Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić problem z niedziałającym atakiem z ukrycia w grze Baldurs Gate 3

Baldurs Gate 3 to zabawna i wciągająca gra RPG, która wrzuca graczy do fascynującego świata, w którym każda decyzja ma swoje konsekwencje. Choć gra ma wiele zalet, daleko jej do doskonałości, ponieważ ma kilka błędów i problemów.

Jednym z problemów, z którymi boryka się ostatnio wielu użytkowników, jest problem z niedziałającym atakiem z ukrycia. Wielu użytkowników skarżyło się, że występuje ten problem, który wpływa na ich ogólne wrażenia.

Jeśli masz ten problem, ten przewodnik będzie pomocny. W tym poradniku dowiesz się jak naprawić problem z niedziałającym atakiem z ukrycia w grze Baldurs Gate 3.

Jak naprawić problem z niedziałającym atakiem z ukrycia w Baldurs Gate 3?

Ukradkowy atak nie działa

Metoda 1: Przełącz tryb skradania

Jeśli pojawia się problem z atakiem z ukrycia, który nie działa, pierwszą metodą, którą powinieneś wypróbować, jest przełączenie trybu skradania. Poeksperymentuj, włączając/wyłączając tryb skradania. Czasami reaktywacja trybu skradania może pomóc grze Baldurs Gate 3 rozpoznać odpowiednie warunki do ataku z ukrycia.

Metoda 2: Sprawdź warunki przewagi

Powinieneś dokładnie sprawdzić warunki, aby w pełni wykorzystać ataki dystansowe. Powinieneś upewnić się, że wróg jest w stanie zagrożenia lub spełnia kryteria przyznania przewagi, ponieważ jest to ważne dla wywołania Ataku z Ukrycia.

Metoda 3: Wypróbuj różne cele

Rozpoczynając atak powinieneś także eksperymentować z różnymi celami. Dostosuj pozycję swojej postaci i celu, aby sprawdzić, czy wpływa to na aktywację Ataku z Ukrycia.

Metoda 4: Modyfikacja przebiegłego ataku

Aby rozwiązać problem z niedziałającym atakiem z ukrycia, jednym z rozwiązań, które możesz wypróbować, jest mod Cunning Strike. Ten mod jest dostępny do pobrania z modów Nexusa i pomaga rozwiązać problem związany z atakiem z ukrycia. Działa jako akcja dodatkowa, wykonywana za pomocą broni drugiej ręki. Ta akcja pomoże Ci upewnić się, że obrażenia zostaną właściwie zadane, nawet jeśli atakujesz z przewagą.

Źródło zdjęcia – www.store.steampowered.com