Jak odblokować iPhone'a

Dla wielu ludzi, nowocześnie smartphones jak iPhone to wszystko, czego potrzebujesz w komputerze. Do e-maili, przeglądania stron i robienia zakupów online nie potrzebujesz komputera stacjonarnego ani laptopa. Jeśli Twój telefon jest wystarczająco duży, prawdopodobnie nie potrzebujesz nawet tabletu.

Jednak w przeciwieństwie do standardowego komputera nie masz tyle swobody z iPhonem. Jednym z kluczowych przykładów tego jest blokowanie nośnika. Oznacza to, że nie możesz po prostu zarejestrować się u innego operatora, kiedy tylko masz na to ochotę. Na szczęście jest to stosunkowo łatwe.

Odblokuj swój iPhone na Verizon

Verizon nie blokuje większości swoich telefonów, w tym każdego iPhone'a wypuszczonego od iPhone'a 5. Oznacza to, że nie musisz kontaktować się z firmą ani wykonywać żadnych czynności. Po prostu zarejestruj się u operatora, do którego chcesz się przenieść, i możesz przenieść swój numer, postępując zgodnie z instrukcjami nowego operatora.

Odblokuj swój iPhone w AT&T

Podobnie jak w przypadku wielu operatorów, istnieje kilka ograniczeń dotyczących odblokowywania telefonu. Po pierwsze, twój numer IMEI nie może być powiązany z żadną działalnością przestępczą lub oszukańczą. Musisz także spłacić wszelkie powiązane salda.

Zablokuj aplikacje Iphone Featuerd

Dopóki wszystkie powyższe warunki są prawdziwe, odblokowanie telefonu jest stosunkowo proste. Iść do Strona odblokowania urządzenia AT&T i postępuj zgodnie z instrukcjami. Po wypełnieniu formularza powinieneś odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, a telefon powinien zostać odblokowany w ciągu dwóch dni roboczych.

Odblokuj swój iPhone w Sprint

Sprint jest jednym z bardziej restrykcyjnych przewoźników, jeśli chodzi o odblokowywanie urządzeń. W przypadku urządzeń typu post-paid (np. Większość z nich) urządzenie musi być aktywne w sieci Sprint przez co najmniej 50 dni. Każda dzierżawa musi być również opłacona. W przypadku urządzeń przedpłaconych muszą one być aktywne w sieci przez co najmniej 12 miesięcy.

Możesz znaleźć pełne wymagania na FAQ odblokowania Sprint. Po upewnieniu się, że spełniasz wymagania, możesz poprosić o odblokowanie, dzwoniąc do działu obsługi klienta Sprint pod numer 855-639-4644.

Odblokuj swój iPhone w T-Mobile

Chociaż T-Mobile robi duże wrażenie ze swojej kampanii „Uncarrier”, jest dość surowy w kwestii swoich iPhone'ów. Wymagania są podobne do Sprint. Urządzenia nie można zgłosić jako zgubionego lub skradzionego, a Twoje konto musi mieć dobrą opinię. Musisz także spłacić wszelkie powiązane salda z urządzeniem.

T-Mobile ma również ograniczenie polegające na tym, że nie możesz poprosić o więcej niż dwa kody odblokowujące na linię w okresie 12 miesięcy. Dopóki spełniasz wymagania, których możesz używać Aplikacja odblokowująca T-Mobile lub zadzwoń, aby poprosić o odblokowanie pod numerem 877-746-0909.

Wniosek

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć odblokować iPhone'a, ale jednym z najczęstszych powodów jest to, że chcesz go sprzedać. Znajdziesz dużo lepsze oferty dla odblokowanego iPhone'a niż w wersji dla operatora, nawet jeśli wszystkie inne specyfikacje są takie same.

Jeśli sprzedajesz iPhone'a, musisz najpierw wykonać kopię zapasową. Jest to łatwe, ale jeśli nie masz pewności, jak to zrobić, zapewnimy Ci ochronę. Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący tworzenia kopii zapasowej telefonu iPhone.

Czy ten artykuł jest przydatny?