Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak oglądać Netflix US z dowolnego miejsca na świecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak oglądać Netflix US z dowolnego miejsca na świecie

Biblioteka Netflix w Stanach Zjednoczonych jest znacznie obszerniejsza niż w innych krajach, ponieważ nie ma globalnych praw licencyjnych na większość treści. Planujemy więc dowiedzieć się, jak oglądać Netflix US z dowolnego miejsca.

Dzięki temu uzyskasz większą kontrolę nad subskrypcją Netflix i większą swobodę oglądania, co chcesz.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Dlaczego chcesz uzyskać dostęp do Netflix US

Ze względu na umowy licencyjne wiele filmów i programów telewizyjnych jest dostępnych tylko w Stanach Zjednoczonych. W rzeczywistości Netflix ma różne biblioteki dla każdego kraju, w którym usługa jest dostępna. To wykracza poza przeboje filmowe lub programy, ponieważ firma stara się oferować lepsze treści dla określonych odbiorców, w tym treści z dubbingiem lub filmy tworzone lokalnie.

Ponieważ nikt nie dostaje Netflixa wyłącznie dla swoich oryginałów, upewnienie się, że możesz także oglądać doskonałe hity kinowe, gdy zostaną dodane do biblioteki, jest koniecznością.

Jeśli więc natkniesz się na jedną z tych list programów i filmów pojawiających się w serwisie Netflix w danym miesiącu, zdasz sobie sprawę, że są tam tytuły, których nie dostaniesz we własnym kraju. Dlatego znalezienie sposobu na ich oglądanie jest jedyną naturalną reakcją, jaką możesz mieć.

Ponadto wydaje się niesprawiedliwe, że płacisz podobne ceny klientom z USA, ale nie otrzymujesz tych samych treści. Zawsze możesz sprawdzić, czy żądany program lub film jest dostępny w amerykańskim serwisie Netflix, sprawdzając platformy takie jak FlixWatch lub uNoGS.

Jak oglądać Netflix US z dowolnego miejsca

Jeśli zamierzasz oglądać Netflix US z dowolnego miejsca na świecie, potrzebujesz subskrypcji Netflix i sposobu na ominięcie ograniczeń geograficznych usługi.

Jeśli chodzi o subskrypcję Netflix, musisz założyć konto we własnym kraju. Obejmuje to podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail, ustawienie hasła i wypełnienie wszystkich informacji o karcie. Cena będzie się różnić w zależności od Twojej lokalizacji.

Rekommenderad:  Życie za pomocą tylko smartfona [Tech Xperiment]

Oglądaj Netflix US przez VPN

VPN oznacza wirtualną sieć prywatną. Są to narzędzia, które kierują Twoje połączenie internetowe przez jeden lub wiele serwerów, aby ukryć Twoją lokalizację. Niezależnie od tego, czy jesteś we Włoszech, Egipcie, Brazylii czy Dubaju, nie ma to znaczenia, ponieważ VPN sprawi, że będziesz wyglądać jak w Nowym Jorku lub Los Angeles.

Chociaż na rynku jest tak wiele darmowych VPN, musisz być bardzo ostrożny przy wyborze jednej, ponieważ mogą one zagrozić Twojej prywatności i bezpieczeństwu. Lepszym wyborem jest skorzystanie z usługi premium, takiej jak ExpressVPN lub CyberGhost, ponieważ są to sieci VPN, które wypróbowaliśmy, przetestowaliśmy i sprawdziliśmy przez lata.

Oto, co musisz zrobić, aby oglądać Netflix US z dowolnego miejsca:

  • Uruchom VPN i wybierz dowolny serwer zlokalizowany w Stanach Zjednoczonych.
  • Po nawiązaniu połączenia załaduj Netflix w przeglądarce lub uruchom aplikację na swoim urządzeniu.
  • Znajdź treści, które chcesz obejrzeć i zrelaksuj się!

Netflix jest całkiem niezły w wykrywaniu sieci VPN dzięki technologii wprowadzonej kilka lat temu. Powinieneś wiedzieć, że większość darmowych sieci VPN znajduje się na czarnej liście Netflix, co oznacza, że ​​nie uda im się odblokować zawartości. Nawet narzędzia premium mogą czasami nie oszukać Netflix, w zależności od serwerów, które firma oflagowała.

