Jak oglądać Hulu dalej Nintendo Switch

Kiedy Nintendo wprowadziło na rynek swój długo oczekiwany Switch konsoli w 2017 r., spekulacje na temat tego, co może zaoferować. Zarówno Microsoft, jak i Sony produkują swoje konsole nie tylko grać w gry, czy to prawda, że ​​Nintendo spróbuje pójść w jego ślady?

Dopiero pod koniec 2017 roku Nintendo wyraziło swoje zamiary, wprowadzając Hulu na eShop. Było oczywiste, że japoński gigant gier rozszerza swoją konsolę o domenę streamingu online.

Więc jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy możesz oglądać Hulu na swoim Nintendo Switch, odpowiedź brzmi tak. Ten artykuł pomoże Ci skonfigurować aplikację do przesyłania strumieniowego na konsoli.

Pobierz za darmo, Pay to Stream

To oczywiste, ale musisz zapłacić Hulu, aby uzyskać dostęp do jego treści. Zawartość Hulu blednie w porównaniu z innymi gigantami streamingowymi, takimi jak Netflix i Amazon Prime, ale wciąż mają więcej niż wystarczającą ilość pieniędzy, aby rozważyć zakup.

Zarówno telewizja na żywo Hulu, jak i treści na żądanie są dostępne na Switch. Musisz jednak zapłacić znacznie więcej za te pierwsze niż za te drugie.

Nintendo Switch

Wykonaj następujące kroki, aby uzyskać Hulu na swoim Switch.

Jak zdobyć Hulu na swoim Switch

Zanim jednak przejdziemy do kroków, musimy przypomnieć ci o trzech podstawowych rzeczach, których potrzebujesz, aby przesyłać strumieniowo treści Hulu na swoje Nintendo Switch. Potrzebujesz konta Nintendo, dość szybkiego połączenia internetowego i, jak wspomniano wcześniej, subskrypcji Hulu.

Krok pierwszy

Teraz, gdy masz pewność, że wszystkie podstawy są na miejscu, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to podłączyć swoją Switch konsola do Internetu. Trzymaj konsolę kilka stóp od routera bezprzewodowego, aby upewnić się, że sygnał jest czysty i nieprzerwany.

Otwórz menu główne na stronie docelowej konsoli i wybierz Ustawienia. Teraz wybierz Internet, a następnie Ustawienia internetowe. The Switch konsola automatycznie rozpozna dostępne wokół niego połączenia Wi-Fi.

Wybierz nazwę połączenia Wi-Fi, wprowadź hasło, jeśli jest zablokowane, i voila, podłączyłeś swoje Nintendo Switch Do internetu!

Krok drugi

Wróć do menu głównego i wybierz Nintendo eShop. Znajdź aplikację Hulu w sklepie internetowym i pobierz ją. Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji Hulu, wpisz Hulu w polu wyszukiwania, używając Joy-Cons. Sklep internetowy Nintendo nie jest szczególnie przyjazny dla wyszukiwania, a mimo to może być konieczne ręczne przeszukiwanie aplikacji.

Krok trzeci

Po pobraniu aplikacji Hulu uruchom ją z Nintendo Switch Menu główne i wybierz Zaloguj Się.

oglądać Hulu na Nintendo Switch

Jeśli nie masz subskrypcji Hulu, usługa przesyłania strumieniowego oferuje bezpłatną wersję próbną. Możesz rozpocząć bezpłatny okres próbny, wprowadzając dane karty kredytowej. Pamiętaj, że jest to usługa subskrypcji kroczącej i jeśli nie anulujesz jej przed końcem okresu próbnego, opłata zostanie naliczona za następny miesiąc.

Krok czwarty

Po udanym zalogowaniu się na konto możesz aktywować swoje konto Hulu przy użyciu komputera.

Inną opcją jest zalogowanie się za pomocą Nintendo Switch. Jeśli wybierzesz tę trasę, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Plany subskrypcyjne dla Nintendo Switch Użytkownicy

Hulu oferuje takie same plany subskrypcji Switch użytkownicy, podobnie jak innym konsumentom. W chwili pisania tego tekstu istnieją dwa modne plany.

Pierwszy wymaga zapłaty $50,99 miesięcznie po miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym. W ramach tego planu masz dostęp do całej biblioteki strumieniowej Hulu bez reklam. Możesz przełączać się między oglądaniem Hulu na swoim Nintendo Switch i inne urządzenia.

Drugi wymaga zapłaty 44,99 USD miesięcznie. Oprócz uzyskania dostępu do biblioteki strumieniowej Hulu, masz również dostęp do ponad 60 kanałów telewizyjnych na żywo i na żądanie, w tym sportu, wiadomości i rozrywki. Hulu oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla tego pakietu.

Ciesz się Hulu na Nintendo Switch!

Po wykonaniu kroków opisanych w tym samouczku powinieneś być gotowy, aby zacząć cieszyć się wszystkimi treściami Hulu premium na swoim urządzeniu Nintendo Switch. Do tej pory Hulu i YouTube to jedyne usługi przesyłania strumieniowego dostępne na Switch.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas próby skonfigurowania konta Hulu w Internecie Nintendo Switch, daj nam znać, jakie były konkretne problemy. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci je naprawić. Daj nam również znać, co myślisz o planach subskrypcyjnych Hulu i czy warto przesyłać strumieniowo ich zawartość przez Switch.