Jak odzyskać usunięte kontakty z iPhone’a: 6 Metoda wyjaśniona

Być może przypadkowo usunąłeś jeden lub więcej kontaktów podczas czyszczenia książki adresowej. Zanim poczujesz się spięty, pamiętaj, że istnieje sposób na jego odzyskanie. Niektóre są proste, podczas gdy inne wymagają ważnych kroków. W zależności od sytuacji masz sześć metod odzyskiwania usuniętych kontaktów z iPhone’a.

Sprawdź swój iPad lub Mac

Jeśli masz inny Apple urządzeń takich jak iPad lub Mac, możesz używać iCloud do przechowywania swoich kontaktów. Po usunięciu kontaktu z jednego z urządzeń (np. IPhone’a) zostanie on automatycznie usunięty ze wszystkich zsynchronizowanych urządzeń. Ale co, jeśli inne urządzenia nie są podłączone do Internetu? Jeśli tak, nadal ma kontakty!

Dlatego jeśli przypadkowo usuniesz numer z iPhone’a, natychmiast odłącz internet na jednym ze zsynchronizowanych iPadów lub komputerów Mac. Następnie otwórz aplikację Kontakty, a usunięte kontakty pozostaną. Użyj aplikacji Notatki, aby wpisać cyfry lub zapisać bezpośrednio na telefonie iPhone.

Jak odzyskać usunięte kontakty z iCloud.com

iCloud ma inteligentne opcje, które pozwalają łatwo odzyskać usunięte kontakty. To jest sposób, aby to zrobić.

 1. Odwiedzić iCloud.com na komputerze Mac lub Windows PC. Zaloguj się przy użyciu tego samego Apple Identyfikator używany na iPhonie.
 2. Kliknij Ustawienia konta>
 3. W lewym dolnym rogu kliknij Przywróć kontakty.kliknij odzyskiwanie kontaktów w ustawieniach konta na icloud
 4. Kliknij Przywróć to obok najnowszego wpisu archiwum kontaktów.kliknij kartę odzyskiwania kontaktów i kliknij przywróć
 5. Przeczytaj zawiadomienie i kliknij Przywróć to ponownie, aby potwierdzić działanie. Po zakończeniu procesu będziesz otrzymywać powiadomienia na iCloud.com oraz e-mail.odzyskać usunięte kontakty iPhone z icloud.com

Jak odzyskać usunięte kontakty z aplikacji ustawień za pomocą iCloud

Załóżmy, że usuwasz kontakt, gdy iPhone nie jest podłączony do Internetu. Następnie, korzystając z tej metody, możesz ją przywrócić.

 1. Nie włączaj Wi-Fi ani komórkowej transmisji danych.
 2. Otwórz to Ustawienia aplikację i dotknij ciebie Apple ID baneru z góry.
 3. Rodzaj iCloud.dotknij Apple ID, a następnie dotknij icloud w ustawieniach iPhone'a
 4. Wyłącz przełącznik Łączność. Wybierz Kontynuuj używanie mojego iPhone’a.wyłącz kontakty w icloud w ustawieniach iPhone'a
 5. Teraz włącz Wi-Fi lub komórkową transmisję danych i dotknij tego samego kontaktu, aby ponownie włączyć. Na koniec wybierz Łączny.Scal kontakty, aby przywrócić usunięte kontakty iPhone z ustawień za pomocą icloud na iPhone

Jeśli powyższa metoda nie działa, możesz ją odzyskać, przywracając ją z ostatniego komputera lub kopii zapasowej iCloud.

Jak odzyskać iPhone’a z iTunes lub Findera Findera

Przed kontynuowaniem musisz pamiętać, że po utworzeniu kopii zapasowej możesz utracić zdjęcia, muzykę i inne pliki osobiste utworzone, pobrane lub dodane do iPhone’a.

Na przykład:

  • Powiedz to 9 W lipcu masz 200 zdjęć i 300 kontaktów na swoim iPhonie. Tworzysz kopię zapasową urządzenia. Ta kopia zapasowa zawiera 200 zdjęć i 300 kontaktów.
  • 11 lipca masz 210 zdjęć i 303 kontaktów. Jeśli dzisiaj odzyskujesz dane z kopii zapasowej wykonanej w dniu 9 W lipcu stracisz 10 zdjęć i 3 kontakty dodane od.

Ale jeśli usunięty kontakt jest bardzo ważny, przywrócenie ostatniej kopii zapasowej prawdopodobnie ją przywróci. Możesz to zrobić w naszym przewodniku krok po kroku.

Wskazówka: Przed przywróceniem zarchiwizuj starą kopię zapasową. Następnie utwórz nową kopię zapasową. Następnie przywróć z zarchiwizowanej starej kopii zapasowej. W ten sposób, jeśli nie znajdziesz kontaktu, możesz go przywrócić z kopii zapasowej wykonanej dzisiaj.

Jak przywrócić iPhone’a z kopii zapasowej iCloud

Główną wadą odzyskiwania z kopii zapasowej iCloud jest to samo, co z kopii zapasowej komputera.

Możesz sprawdzić, czy masz ostatnią kopię zapasową, czy nie, otwierając ją Ustawienia aplikacji → Dotknij iCloudKopia zapasowa iCloud → Ostatnia udana kopia zapasowa: Data + godzina.

dotknij Apple ID, a następnie dotknij icloud w ustawieniach iPhone'a

dotknij icloud backup i sprawdź najnowszą kopię zapasową

Jeśli masz kopię zapasową, która Twoim zdaniem jest wystarczająco duża, aby usunąć kontakty, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, jak przywrócić ją z kopii zapasowej iCloud.

Wreszcie innym sposobem na odzyskanie usuniętych kontaktów jest użycie oprogramowania innej firmy na komputerze Mac lub PC. Niektóre z nich możesz wypróbować:

To wszystko!

Dołączanie do…

W ten sposób możesz odzyskać usunięte kontakty na iPhonie. Moim zdaniem najlepszą i najłatwiejszą metodą jest metoda iCloud.com. Ma możliwość minimalizacji błędów lub nie powoduje dużej utraty danych. To jest metoda Apple oficjalnie zalecane na stronie pomocy technicznej.

Możesz także przeczytać: