Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić problem z tą wersją Destiny 2, która jest już niedostępna

Destiny 2 to jedna z najpopularniejszych gier wydanych w ostatnim czasie, oferująca wiele ekscytujących funkcji i fascynujących trybów. Jednak gra nie jest pozbawiona błędów i usterek.

Jednym z częstych problemów, z jakimi borykają się obecnie użytkownicy, jest problem „Ta wersja Destiny 2 nie jest już dostępna”. W przypadku tego błędu kopia Twojej gry nie pasuje do tej na serwerze. Zwykle ten błąd pojawia się podczas lub po przeprowadzeniu przez Bungie konserwacji serwera.

Jeśli borykasz się z tym problemem, ten przewodnik będzie dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić problem Ta wersja Destiny 2 nie jest już dostępna.

Jak naprawić tę wersję Destiny 2, która nie jest już dostępna

Jak naprawić problem z tą wersją Destiny 2, która jest już niedostępna

Metoda 1: Sprawdź dostępność aktualizacji

Jeśli gra jest w trakcie konserwacji lub aktualizacji, nie będziesz mógł połączyć się z serwerem i pojawi się ten błąd. Nowa łatka jest zwykle wydawana w ciągu 2 godzin lub mniej po konserwacji. Możesz ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji na swoim komputerze lub konsoli.

Metoda 2: Sprawdź brakujące łatki na Steamie

  • Uruchom grę klienta Steam
  • Kliknij kartę Biblioteka, aby przejść do Biblioteki gier
  • Znajdź grę Destiny 2 i kliknij ją prawym przyciskiem myszy
  • Kliknij właściwości i przejdź do listy rozwijanych menu
  • Przejdź do karty aktualizacji, a następnie kliknij strzałkę w dół na karcie Aktualizacje automatyczne
  • Wybierz opcję Zawsze aktualizuj, zanim ponownie uruchomisz Steam

Metoda 3: Zainstaluj ponownie grę

Jeśli żadna z tych metod nie zadziała, przyczyną problemu może być instalacja gry. Często pliki gry mogą zostać uszkodzone z różnych powodów. Aby to naprawić, musisz całkowicie odinstalować grę, a następnie zainstalować ją ponownie. Aby uniknąć problemów z instalacją, upewnij się, że instalujesz grę z oficjalnej strony internetowej lub sklepu Steam.