Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak oglądać każdy program Netflix w dowolnym kraju

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak oglądać każdy program Netflix w dowolnym kraju

Netflix udostępnia różne filmy i programy telewizyjne do przesyłania strumieniowego w różnych krajach. Biblioteka Netflix może się znacznie różnić w zależności od tego, gdzie jesteś. Ale jest kilka sztuczek, aby uzyskać dostęp do innych bibliotek. Na przykład, jeśli chcesz oglądać Netflix USA podczas pobytu w Wielkiej Brytanii lub odwrotnie.

W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego zawartość serwisu Netflix różni się w zależności od kraju i jak można oglądać wszystko w serwisie Netflix niezależnie od miejsca zamieszkania.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Dlaczego biblioteka Netflix różni się na arenie międzynarodowej?

Według dyrektora generalnego Netflix, Reeda Hastingsa, biblioteka lub katalog Netflix różni się w każdym kraju ze względu na licencje terytorialne. Oto jak to działa.

Producenci dowolnego filmu lub programu telewizyjnego chcą zmaksymalizować zyski ze swojego produktu. Tak więc udzielają licencji na swoje tworzenie różnym dystrybutorom treści w różnych częściach świata. Oczywiście prawa wygrywa ten, kto zaoferuje najwyższą cenę. Dla przykładu porozmawiajmy o Gwiezdnych Wojnach.

Jako dystrybutor (tak, przesyłanie strumieniowe treści liczy się jako „dystrybucja”), Netflix musi zdecydować, czy wystarczająca liczba osób w USA, Wielkiej Brytanii, Indiach i innych regionach będzie oglądać Gwiezdne Wojny, aby odzyskać koszty zakupu praw.

Jeśli badania Netflix wykażą zainteresowanie Gwiezdnymi Wojnami w USA, ale nie w Indiach, kupi licencję terytorialną Gwiezdnych Wojen dla USA, ale nie dla Indii. Tak więc użytkownicy Netflixa z USA będą mogli oglądać Gwiezdne Wojny, ale użytkownicy Netflixa z Indii nie.

Jeśli badania Netflix wykażą zainteresowanie Gwiezdnymi Wojnami zarówno w USA, jak iw Indiach, wówczas będzie ubiegać się o licencję terytorialną dla obu regionów. Jednak niektórzy inni dystrybutorzy mogą oferować wyższą cenę za indyjską licencję terytorialną lub być może już ją posiadają. Następnie ponownie użytkownicy Netflixa z USA będą mogli oglądać Gwiezdne Wojny, ale użytkownicy z Indii już nie.

Krótko mówiąc, zainteresowanie odbiorców i licencje terytorialne określają, dlaczego biblioteka Netflix różni się w zależności od regionu.

Netflix dokłada wszelkich starań, aby zapewnić międzynarodową dostępność wszystkich treści w serwisie Netflix, tak aby ograniczenia geograficzne zniknęły. Ale to zajmie trochę czasu. Tak więc przynajmniej na razie różne kraje będą miały dostęp do różnych bibliotek Netflix.

Rekommenderad:  Jak wyłączyć wyszukiwanie obrazów na Macu Spotlight (aktualizacja macOS Ventura)

Jak oglądać Netflix z innego kraju

Nie wszystkie wirtualne sieci prywatne (VPN) mogą oszukać Netflix. Według Centrum pomocy Netflix „korzystanie z VPN w celu uzyskania dostępu do Netflix ukryje twój region i pozwoli ci oglądać tylko programy telewizyjne i filmy dostępne we wszystkich regionach na całym świecie”. Innymi słowy, Netflix sugeruje, że twoja biblioteka się zmniejszy.

Jednak przy odpowiedniej sieci VPN oglądanie biblioteki Netflix z innego kraju jest całkiem łatwe (więcej na ten temat poniżej). Istnieje również inna technologia zwana tunelowaniem DNS lub Smart DNS. Obie trasy służą temu samemu celowi końcowemu: sprawiają, że Netflix myśli, że Twoje urządzenie znajduje się w innym regionie niż ten, w którym się znajdujesz.

