Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak natychmiast sprzedawać karty podarunkowe online za gotówkę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak natychmiast sprzedawać karty podarunkowe online za gotówkę

Karta podarunkowa to fantastyczny prezent, jeśli można jej używać w sklepach, w których robisz najwięcej zakupów. Ale jest to zmarnowana szansa, jeśli karta podarunkowa może być używana tylko do robienia zakupów w sklepach, których nie lubisz lub w lokalizacjach, które nie są blisko ciebie.

Na niektórych platformach internetowych można sprzedawać niechciane karty podarunkowe za gotówkę. Jest to dobra opcja, jeśli masz co najmniej jedną kartę podarunkową, która zbiera kurz, ponieważ nie masz zamiaru ani sposobu jej użyć.

W tym artykule pokażemy kilka witryn i aplikacji, w których możesz natychmiast sprzedawać karty podarunkowe online za gotówkę. Udostępnimy również porady i wskazówki, które pomogą Ci w bezpieczny sposób uzyskać jak najwięcej korzyści z tego doświadczenia.

Najlepsze strony do natychmiastowej sprzedaży kart podarunkowych online

1. Sprzedaj kartę

Aplikację CardSell można pobrać bezpłatnie. Jeśli masz niewykorzystane karty podarunkowe, które chcesz sprzedać, wprowadź kod PIN i numer, aby otrzymać ofertę. Gdy karta podarunkowa zostanie zweryfikowana u sprzedawcy i zaakceptujesz ofertę, możesz otrzymać zapłatę. Pieniądze zostaną zdeponowane na koncie PayPal w ciągu 48 godzin, zgodnie ze stroną internetową firmy CardSell.

Plusy:

 • Otrzymasz środki w ciągu 48 godzin.

Cons:

 • Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że brakuje obsługi klienta.

2. KartaGotówka

CardCash to jedna z najpopularniejszych witryn do sprzedaży kart podarunkowych online. Mają duży wybór przecenionych kart podarunkowych w sprzedaży w dowolnym momencie. Zdecydowana większość kart podarunkowych jest kupowana przez witrynę za maksymalnie 92% wartości nominalnej.

Wartość karty podarunkowej można łatwo sprawdzić na stronie „Sprzedaj” CardCash, a podczas transakcji nie jest pobierana duża opłata od sprzedawcy. Niewielka opłata weryfikacyjna jest nakładana na każdą transakcję w celu pokrycia kosztów witryny, dzięki czemu CardCash jest opłacalną platformą dla większości sprzedawców.

Plusy:

 • Opłaty są bardzo niskie.
 • Większość kart podarunkowych jest kupowana i sprzedawana na platformie.
 • Wypłata jest szybka.

Cons:

 • Niektóre fałszywe karty są sprzedawane na stronie.

3. Wznosić

Raise to strona internetowa oraz aplikacja na Androida i iOS, uważana za jedno z lepszych miejsc do sprzedaży niechcianej karty podarunkowej online. Raise pomaga oszczędzać pieniądze i zdobywać nagrody, którymi są zazwyczaj karty podarunkowe różnych marek.

Korzystanie z funkcji Raise ma kluczową zaletę, ponieważ możesz z góry wiedzieć, ile warta jest Twoja karta podarunkowa, zanim zdecydujesz się ją sprzedać. Aby rozpocząć, utwórz bezpłatne konto Raise. Zanim będziesz gotowy do sprzedaży, musisz wprowadzić numer karty podarunkowej, oryginalne saldo, numer PIN i pozostałe saldo.

Konto Raise można założyć bezpłatnie, ale przy sprzedaży każdej karty podarunkowej pobierana jest opłata sprzedawcy w wysokości 15%. Jeśli sprzedajesz fizyczną kartę podarunkową, istnieje 1% opłaty lub $20,75, w zależności od tego, która wartość jest większa.

Plusy:

 • Dobra wartość jest zachowywana w przypadku wszystkich kart podarunkowych.
 • Sprzedający ma pełną kontrolę nad swoimi ofertami.

Cons:

 • Każda sprzedaż wiąże się z prowizją sprzedawcy w wysokości 15%.

4. ClipKard

ClipKard to opłacalne miejsce sprzedaży kart podarunkowych wielu firm, w tym Bed, Bath & Beyond, CVS, Disney Store, Domino’s Pizza, Dunkin Donuts, The Gap, Hollister, JCPenney, Kohl’s, Macy’s, Marriott, Starbucks, Subway, Victoria’s Secret i Walmart.

