Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak oglądać Puchar Świata w krykiecie ICC online w Indiach, USA, Wielkiej Brytanii i innych krajach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak oglądać Puchar Świata w krykiecie ICC online w Indiach, USA, Wielkiej Brytanii i innych krajach

Puchar Świata ICC 2019, dwunasta edycja Pucharu Świata w krykiecie, którego gospodarzami mają być Anglia i Walia, rozpoczyna się 30 maja z udziałem dziesięciu najlepszych drużyn na świecie, w tym Afganistanu, Australii, Bangladeszu, Indii, Nowej Zelandii, Pakistanu i Republiki Południowej Afryki , Sri Lanka, Indie Zachodnie i naród-gospodarz, Anglia, walczące między sobą o ostateczną dominację. Turniej rozpoczyna się pierwszym meczem, który odbędzie się 30 maja pomiędzy gospodarzami – Anglią i Republiką Południowej Afryki – w stadionie Oval w Londynie. Następnie odbędzie się seria wydarzeń odbywających się w różnych miejscach w Anglii i Walii, w tym w Edgbaston, Bristol County Ground, Sophia Gardens, Riverside Ground, Headingley, Lord’s, The Oval, Old Trafford, Trent Bridge, Rose Bowl i County Ground. Ostatni mecz turnieju, w którym jedna z drużyn zdobędzie tytuł mistrza, odbędzie się 14 lipca w Lord’s.

Puchar Świata w Krykiecie to bez wątpienia jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych na całym świecie. A jeśli jesteś wielkim wielbicielem lub zwolennikiem tego sportu, być może zechcesz poznać różne sposoby oglądania każdego meczu turnieju, piłka po piłce. Aby ułatwić Ci zadanie, przedstawiamy obszerny przewodnik dotyczący oglądania Pucharu Świata w krykiecie ICC 2019 w różnych częściach świata.

Puchar Świata w Krykiecie 2019 będzie transmitowany w różnych kanałach telewizyjnych w różnych częściach świata, a prawa do transmisji w Indiach otrzymają Doordarshan i Star Sports. Jeśli chodzi o pozostałe kraje, wszystkie mecze Mistrzostw Świata 2019 z udziałem Australii, a także półfinały i finał zostaną pokazane na kanale Channel 9 i przez 9 Teraz zupełnie za darmo w Australii. Z kolei Willow TV będzie transmitować turniej w USA i Kanadzie; Sky Sports w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii; Dziesięć dyscyplin sportowych w Pakistanie; i Fox Sports w Australii, Chinach i Japonii.

Oglądaj Puchar Świata w krykiecie ICC 2019 na żywo w Internecie w Indiach

Nic więc dziwnego, że Hotstar będzie transmitować na żywo relację z Pucharu Świata w krykiecie ICC 2019 w Indiach i krajach subkontynentu (Sri Lanka, Nepal, Pakistan, Afganistan, Malediwy, Bhutan i Bangladesz) na własnych platformach cyfrowych, stronie internetowej i aplikacjach Hotstar . Dlatego zdecydowanie powinieneś wykupić subskrypcję Hotstar, która zaczyna się od 299 rupii za miesiąc i 999 rupii za rok i zapewnia dostęp do różnych programów telewizyjnych, filmów i nie tylko, a także transmisję na żywo z różnych dyscyplin sportowych. Jeśli jednak chcesz po prostu uzyskać subskrypcję, na razie możesz zdecydować się na plan Hotstar VIP, który kosztuje 365 Rs (~$5.20) rocznie i oferuje najważniejsze rzeczy, czyli w tym scenariuszu sport na żywo (oprócz kilku programów telewizyjnych, filmów i programów specjalnych).

Darmowa transmisja na żywo z Pucharu Świata w krykiecie

Ale o to chodzi. Usługa Hotstar jest dostępna bezpłatnie u dwóch największych dostawców usług telekomunikacyjnych w Indiach – Jio TV i Airtel TV. Abonenci Jio i Airtel będą mogli bezpłatnie oglądać transmisje na żywo z Pucharu Świata w krykiecie ICC. Użytkownicy komputerów stacjonarnych i laptopów (WindowsMac OS, Linux) mogą oglądać transmisję na żywo z Pucharu Świata w Krykiecie 2019 na Hotstar.com.

Biorąc pod uwagę niskie ceny Hotstar VIP w Indiach (~$5 rocznie), użytkownicy mogą zarejestrować się w niezawodnych usługach premium VPN, takich jak Ekspresowy VPN Lub Windscribe i zaoszczędź na kosztach abonamentu.