Metody te mają jednak pewne ograniczenia. Na przykład nie będziesz mógł używać Chromecasta do przekazywania Netflix z telefonu na telewizor. Metody te mogą również niekorzystnie wpływać na szybkość buforowania i przesyłania strumieniowego. Jednak z drugiej strony będziesz mieć większą bibliotekę wideo niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy możesz uzyskać dostęp do biblioteki Netflix innego kraju za pomocą VPN?

Podczas gdy Netflix mówi, że nie możesz, możesz faktycznie oglądać bibliotekę Netflix z innego kraju za pomocą istniejącego konta Netflix. Jeśli wierzysz w Netflix, możesz pomyśleć, że korzystanie z VPN pomogłoby Ci przede wszystkim cieszyć się wyborem filmów i programów telewizyjnych Netflix z Twojego kraju podczas podróży. Ale tak nie było w naszym przypadku.

Założyliśmy nowe konto Netflix w Kanadzie, korzystając z amerykańskiej sieci VPN. Nie mogliśmy użyć naszej kanadyjskiej karty kredytowej, ponieważ format kodu pocztowego nie pasował. Jednak gdy użyliśmy tej samej karty kredytowej przez PayPal, płatność została zrealizowana i mogliśmy uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix, którą zweryfikowaliśmy, próbując uzyskać dostęp do różnych programów dostępnych w USA, ale nie w Kanadzie, lub odwrotnie.

Kiedy wyłączyliśmy VPN, opcje dostępne tylko w USA, takie jak , zniknęły. Jednak ku naszemu zdziwieniu mieliśmy teraz dostęp do kanadyjskiej biblioteki Netflix, która zawiera filmy niedostępne w USA w momencie pisania, takie jak . To samo stało się, gdy zmieniliśmy naszą sieć VPN, aby uzyskać dostęp do brytyjskich i niemieckich bibliotek Netflix. Nagle uzyskaliśmy dostęp do usługi , która jest dostępna tylko w Niemczech i (Wielka Brytania, Francja, Japonia i Korea Południowa).

Rekommenderad:  Rezygnacja z FastPeopleSearch [6 Simple Methods]

Zmiana kraju za pomocą Netflix z VPN

Chociaż możesz użyć proxy DNS, aby uzyskać dostęp do treści zablokowanych w regionie, otwiera to również pewne zagrożenia bezpieczeństwa. Co więcej, korzystanie z odpowiedniej sieci VPN dla Netflix jest bardziej niezawodne. Jednak największą zaletą VPN jest to, jak łatwo jest zacząć.

Netflix jest dostępny na wszystkich platformach, co daje pewną swobodę w wyborze renomowanej sieci VPN, która działa dla Ciebie. (Netflix jest czujny w kwestii korzystania z VPN i blokuje większość bezpłatnych VPN, ale wiele płatnych usług VPN nadal działa.) Proces jest taki sam dla wszystkich:

  1. Zainstaluj i włącz VPN.
  2. W VPN wybierz kraj, którego bibliotekę Netflix chcesz przeglądać.
  3. Otwórz aplikację Netflix lub przejdź do witryny Netflix.
  4. Ciesz się katalogiem Netflix w tym kraju.

Nie wszystkie płatne sieci VPN są sobie równe. Aby uzyskać największe szanse na sukces, zalecamy korzystanie z ExpressVPN (użyj tego linku, aby uzyskać dostęp do 3 miesiące za darmo).

Oglądanie Netflixa z innego kraju dzięki Smart DNS

Z takimi rzeczami jak YouTubelepiej jest korzystać z usług Smart DNS do oglądania filmów z blokadą regionalną, ale Netflix sprawił, że korzystanie z Smart DNS w celu uzyskania dostępu do katalogu innego kraju jest trudniejsze niż kiedykolwiek.

