Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak odblokować interwencję w Warzone 2 i Modern Warfare 2

Warzone 2 i Modern Warfare 2 to dwie niezwykle popularne gry, w których dostępnych jest wiele rodzajów broni, z których wiele inspirowanych jest klasycznymi broniami z poprzednich odsłon gry.

Jedną z broni, o którą desperacko prosiło wielu graczy, jest interwencyjny karabin snajperski. Ta broń stała się wielkim hitem w oryginalnym Modern Warfare 2 w 2009 roku. Teraz Interwencja ma pojawić się w trzecim sezonie Warzone 2 i Modern Warfare 2 jako FJX Imperium.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć tę broń, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym poradniku dowiesz się jak odblokować Interwencję w Warzone 2 i Modern Warfare 2.

Jak odblokować Interwencję w Warzone 2 i Modern Warfare 2

Jak odblokować interwencję w Warzone 2 i Modern Warfare 2

Kiedy sezon 3 gry dobiegnie końca, Interwencję będzie można odblokować poprzez wyzwanie w grze, które nie zostało jeszcze ujawnione. Activision zaczęło już drażnić wersję Blueprint Interwencji, co oznacza, że ​​pakiet Store prawdopodobnie umożliwi odblokowanie broni od dnia premiery samego sezonu 3.

Nie wiadomo jeszcze, czy broń będzie darmowa dla wszystkich graczy, czy też będą obowiązywać jakieś ograniczenia. Korzystając z nowego systemu opartego na wyborach, gracze mogą skierować się prosto do Interwencji, jeśli chcą.

Najszybszym sposobem odblokowania nowego karabinu snajperskiego będzie skorzystanie z pomocy znajomego, który już odblokował tę broń. Poproś ich, aby załadowali broń do DMZ razem z tobą. Gdy oboje będziecie już w grze, poproś znajomego, aby upuścił broń, abyś mógł ją podnieść. Następnie natychmiast przejdź do ekstrakcji. Po opuszczeniu DMZ, interwencja będzie odblokowana u twojego rusznikarza.