Ale nie możesz sprzedać karty podarunkowej, chyba że należy ona do jednej z wyżej wymienionych marek i firm. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że wartość karty może znacznie spaść, gdy ją sprzedasz. KlipCard nie pobiera żadnych opłat, gdy sprzedajesz kartę podarunkową, co czyni ją dobrym wyborem, jeśli masz niechcianą kartę należącą do którejkolwiek z tych firm.

Plusy:

 • KlipCard to zaufana platforma internetowa.
 • Nie ma opłat za sprzedaż.

Cons:

 • Wartość karty podarunkowej jest niska.
 • Można sprzedawać tylko niektóre firmowe karty podarunkowe.

5. Prepaid2Gotówka

Prepaid2Cash to jedna z najszybszych stron dla osób, które chcą sprzedawać karty podarunkowe. Cały proces trwa około 15 minut od początku do końca, a płatność jest wysyłana na Twoje konto bankowe za pośrednictwem bezpośredniego przelewu w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych.

Aby korzystać z tej platformy, pobierz bezpłatną aplikację Prepaid2Cash ze sklepu z aplikacjami Google Play lub iTunes i zarejestruj się. Wiele osób woli tę aplikację, ponieważ jest łatwa w użyciu i oferuje do 92% wartości nominalnej karty podarunkowej.

Plusy:

 • Proces sprzedaży jest szybki i prosty.
 • Aplikacja Prepaid2Cash oferuje do 92% wartości nominalnej.

Cons:

 • Zanim płatność pojawi się na Twoim koncie bankowym, może minąć do trzech dni roboczych.

6. Punkty sprzedaży kart podarunkowych

Jest to rynek, który zapewnia użytkownikowi bezpieczny sposób sprzedawania i kupowania kart podarunkowych online. Możesz nawet sprzedawać tutaj przeterminowane karty podarunkowe, jeśli ich data ważności nie przekracza sześciu miesięcy. Jeśli jednak chcesz sprzedać wygasłą kartę podarunkową, musisz to wyraźnie zaznaczyć podczas konfigurowania sprzedaży.

Punkty sprzedaży kart podarunkowych wyślą kontrofertę, aby obniżyć cenę wywoławczą lub całkowicie odrzucić ofertę. Firma zapłaci 60-80% wartości nominalnej karty podarunkowej, aby sfinalizować zakup Twojej karty. Jeśli interesuje Cię sprzedaż hurtowa, możesz otrzymać płatność za pośrednictwem ACH. Ci, którzy sprzedają jedną lub dwie karty, otrzymują zapłatę czekiem.

Plusy:

 • Możesz sprzedawać karty upominkowe, które straciły ważność.

Cons:

 • Względna wartość kart podarunkowych może być niska.

7. BuyBackWorld

BuyBackWorld to platforma ułatwiająca sprzedaż takich marek jak Best Buy, Home Depot, Kohl’s, Macy’s, Nike, Sears, Starbucks czy Target. Aby zabezpieczyć sprzedaż, po prostu zacytuj kartę, którą masz do sprzedania, a następnie zgódź się na ofertę, jeśli wycena Ci odpowiada. BuyBackWorld wyśle ​​Ci bezpłatną przedpłaconą etykietę wysyłkową, abyś mógł wysłać karty podarunkowe. Firma dokona płatności po otrzymaniu kart podarunkowych.

Plusy:

 • Ta platforma obsługuje duży wybór znanych marek.
 • Firma dostarcza bezpłatne przedpłacone etykiety wysyłkowe.

Cons:

 • Sprzedawcy muszą poczekać na nadejście karty podarunkowej przed dokonaniem płatności.

8. Odwróć grę

Gameflip to aplikacja na Androida i iOS oraz wyjątkowa strona internetowa, ponieważ nie koncentruje się wyłącznie na sprzedaży kart podarunkowych. Gameflip jest szczególnie dedykowany do sprzedaży przedmiotów związanych z kulturą gier wideo z unikalną niszą rynkową.

To sprawia, że ​​Gameflip jest naturalnym wyborem, jeśli sprzedajesz e-kartki związane z grami wideo. Niektóre popularne karty podarunkowe sprzedawane na Gameflip obejmują Amazon, App Store, Google Play, PSN i Xbox. Jako sprzedawca masz pełną kontrolę nad procesem i możesz ustalać własne ceny. Opcje wypłaty pieniędzy obejmują portfele elektroniczne, takie jak Bitcoin i Skrill, ale pieniądze PayPal nie są realną opcją. Istnieją pewne opłaty związane ze sprzedażą za pośrednictwem Gameflip, w tym 8% opłaty za wystawienie sprzedającego i dodatek 2% opłaty za sprzedaż produktów wyłącznie cyfrowych.

