Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak naprawić wyłączony iPhone

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić wyłączony iPhone

Zablokowanie iPhone’a® kodem to świetny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa danych osobowych. Ale jeśli zapomnisz hasła do iPhone’a — i zbyt wiele razy wprowadzisz błędne hasło —Apple® tymczasowo wyłączy Twoje urządzenie.

Nie martw się. Tutaj w AKKO, gdy technologia się psuje, naprawiamy to. Nasi eksperci pomagają milionom klientów rozwiązywać problemy z ich urządzeniami — od naprawy FaceTime po rozwiązywanie problemów, dlaczego telefon nie łączy się z Wi-Fi. Oto ich wskazówki, jak naprawić wyłączony iPhone.

Dlaczego Twój iPhone jest wyłączony

Sześć — tyle masz prób wpisania odpowiedniego hasła na iPhonie, zanim wyłączy się na minutę. Siódma błędna próba podania hasła spowoduje zablokowanie 5 minut, ósmy na 15, a dziesiąty na godzinę.

„iPhone jest wyłączony; Połącz z iTunes”

Jeśli wprowadzisz błędne hasło więcej niż 10 razy, otrzymasz komunikat „iPhone jest wyłączony; Połącz z iTunes” — i usunie całą zawartość i dane po 10 próbach, jeśli jest do tego skonfigurowany.

Apple robi to jako środek bezpieczeństwa w celu ochrony danych. Ale sprawiają, że resetowanie i odblokowywanie wyłączonego iPhone’a jest stosunkowo łatwe. To zajmuje tylko kilka kroków.

Jak zresetować wyłączony iPhone

Jeśli masz kopię zapasową iPhone’a, możesz przywrócić swoje dane i ustawienia — zapoznaj się ze szczegółowymi instrukcjami na końcu tego artykułu, jak przywrócić iPhone’a z kopii zapasowej. Jednak utracisz swoje dane, jeśli nie utworzysz ich kopii zapasowej przed zapomnieniem hasła.

Dla iphone 8, 8 Modele Plus, SE, X i nowsze

 1. Przed podłączeniem telefonu do komputera naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny i przycisk zmniejszania głośności (naciśnij przycisk zwiększania głośności na iPhonie 8 I 8 plus), aż na ekranie pojawi się suwak wyłączania.
 2. Przeciągnij suwak, aby wyłączyć iPhone’a.
 3. Podłącz iPhone’a do komputera, przytrzymując przycisk boczny. Trzymaj go, aż zobaczysz ekran trybu odzyskiwania. Jeśli masz kopię zapasową iPhone’a, możesz przywrócić dane z kopii zapasowej po usunięciu hasła.
Rekommenderad:  WhatsApp: jak ukryć zdjęcie profilowe konkretnego kontaktu

Dla iphone 7 I 7 plus

 1. Przed podłączeniem telefonu do komputera naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny, aż pojawi się suwak wyłączający iPhone’a.
 2. Wyłącz go, a następnie podłącz do komputera, przytrzymując przycisk zmniejszania głośności.
 3. Przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności, aż zobaczysz ekran trybu odzyskiwania. Jeśli masz kopię zapasową iPhone’a, możesz przywrócić dane z kopii zapasowej po usunięciu hasła.

Dla iPhone’a 6s, SE (1. generacji) i wcześniejszych modeli

 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny (lub górny), aż pojawi się suwak wyłączania. Przeciągnij suwak, aby wyłączyć iPhone’a.
 2. Podłącz iPhone’a do komputera, przytrzymując przycisk Początek — przytrzymaj go, aż zobaczysz ekran trybu odzyskiwania. Jeśli masz kopię zapasową iPhone’a, możesz przywrócić dane z kopii zapasowej po usunięciu hasła.

Jak przywrócić dane i ustawienia iPhone’a

 • Aby przywrócić iPhone’a, otwórz Finder® lub iTunes® na swoim komputerze. Gdy pojawi się opcja Przywróć lub Aktualizuj, wybierz Przywrócić. Finder lub iTunes pobierze oprogramowanie na iPhone’a.
 • Twój iPhone wyjdzie z trybu odzyskiwania, jeśli pobieranie potrwa dłużej niż 15 minut — w takim przypadku musisz powtórzyć powyższe kroki, aby usunąć hasło.
 • Po zakończeniu procesu przywracania kontynuuj konfigurowanie urządzenia.

Jak naprawić wyłączony iPhone bez iTunes

 1. Przejdź do witryny icloud.com na swoim komputerze i zaloguj się za pomocą swojego Apple Identyfikator i hasło.
 2. Wybierać Wszystkie urządzenia u góry ekranu, a następnie wybierz urządzenie, które chcesz wymazać.
 3. Kliknij Usuń (nazwa urządzenia) aby usunąć hasło i odblokować wyłączony iPhone bez iTunes.

Chroń swój telefon

Od ponad 25 lat AKKO pomaga 300 milionom klientów chronić, łączyć się i cieszyć technologią, którą kochają najbardziej. I smartphones nie są wyjątkiem. Twoje życie jest na twoim urządzeniu, upewnij się, że jest chronione. Dowiedz się więcej o planach ubezpieczenia telefonu AKKO już dziś.

Rekommenderad:  Jak sprawić, by system Windows 10 czytał mi?

Table of Contents