wielu użytkowników wyrażało obawy, że gra utknęła na 39 poziomie i nie są w stanie ruszyć dalej nawet po ukończeniu wszystkich wyzwań z przewodnikiem terenowym. Co więcej, niektórzy użytkownicy otrzymali nawet „Trofeum A Forte for Achievement”, co oznacza, że ​​mogą przejść na wyższy poziom, ale mimo to nadal utknęli na tym poziomie.

Co gorsza, gracze osiągnęli już 100% ukończenia i nie pozostały już żadne zadania ani wyzwania do ukończenia. Z tego powodu użytkownicy nie są w stanie zdobyć więcej XP, aby móc dalej robić postępy w grze. Jeśli napotkałeś ten problem, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić Dziedzictwo Hogwartu, które utknęło na poziomie 39.

Jak naprawić Dziedzictwo Hogwartu, które utknęło na poziomie 39

Jak naprawić problem z Dziedzictwem Hogwartu, który utknął na poziomie 39

Jednym z najbardziej logicznych powodów, dla których gracze utknęli na poziomie 39, jest fakt, że nie ukończyli jeszcze platform lądowania. W związku z tym powinieneś upewnić się, że zebrałeś wszystkie swoje zaklęcia i rączki różdżek. Kiedy już to zrobisz, automatycznie przejdziesz na wyższy poziom. Musisz wykonać to małe zadanie, a prawdopodobnie rozwiąże to problem blokowania się gry na poziomie 39.