Zaletą korzystania z tej technologii jest to, że Smart DNS nie kieruje danych przez serwer pośredniczący między Tobą a Netflix, więc jest szybszy. Jest to szczególnie widoczne w przypadku strumieni wysokiej jakości, takich jak filmy 4K.

W przeciwieństwie do VPN, twoje opcje są poważnie ograniczone, jeśli chcesz użyć Smart DNS dla Netflix. W chwili pisania tego tekstu jedynym, który nadal działa, jest Smart DNS Proxy, który obsługuje również głównie amerykańskie i kanadyjskie katalogi Netflix.

W tej chwili, jeśli nie masz innych konkretnych powodów oprócz Netflix, aby zapłacić za Smart DNS Proxy, zalecamy zamiast tego zapłacić za dobrą sieć VPN.

Jak znaleźć treści dostępne w innych regionach Netflix

Teraz wiesz, jak oglądać Netflix z innych krajów, ale to wciąż pozostawia jeden problem. Jak wyszukać film, aby wiedzieć, w którym kraju Netflix można go przesyłać strumieniowo? Właśnie tam pojawia się aplikacja internetowa uNoGS.

Ta aplikacja internetowa przeszukuje biblioteki Netflix na całym świecie. Jedno szybkie wyszukiwanie, a usługa powie Ci, na którą bibliotekę kraju musisz zmienić VPN lub DNS.

Rekommenderad:  Jak SnapBizz z siedzibą w Bangalore pomaga sklepom Kirana stać się inteligentnymi

Możesz filtrować wyniki wyszukiwania według oceny IMDb, roku wydania filmu, gatunku i innych kategorii. I oczywiście możesz wybrać, w którym z oferowanych krajów chcesz szukać.

Czy możesz uzyskać dostęp do katalogu Netflix innego kraju za pomocą VPN?

VPN umożliwia zmianę adresu IP, co sprawia, że ​​wygląda na to, że jesteś w innym kraju, ale Twoje konto Netflix się nie zmieni. Jeśli chcesz oglądać program dostępny tylko w USA, oprócz adresu IP w USA potrzebujesz konta Netflix w USA.

Założenie konta Netflix w obcym kraju jest trudne. Próba założenia konta w USA nie powiodła się, ponieważ żadna z naszych metod płatności nie została zaakceptowana. Kupując kartę podarunkową Netflix od Amazon może zadziałać, pamiętaj, że do potwierdzenia subskrypcji serwisu Netflix potrzebny będzie również numer telefonu w Stanach Zjednoczonych. Frustrujące jest to, że Netflix nie wyświetli konkretnego komunikatu o błędzie, ale prawdopodobnie zorientowali się, że próbujesz oszukiwać.

Udało nam się założyć niemieckie konto Netflix z Kanady za pomocą ExpressVPN. Kluczem było stworzenie konta od podstaw w neutralnym profilu przeglądarki (my korzystaliśmy z Firefoxa). Żadne z naszych starych kont nie przeszło etapu płatności. Aby ukończyć ten proces, potrzebowaliśmy również prawdziwego niemieckiego numeru telefonu i szczegółów płatności.

Które sieci VPN współpracują z Netflix?

Netflix rutynowo rozprawia się z VPN, co utrudnia ominięcie licencji regionalnych. Chociaż metody wymienione powyżej działają w chwili pisania tego tekstu, nie możemy zagwarantować, że będą działać wiecznie.

Ogólnie rzecz biorąc, ExpressVPN i Private VPN należą do naszych ulubionych opcji. Pierwszy zawsze współpracuje z Netflix US, jednym z najlepszych katalogów we wszystkich krajach. A Private VPN obsługuje największą liczbę krajów dla bibliotek Netflix. Możesz wypróbować jedną z nich w ramach bezpłatnego okresu próbnego.

Table of Contents