Oglądaj transmisję na żywo z Pucharu Świata 2019 w USA i Kanadzie

Platforma cyfrowa Star, Hotstar, zdobyła także prawa do transmisji na żywo mistrzostw świata w piłce nożnej 2019 w regionach USA i Kanady. Użytkownicy będą mogli pobrać aplikację Hotstar na Android Lub iOS i oglądaj na żywo mistrzostwa świata w krykiecie. Oczywiście witryna Hotstar.com będzie również transmitować na żywo mistrzostwa świata w regionach USA i Kanady. Dla niewtajemniczonych subskrypcja Hotstar zaczyna się od 19,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie w USA i Kanadzie.

Willow TV będzie także transmitować na żywo mecze mistrzostw świata w USA i Kanadzie. Roczne plany Willow TV zaczynają się od 45 dolarów lub dolarów90,99 miesięcznie, co wydaje się znacznie atrakcyjniejsze niż Hotstar.

Oglądaj transmisję na żywo z Mistrzostw Świata 2019 w Wielkiej Brytanii

Fani krykieta w Wielkiej Brytanii, którzy posiadają subskrypcję Sky Sports, mogą transmitować turniej na żywo w serwisie Niebo Idź. Jednak dla tych, którzy nie posiadają subskrypcji na to samo, można uzyskać wszystkie kanały Sky Sports za pomocą Teraz karnet sportowy TV za £80,99 dziennie, 14,99 GBP tygodniowo lub 25 GBP miesięcznie (w ramach specjalnej oferty dla fanów krykieta) przez następne cztery miesiące.

Dla mieszkańców Europy kontynentalnej Tak, telewizja to najlepszy wybór do transmisji na żywo z mistrzostw świata. Pobierz aplikację YuppTV, aby cieszyć się transmisją na żywo z turnieju Pucharu Świata 2019 na smartfonach, telewizorach Smart TV, laptopach/komputerach i innych urządzeniach z dostępem do Internetu.

Jak oglądać transmisję na żywo z Mistrzostw Świata w Krykiecie 2019 w Australii

Fani australijskiego krykieta mogą transmitować turniej na żywo za pośrednictwem usługi transmisji strumieniowej Kayo Sports, która zapewnia również dostęp do ponad 50 dyscyplin sportowych i nie ma żadnych umów na blokadę. Jeśli chodzi o plany, pakiet podstawowy Kayo Sports kosztuje 25 dolarów miesięcznie i umożliwia użytkownikom jednoczesne przesyłanie strumieniowe na dwóch urządzeniach. Natomiast pakiet Kayo Sports Premium, który kosztuje 35 dolarów miesięcznie, umożliwia przesyłanie strumieniowe na trzech jednoczesnych urządzeniach. Ponadto użytkownicy mogą także transmitować Puchar Świata za pośrednictwem aplikacji Foxtel lub Foxtel Now, które są dedykowanymi usługami transmisji strumieniowej Foxtel i wymagają subskrypcji kanałów z pakietu sportowego.

Strona internetowa poświęcona transmisji na żywo z Pucharu Świata w krykiecie ICC w Nowej Zelandii

Ponieważ Sky Sports zdobyło prawa do transmisji Pucharu Świata w krykiecie 2019 w Nowej Zelandii, wszyscy abonenci Sky Sports mogą transmitować turniej na żywo w aplikacji Sky Go.

Jak oglądać mistrzostwa świata w krykiecie 2019 online w Pakistanie

Miłośnicy krykieta w Pakistanie będą mogli śledzić całą akcję Pucharu Świata w krykiecie ICC 2019 na żywo w Internecie w Geo Super i PTV Sports. Miej na to oko Link do transmisji na żywo Geo Super oraz link do transmisji na żywo PTV Sports, który wydaje się działać globalnie.

Jak oglądać Puchar Świata w krykiecie online na żywo w Republice Południowej Afryki

Jak zawsze SuperSport będzie transmitować w telewizji Puchar Świata w Krykiecie 2019 w Republice Południowej Afryki. Wszystkie mecze są transmitowane na żywo na platformie cyfrowej SuperSport (Strona internetowa, aplikacja). Potrzebny byłby jednak abonament telewizyjny. OSN Sports Cricket HD ma prawa telewizyjne do transmisji na żywo meczów w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA).

Biorąc pod uwagę niskie ceny Hotstar VIP w Indiach (~$5 rocznie), użytkownicy mogą zarejestrować się w niezawodnych usługach premium VPN, takich jak Ekspresowy VPN Lub Windscribe i zaoszczędź na kosztach abonamentu.