Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić widżet W skrócie, który nie działa lub wyświetla błędy w Google Pixel?

Widżet Google W skrócie to funkcja umożliwiająca przeglądanie wydarzeń w kalendarzu, aktualnych informacji o pogodzie, przypomnień, ostrzeżeń o trudnych warunkach pogodowych i nie tylko. Biorąc pod uwagę długą listę korzyści, nie jest tajemnicą, dlaczego ta funkcja jest tak popularna.

Jednak ta funkcja nie jest idealna, ponieważ występują pewne błędy i problemy. Wielu użytkowników skarży się, że widget W skrócie nie działa lub wyświetla błędy. Urządzenia Pixel nie są w stanie śledzić i powiadamiać o przedmiotach przydatnych w życiu codziennym. Na przykład nie są w stanie prawidłowo zobaczyć pogody, nieprawidłowego czasu, przypomnień o dacie lotu i nie tylko.

Jeśli doświadczasz tego problemu, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić widżet W skrócie, który nie działa lub wyświetla błędy w Google Pixel.

Jak naprawić widżet W skrócie nie działa lub wyświetla błędy w Google Pixel

W skrócie widżet

Obecnie dla użytkowników są zarówno dobre, jak i złe wieści. Choć niektórym użytkownikom udało się znaleźć obejścia umożliwiające działanie widżetu W skrócie, są one tymczasowe i problemy mogą pojawić się ponownie. W przypadku telefonów Google Pixel problem jest szczególnie frustrujący, ponieważ nie można usunąć widżetu W skrócie z ekranu głównego.

Najpierw możesz spróbować przytrzymać widżet, kliknąć „Edytuj” i zmienić jego styl. Gdy to zrobisz, widżet W skrócie zacznie znowu działać poprawnie. Będziesz teraz mógł zmienić jego styl lub rozmiar w zależności od preferencji.

Możesz także spróbować przywrócić starszą wersję aplikacji Google, ponieważ błąd wydaje się być związany z ostatnią aktualizacją (aplikacja Google 14.46.33.28.arm64). Zainstalowanie starszej wersji może wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Google, a ponowne uruchomienie urządzenia przywróci normalny wygląd widżetu.