Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak oglądać transmisję na żywo IPL 2023 w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak oglądać transmisję na żywo IPL 2018 w Internecie

IPL (lub indyjska Premier League dla niewtajemniczonych) rozpocznie się jutro, tj. 7 kwietnia 2018 r., ceremonią otwarcia, po której odbędzie się pierwszy mecz turnieju, w którym obecni mistrzowie, Mumbai Indians zmierzą się ze starym faworytem Chennai Super Królowie w Bombaju. Uroczyste otwarcie odbędzie się 7 kwietnia o godz 5 PM i wystąpią takie gwiazdy Bollywood, jak Varun Dhawan i Hrithik Roshan.

IPL 11 będzie jedenastym sezonem IPL i odbywać się będzie od kwietnia 7 do 27 maja w całych Indiach. W tym roku do rozgrywek ma przystąpić osiem drużyn, a Chennai Super Kings i Rajasthan Royals powrócą po odsiedzeniu dwóch lat zawieszenia. Inne drużyny biorące udział w walce to Mumbai Indians, Royal Challengers Bangalore, Sun Risers Hyderabad, Kings XI Punjab, Delhi Daredevils i Kolkata Knight Riders.

Aktualizacja: Oglądaj IPL 2023 na żywo w Internecie

Star Sports zdobyło prawa do transmisji na całym świecie Vivo IPL 2018, a także na kolejne pięć lat. Star Sports będzie transmitować IPL 2018 w sześciu językach – angielskim, hindi, tamilskim, telugu, kannada i bengalskim. Prawa telewizyjne dla reszty świata zdobyły Willow TV w USA i Kanadzie, Sky Sports w Wielkiej Brytanii, Fox Sports w Australii, Sky Sport w Nowej Zelandii, SuperSport w Afryce Subsaharyjskiej, beIN Sports na Bliskim Wschodzie i Ameryce Północnej, Flow TV na Karaibach, Geo Super na Pakistanie, Channel 9 dla Bangladeszu i Lemar TV dla Afganistanu.

Jeśli należysz do osób, które uwielbiają oglądać IPL online, musisz wiedzieć, że prawa cyfrowe do Indii, Stanów Zjednoczonych i Kanady należy do Hotstar, a do reszty świata zostały zdobyte przez Sky Sports za w Wielkiej Brytanii, Fox Sports w Australii, Sky Sport w Nowej Zelandii, SuperSport w Afryce Subsaharyjskiej, beIN Sports na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Północnej, Flow TV na Karaibach, Geo Super w Pakistanie, Channel 9 dla Bangladeszu i YuppTV dla Australii, Europy, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryki Południowej.

Oglądaj IPL 2018 na żywo w Internecie w Indiach

Jak wspomnieliśmy wcześniej, platforma cyfrowa Star, Hotstar, zdobyła wyłączne prawa do transmisji na żywo IPL 11 w Indiach. Niedawno Hotstar oddzielił swój pakiet sportowy i zdecydował się oferować go osobno, tuż przed IPL 2018. W ramach oferty wprowadzającej Hotstar oferuje subskrypcję All Sports w cenie 299 Rs/rok. Chociaż większość wydarzeń sportowych na żywo jest również transmitowana dla bezpłatnych abonentów (choć z kilkuminutowym opóźnieniem), Hotstar będzie oferować jedynie 10 minut materiału IPL dla bezpłatnych użytkowników.

Jednak Hotstar zawarł umowę z dwoma największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Indiach, Reliance Jio i Airtel, dzięki czemu ich abonenci będą mogli bezpłatnie oglądać mecze IPL na swoich telefonach i komputerach, odpowiednio za pośrednictwem Jio TV i Airtel TV.

Wczoraj firma Reliance Jio ogłosiła, że ​​aplikacja Hotstar dla JioPhone jest już dostępna, więc nawet osoby posiadające telefon z funkcją telefonu będą mogły teraz cieszyć się transmisją strumieniową na żywo IPL 2018. Użytkownicy komputerów stacjonarnych i laptopów (WindowsMac OS, Linux) mogą oglądać transmisję na żywo z IPL 2018 Hotstar.com.

Oglądaj transmisję na żywo IPL 2018 w USA i Kanadzie

Platforma cyfrowa Star, Hotstar, zdobyła także prawa do transmisji na żywo IPL 11 w regionach USA i Kanady. Użytkownicy będą mogli pobrać aplikację Hotstar na Android Lub iOS i obejrzyj na żywo IPL 2018. Oczywiście witryna Hotstar.com będzie również transmitować na żywo IPL w regionach USA i Kanady.

Oczekuje się, że Willow TV będzie także transmitować na żywo mecze IPL w USA i Kanadzie.

Oglądaj IPL 2018 online w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Sky Sports będzie transmitować na żywo IPL 2018 w Wielkiej Brytanii. Drugi co do wielkości nadawca w kraju zdobył wyłączne prawa do transmisji na żywo IPL 2018 w Wielkiej Brytanii. Aby oglądać IPL 2018 na żywo w Internecie, można pobrać aplikację Sky Go na Androida lub iOS. Teraz oczekuje się, że telewizja będzie transmitować na żywo IPL 2018 w Wielkiej Brytanii.

Jak oglądać IPL 2018 online w Australii

W Australii YuppTV posiada wyłączne prawa do transmisji na żywo dla IPL 11. Tutaj jest link aby obejrzeć IPL 2018 na żywo w Internecie w YuppTV. YuppTV zdobyła prawa cyfrowe do transmisji na żywo IPL 2018 w Internecie w Australii, Singapurze, Malezji, Europie, Ameryce Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

Jeśli masz subskrypcję Foxtel za 39 dolarów australijskich miesięcznie, możesz transmitować na żywo IPL 2018 w Australii. To dodatkowa opcja w porównaniu do YuppTV.

Jak oglądać IPL 2018 w Pakistanie

Mimo że pakistańscy gracze nie biorą udziału w IPL 2018, miłośnicy krykieta w Pakistanie będą mogli oglądać IPL 2018 online dzięki Geo Super. Możesz sprawdzić ich strona internetowa i aplikacje.

Jak oglądać IPL 2018 online na żywo w Republice Południowej Afryki

Republika Południowej Afryki miała do odegrania ważną rolę w historii IPL. Oprócz tego, że kilku graczy było powiązanych z różnymi zespołami w IPL, kraj ten był nawet gospodarzem IPL 2 w 2009 roku. SuperSport jest oficjalnym nadawcą IPL 2018 w Republice Południowej Afryki i Afryce Subsaharyjskiej. Jeśli jesteś już subskrybentem SuperSport, możesz śledzić transmisję na żywo w Internecie Tutaj.

Jak oglądać IPL 2018 online na żywo w Bangladeszu

Miłośnicy krykieta z Bangladeszu mogą także oglądać IPL 2018 online dzięki Channel 9 który posiada oficjalne prawa do transmisji. Kliknij Tutaj po więcej szczegółów.

Jak oglądać IPL 2018 online na żywo na Bliskim Wschodzie

Oprócz YuppTV, o której wspominaliśmy wcześniej, fani IPL na Bliskim Wschodzie i w pozostałej części Ameryki Północnej będą mogli oglądać IPL 2018 online za pośrednictwem beIN połączyć którego subskrypcja kosztuje 18 dolarów miesięcznie. Kraje te obejmują Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabię ​​​​Saudyjską i Egipt.