Plusy:

 • Gameflip to świetna platforma sprzedaży kart podarunkowych związanych z grami.
 • Jako sprzedawca możesz sprzedawać nie tylko karty.

Cons:

 • Metody wypłaty są bardzo ograniczone.

9. Gotówka na prezent

GiftCash to niezwykła platforma sprzedaży kart podarunkowych, ponieważ możesz kupować za pomocą kryptowaluty lub otrzymywać kryptowaluty, sprzedając swoje karty. Firma działa nieprzerwanie od 2017 roku i zapłaciła miliony dolarów na wsparcie swoich sprzedawców.

Proces zakupu karty podarunkowej jest prosty, a wartość pieniężna jest dobra. Jednak niektóre karty podarunkowe zachowują swoją wartość lepiej niż inne, a te są zwykle bardziej poszukiwane.

Istotną wadą korzystania z GiftCash jest to, że sprzedawane karty muszą mieć saldo w wysokości co najmniej 25 USD. Jeśli chcesz sprzedawać fizyczne karty podarunkowe, musisz mieć również czytnik kart.

Plusy:

 • GiftCash może Ci zapłacić w kryptowalucie.

Cons:

 • Sprzedaż kart fizycznych wymaga czytnika kart.
 • Firma akceptuje tylko karty podarunkowe z saldem w wysokości 25 USD lub więcej.

10. Karty podarunkowe EJ

Karty podarunkowe EJ akceptują karty podarunkowe różnych marek, w tym Home Depot, Kohl’s, Massage Envy, Nordstrom, Starbucks, Target, Victoria’s Secret, Walmart i inne.

Sprzedaż karty podarunkowej jest prosta. Wprowadź saldo karty podarunkowej i natychmiast otrzymaj ofertę zakupu. Jeśli zgadzasz się z wyceną, kliknij przycisk „Dodaj kartę”. Następnie wypełnij pola karty i numeru PIN oraz wprowadź swój adres e-mail PayPal. Płatność jest natychmiast wysyłana na Twoje konto PayPal, a sprzedaż jest zakończona.

Plusy:

 • Proces sprzedaży jest szybki i prosty.
 • Łatwo jest wyszukać i wybrać markę karty podarunkowej.

Cons:

 • Wybór marek kart podarunkowych jest węższy niż w przypadku niektórych alternatyw.

Alternatywa: Wymień karty podarunkowe ze znajomym

Jeśli masz kartę podarunkową, której prawdopodobnie nie użyjesz, zawsze możesz wymienić ją na gotówkę ze znajomym, członkiem rodziny lub współpracownikiem. Jeśli planują dokonać zakupu w popularnej marce, np Amazon. Walmart, Target lub inni znani detaliści, będzie to łatwiejsze. Zainteresowane osoby mogą oferować mniej gotówki za mniej znane karty podarunkowe, w zależności od poziomu zainteresowania i prawdopodobieństwa użycia karty. Wymiana karty podarunkowej jest prawie tak samo dobra jak gotówka.

Alternatywa: sprzedaj swoje karty podarunkowe lokalnie

Do niedawna GiftCardBin umożliwiał sprzedaż kart podarunkowych za pośrednictwem swojej platformy. Niestety nie jest to już możliwe. To powiedziawszy, możesz odwiedzić ich mapę online, wprowadzić swój kod pocztowy i znaleźć najbliższą z 600 lokalizacji partnerskich. Następnie możesz zabrać niechcianą kartę podarunkową w to miejsce z ważnym dowodem tożsamości i natychmiast sprzedać ją za gotówkę.

Alternatywa: ponownie podaruj swoje niechciane karty podarunkowe

Jeśli żadna z metod i alternatyw pokazanych w tym artykule nie przemawia do Ciebie, istnieje ostateczna opcja do rozważenia. Po prostu trzymaj karty i podaruj je rodzinie i przyjaciołom jako prezenty urodzinowe lub świąteczne. Tylko upewnij się, że karta nie straciła ważności, aby uniknąć zakłopotania, i zaoszczędziłeś pieniądze na wspaniały prezent dla kogoś!

