Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak odpowiedzieć na konkretną wiadomość w dniu Instagram na Androidzie, iOS i w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak odpowiedzieć na konkretną wiadomość w dniu Instagram na Androidzie, iOS i w Internecie

Możliwość odpowiedzi na konkretną wiadomość Instagram został wprowadzony z Instagramwiadomości międzyplatformowe aktualizacja. Wcześniej trzeba było ręcznie włączyć połączenie. Jest jednak automatycznie aktualizowany w najnowszych wersjach programu Instagram aplikacja. (Mimo to nie będzie on powiązany z Twoim plikiem Facebook konta bez konieczności jego ręcznego wprowadzania).

To powiedziawszy, oto jak odpowiedzieć na konkretną wiadomość w serwisie Instagram na Androidzie, iOS i w Internecie.

Jak odpowiedzieć na konkretną wiadomość w dniu Instagram na Androidzie i iPhonie

Obydwa mobilne systemy operacyjne mają podobną procedurę odpowiadania na daną wiadomość.

1. Otworzyć Instagram aplikację na telefonie i stuknij ikonę Ikona komunikatora w prawym górnym rogu ekranu głównego, aby otworzyć Instagram Wiadomość docelowa. (Jeśli zamiast logo Messengera widzisz stare logo papierowego samolotu, musisz zaktualizować plik Instagram aplikację, aby funkcja działała.)

2. Na stronie wiadomości wybierz rozmowę.

3. Znajdź tutaj wiadomość, na którą chcesz odpowiedzieć, i przesuwaj ją w prawo, aż zobaczysz ikonę odpowiedzi. Jeśli chcesz odpowiedzieć na własną wiadomość, przesuń palcem w lewo, aby pojawiła się opcja. Teraz dotknij ikona odpowiedzi.

Alternatywnie możesz nacisnąć i przytrzymać dowolną wiadomość, a następnie dotknąć Odpowiedź opcję odpowiedzi na dole aplikacji.

4. Możesz zobaczyć, że wybrana wiadomość jest połączona z polem tekstowym. Teraz możesz wpisać wiadomość i dotknąć Wysłać aby wysłać go jako wiadomość zwrotną.

Wiadomość, na którą odpowiedziałeś, jest wyświetlana u góry wysłanej wiadomości z odpowiedzią. W ten sposób każdy może łatwo sprawdzić, na jaką wiadomość odpowiedziałeś. Jeśli jednak klikniesz tę wiadomość, nie zostaniesz przeniesiony z powrotem do oryginalnej wiadomości, tak jak robisz to w Whatsapp.

Po rozpoczęciu odpowiadania możesz zrezygnować z odpowiadania na daną wiadomość, dotykając przycisku X ikonę w połączonej wiadomości. Spowoduje to usunięcie połączonej wiadomości i wysłanie wiadomości jako zwykłej wiadomości.

Jak odpowiedzieć na konkretną wiadomość w dniu Instagram w Internecie

Procedura odpowiadania na konkretną wiadomość różni się od wersji internetowej.

1. otwarty instagram.com i dotknij Ikona komunikatora w górnym pasku.

2. Teraz wybierz rozmowę.

3. Na stronie czatu najedź kursorem na dowolną wiadomość, na którą chcesz odpowiedzieć.

4. Teraz kliknij ikona odpowiedzi obok wiadomości.

5. Otóż ​​to; wybrana wiadomość zostanie połączona z powyższym polem tekstowym. Teraz możesz wpisać wiadomość i kliknąć Wysłaćlub naciśnij klawisz Enter, aby wysłać odpowiedź.

Podobnie jak w wersji mobilnej, możesz kliknąć ikonę X, jeśli nie chcesz wysyłać wiadomości jako odpowiedzi, jeśli chcesz.

Odpowiadanie na określone wiadomości w dniu Instagram

Instagram faktycznie oferuje dwa sposoby odpowiadania na konkretną wiadomość w aplikacjach mobilnych. Możesz albo przesunąć palcem w prawo po wiadomości i wybrać ikonę odpowiedzi, albo przytrzymać wiadomość i wybrać opcję odpowiedzi. Na koniec możesz po prostu wpisać wiadomość w obu opcjach i dotknąć opcji Wyślij, aby odpowiedzieć na tę wiadomość. W wersji internetowej na komputery stacjonarne należy najechać kursorem na wiadomość i kliknąć ikonę odpowiedzi, aby wysłać wiadomość z odpowiedzią.

Często zadawane pytania dotyczące odpowiadania na konkretną wiadomość w dniu Instagram

Jeśli nie możesz odpowiedzieć na konkretną wiadomość na Instagramprawdopodobnie jest to spowodowane tym, że ta funkcja jest dostępna w witrynie Instagram od czasu aktualizacji międzyplatformowej. Jeśli używasz starszej wersji Instagram, możesz zaktualizować aplikację, aby uzyskać dostęp do tych funkcji. Albo możesz otworzyć Instagram Ustawienia > Aktualizuj wiadomości i dotknij Aktualizacja aby uzyskać tę funkcję. Nawet jeśli włączysz funkcje wieloplatformowe, nie będziesz połączony ze swoim Facebook konto, chyba że chcesz.

Tak! Po dokonaniu aktualizacji możesz odpowiedzieć na niemal każdy rodzaj wiadomości Instagramniezależnie od tego, czy jest to wiadomość tekstowa, link, obraz, emoji, gif, wiadomość głosowa itd. Jednak z jakiegoś powodu nie możesz odpowiedzieć na naklejkę. Możesz także odpowiadać na wiadomości bezpośrednie i grupowe.

Kroki, na które należy odpowiedzieć Instagram komentarze w aplikacji mobilnej są dość proste. Pole wejściowe zawiera nazwę użytkownika IG osoby, której odpowiadasz, więc łatwo jest śledzić, komu odpowiadasz.

To normalne dla Instagram aplikacja przejdzie w „tryb pojedynczej wiadomości” po odpowiedzi na pojedynczy komentarz, ale przyczyną tego zjawiska mogą być inne problemy z urządzeniem lub aplikacją.

Jeśli korzystasz z komputera, możesz odpowiedzieć na wiadomość Instagram komentarz ze swojej przeglądarki internetowej. Aby to zrobić, otwórz plik Instagram aplikacji lub witryny internetowej, otwórz post, w którym chcesz odpowiedzieć na komentarz, i przewiń do prawej sekcji, aby wyświetlić komentarze. Następnie wybierz komentarz, na który chcesz odpowiedzieć, i kliknij „odpowiedz”.

Aby odpowiedzieć, nie musisz się łączyć Instagram i Posłaniec. Powinieneś po prostu zaktualizować plik Instagram wiadomości. W każdym razie, jeśli wolisz się połączyć, możesz otworzyć Instagram Ustawienia > Centrum kont > Skonfiguruj konta i zaloguj się do swojego Facebook konto, aby to połączyć Facebook konto na swoim Instagram profil.

Przeczytaj dalej: