Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak naprawić zadania syndykatu, które nie działają w Fortnite

Fortnite to jedna z najpopularniejszych dostępnych obecnie gier typu Battle Royale, a gracze mają do dyspozycji wiele niesamowitych trybów i funkcji gry. Ale żadna gra nie jest pozbawiona błędów i problemów. To samo tyczy się Fortnite’a.

Jednym z błędów, z jakimi borykają się obecnie gracze, są niedziałające zadania syndykatu. Ten błąd uniemożliwia użytkownikom wykonywanie zadań. Jeśli jesteś na tej samej łódce, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić zadania Syndicate, które nie działają w Fortnite.

Dlaczego misje syndykatu nie działają?

Zadania Syndykatu to misje, które gracze powinni wykonać, aby otrzymać nagrody w grze Fortnite. Te misje lub zadania wymagają od ciebie znalezienia przedmiotów, osiągnięcia różnych celów i nie tylko.

Co tydzień gracze otrzymują nowy zestaw zadań Syndykatu, które muszą ukończyć, aby zdobyć ogromną liczbę punktów XP, które będą mogli wykorzystać do podniesienia poziomu Przepustki Bitewnej. Błąd „Zadania Syndykatu nie działają” pojawia się, gdy gracze próbują przejść dalej niż trzeci etap tej misji. Wyzwanie trzeciego kroku nie zostanie ukończone, nawet jeśli spełnisz wymagane wymagania. Ale nie martw się, istnieje obejście.

Jak naprawić zadania syndykatu, które nie działają w Fortnite?

Jak naprawić zadania syndykatu, które nie działają w Fortnite

Możesz rozwiązać problem z niedziałającymi zadaniami Syndykatu, zmieniając kilof na domyślny kilof, ponieważ kilof epicki lub wyższy nie działa w tym zadaniu. Oto kroki, które musisz wykonać, aby spróbować naprawić ten błąd –

  • Otwórz sklep Fortnite, a następnie kliknij zakładkę Kosmetyki
  • Tutaj będziesz mógł kupić dowolny kilof, w tym kilof domyślny
  • Po zakupie kilofa będziesz mógł go wyposażyć poprzez szafkę
  • Aby to zrobić, przejdź do zakładki „Moje rzeczy”, zanim klikniesz miejsce na kilof
  • Następnie wybierz zakupiony kilof i kliknij opcję „Wyposaż”.
  • W ten sposób wyposażysz swój nowy kilof, który pozwoli ci przejść dalej niż trzeci krok