Jeśli okaże się, że nie możesz nagiąć zasad w swojej sieci VPN, zalecamy skontaktowanie się z obsługą klienta i sprawdzenie, które z jej serwerów współpracują z Netflix, ponieważ mogą być dobrze zamaskowane. Gdy zweryfikujesz swoją tożsamość, Twój dostawca VPN z przyjemnością Ci pomoże.

Oglądaj Netflix US z Smart DNS

Inteligentny DNS to kolejna technologia, która może pomóc odblokować usługi z ograniczeniami geograficznymi, takie jak Netflix. Technologia jest bardzo podobna do tego, co robi VPN, ale jest odrobinę szybsza. Dlatego jeśli chcesz oglądać treści w 4K w serwisie Netflix US, może to być najlepszy wybór.

Rekommenderad:  Jak zmienić użytkownika w Ubuntu?

Znalezienie Smart DNS, który działa z Netflix, może być trochę uciążliwe, ale Smart DNS Proxy powinien działać dobrze, przynajmniej z Netflix US. Cena subskrypcji tego narzędzia jest nieco niższa niż cena, którą zapłaciłbyś za VPN.

Oto, co musisz zrobić:

  1. Uzyskaj dane DNS ze swojego konta Smart DNS.
  2. Iść do Sieć i Internet > Połączenia sieciowe na komputerze z Panelu sterowania i kliknij prawym przyciskiem myszy aktywne połączenie.
  3. Kliknij Nieruchomości a następnie wybierz Wersja protokołu internetowego 4. Teraz kliknij Nieruchomości Ponownie.
  4. Wybierz opcję Użyj następujących adresów serwerów DNS aby aktywować przestrzeń.
  5. Wróć do swojego konta Smart DNS i skopiuj dane dotyczące Stanów Zjednoczonych.
  6. Zapisz dane, przejdź do swojego konta Smart DNS i aktywuj swój adres IP w ich systemie.

Note że większość narzędzi Smart DNS nie działa z Netflix w innych krajach, jeśli w dowolnym momencie zechcesz przełączyć się do biblioteki innego kraju. W końcu nie zamierzasz płacić wszystkich tych pieniędzy wyłącznie po to, aby ominąć ograniczenia w Netflix – możesz odblokować amerykańskie treści na innych platformach streamingowych, takich jak Disney+, Prime Video lub HBO Max.

Czy do oglądania treści potrzebne jest konto Netflix US?

Oglądanie treści amerykańskiego serwisu Netflix NIE wymaga posiadania konta w USA. W rzeczywistości Twoje konto lokalne jest w sam raz. Założenie konta Netflix w USA nie jest niemożliwe, ale jest o wiele bardziej kłopotliwe niż powinno, biorąc pod uwagę, że możesz po prostu użyć VPN do oglądania treści zablokowanych geograficznie.

Ponadto należy wziąć pod uwagę cenę. Chociaż prawdą jest, że Netflix ma podobne liczby na całym świecie, niektóre kraje nieuchronnie uzyskają niższe stawki subskrypcji. Powinieneś przejrzeć liczby za pomocą narzędzia do przeliczania walut, aby zobaczyć, jak wypadniesz w porównaniu, ale Netflix US kosztuje $90,99 za plan podstawowy, 15,99 $ za plan standardowy i 19,99 $ za plan Premium.

Rekommenderad:  Jak sprzedawać magiczne karty

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma sensu męczyć się z tworzeniem lokalnego konta Netflix w USA. Po prostu zainwestuj w VPN, który będzie przydatny również na innych platformach i stronach internetowych.

Korzystaj z serwisu Netflix US z dowolnego miejsca

Netflix zbudował sobie doskonałą reputację i stworzył niesamowitą platformę, z której każdy chce korzystać. Z ponad 222 milionami subskrybentów na całym świecie jasne jest, że Netflix jest atrakcyjny dla wszystkich, zapewniając treści, które kochasz, programy telewizyjne, które zawsze chciałeś obejrzeć, lub wszystkie te filmy, których nie udało Ci się obejrzeć w kinie w zeszłym roku .

Table of Contents