Jak wymieniać karty podarunkowe

Niektóre platformy (w tym CardCash), które omówiliśmy powyżej, umożliwiają wymianę karty podarunkowej, której nie chcesz, na taką, z której chętniej skorzystasz. To prosty sposób na uzyskanie karty ściśle dopasowanej do Twoich zainteresowań i zwyczajów zakupowych. Jeśli ta opcja Cię interesuje, sprawdź na stronie, kiedy szukasz cen i poszukaj najlepszej oferty, zanim się zaangażujesz.

Często zadawane pytania dotyczące sprzedaży niewykorzystanych kart podarunkowych

Jak mogę natychmiast sprzedać karty podarunkowe za gotówkę?

Łatwo jest zamienić pożądaną kartę podarunkową w natychmiastową gotówkę za pośrednictwem renomowanej witryny, takiej jak CardCash, Raise i inne. Strona, którą wybierzesz do sprzedaży, będzie zależała od rodzaju karty podarunkowej i łatwości jej użycia. Jako sprzedawca prawdopodobnie nie otrzymasz pełnej wartości nominalnej karty podarunkowej. Jest to jednak lepsze niż pozostawienie karty, aby zebrała kurz i straciła ważność.

Czy istnieje aplikacja, która kupuje karty podarunkowe?

Wiele aplikacji kupuje karty podarunkowe, ale kwota, którą można uzyskać za kartę, będzie się różnić. Możesz mieć kartę podarunkową o wartości 25 USD z maksymalną ofertą w wysokości 20 USD lub bardziej popularną kartę, która może zapewnić Ci do 92% wartości nominalnej. Pamiętaj, że nie otrzymasz 100% wartości karty podarunkowej, jeśli zdecydujesz się sprzedawać w aplikacji.

Które karty podarunkowe są najcenniejsze?

Odpowiedź na to pytanie jest łatwa. Amazon jest największym sprzedawcą detalicznym na świecie, z przychodami przekraczającymi 230 miliardów dolarów rocznie. Ponieważ jest to popularny sprzedawca, bardzo łatwo jest znaleźć osoby, które chcą kupić Amazon kartę podarunkową, jeśli jej nie chcesz. Kiedy sprzedajesz np Amazon karty, powinieneś spodziewać się co najmniej 92% wartości nominalnej od kupującego. Jeśli się spieszysz, być może będziesz musiał zadowolić się co najmniej 80%, ale to powinien być wyjątek od reguły. Inną bardzo popularną opcją jest karta podarunkowa iTunes, która zbiera do 83% wartości nominalnej dla sprzedawców, którzy są gotowi czekać na odpowiedniego chętnego nabywcę. Możesz wymienić kartę upominkową iTunes na gotówkę lub kryptowalutę. Inni popularni detaliści, tacy jak Walmart i Target, są dobrzy w maksymalizacji wartości.

Jak mogę zamienić karty podarunkowe na gotówkę PayPal?

Najlepsze opcje dla sprzedawców, którzy chcą otrzymywać płatności przez PayPal, to CardCash i CardSell.

Jak uniknąć oszustw związanych ze sprzedażą kart podarunkowych?

Istnieje prawdziwy problem z witrynami sprzedającymi karty podarunkowe, które oferują sprzedaż fałszywych kart. Najlepszym sposobem na uniknięcie potencjalnych problemów jest trzymanie się dobrze sprzedających się aplikacji i witryn, które mają gwarancję zwrotu pieniędzy. Wszystkie strony pokazane powyżej mają dobrą reputację w zakresie ochrony przed oszustami. Ale Craigslist i Facebook Marketplace nie ma żadnych gwarancji.

Ostatnie przemyślenia na temat sprzedaży kart podarunkowych online

Niestety, wiele kart podarunkowych pozostaje niewykorzystanych. Sprzedawanie, wręczanie lub wymiana niechcianych kart podarunkowych może wydawać się kłopotliwe. Ale kiedy się nad tym zastanowić, są to najłatwiejsze do załatwienia niechciane prezenty. Nie ma potrzeby zwracania produktu do sklepu stacjonarnego ani przygotowywania go do odbioru w sklepie internetowym. Nie możesz obrazić osoby, która dała Ci kartę podarunkową, ponieważ nie ma dowodów na to, że nie wykorzystałeś jej zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli chcesz sprzedać kartę podarunkową, każda z wyżej wymienionych aplikacji i witryn jest dobrym źródłem.