Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak oglądać UEFA Euro online za darmo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak oglądać UEFA Euro online za darmo

Piłkarska UEFA Euro 2016 (no cóż, piłka nożna dla naszych amerykańskich przyjaciół), prawdopodobnie największy turniej roku, rozpocznie się dzisiaj we Francji, a gospodarze zmierzą się z Rumunią w meczu otwarcia turnieju. 15. edycja UEFA W Euro wezmą udział łącznie 24 drużyny, w porównaniu z 16 w poprzednich latach, i potrwają miesiąc, do 10 lipca 2016 r.

Niektórzy z Was mogą być zajęci oglądaniem meczów CopaAmerica, ale dla wszystkich innych Euro 2016 powinno oferować futbol najwyższej jakości. Mecze UEFA Euro 2016 będą transmitowane na żywo w ponad 200 krajach na całym świecie, więc jest duże prawdopodobieństwo, że Twój ulubiony sportowy kanał telewizyjny będzie transmitował mecze. Ale co z tym, kto chce Transmisja na żywo Euro 2016 w Internecie? Cóż, ty też nie masz pecha. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Oglądaj EURO 2016 na żywo w Internecie za darmo w USA

ESPN i ESPN 2 będzie transmitować w telewizji wszystkie 51 meczów w USA. Zdobyli także prawa do Transmisja na żywo z Euro 2016 w USA. Niestety, jeśli chcesz oglądać telewizję kablową, musisz mieć ważny abonament telewizji kablowej ESPN Transmisja na żywo z EURO 2016.

W przeciwnym razie istnieje jedna realna alternatywa – SlingTV. Podstawowy pakiet SlingTV składa się z ESPN i ESPN2 i kosztuje zaledwie 20 USD miesięcznie. Otrzymasz nawet siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, jeśli jeszcze tego nie próbowałeś. SlingTV oferuje niektóre oferty z T-Mobile i innymi, więc sprawdź to również. Aplikacja SlingTV jest dostępna dla Android I iOS.

Istnieje jeszcze inny sposób na transmisję na żywo Euro 2016 z USA. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Oglądaj EURO 2016 na żywo w Internecie za darmo w Wielkiej Brytanii

Co ciekawe, w Wielkiej Brytanii tradycyjni rywale – BBC i ITV – zgodzili się podzielić pomiędzy siebie wszystkie 51 meczów, od fazy grupowej po fazę pucharową, przy czym obaj nadawcy pokazali finał Euro 2016. Jednak w przeciwieństwie do ESPN w USA, zarówno BBC, jak i ITV są kanałami FTA (niekodowanymi) w Wielkiej Brytanii. To sprawia, że ​​są najlepszą opcją Oglądaj Euro 2016 na żywo w Internecie za darmo dla prawie wszystkich na całym świecie.

Możesz więc udać się do ITV Hub I BBC iPlayer / stronie internetowej BBC i pobierz odpowiednie aplikacje, aby oglądać transmisję na żywo z Euro 2016 na swoim komputerze, telefonie lub tablecie.

Jeśli nie jesteś z Wielkiej Brytanii, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak nadal możesz korzystać z BBC i ITV, aby oglądać transmisję na żywo z Euro 2016.

Jak oglądać transmisję na żywo Euro 2016 za darmo z dowolnego miejsca?

Filmon to zbiór kanałów naziemnych z całego świata, w tym BBC One i ITV. Właśnie testowaliśmy BBC Jeden I ITV na Filmonie i świetnie sprawdza się w SD (tak, bez płacenia ani grosza). Jeśli chcesz transmitować na żywo w jakości HD, być może będziesz musiał uiścić niewielką opłatę.

Z jakiegoś powodu, jeśli Filmon Ci nie odpowiada, istnieje kilka alternatyw, choć nie tak łatwych. Polega ona na skorzystaniu z jednej z bezpłatnych usług VPN. Jednak bezpłatne usługi VPN są uznawane za zawodne i/lub mające ograniczoną przepustowość do przesyłania strumieniowego. Sugerujemy więc skorzystanie z usługi premium VPN, takiej jak Ekspresowy VPN lub skorzystaj z dedykowanej usługi, takiej jak Unlokator.

Gdy już masz VPN lub Unlocator, możesz pobrać BBC iPlayer lub ITV Hub aby bezpłatnie transmitować na żywo mecze Euro 2016. W przeciwnym razie strony internetowe kanałów telewizyjnych w całej Europie będą również transmitować na żywo mecze Euro 2016, więc użyj adresu IP odpowiednich krajów i postępuj jak poprzednio.

RTE Irlandia
NOS Holandia
DR I TV2 Dania

W Indiach wyłączne prawa zdobyły Sony Six i Sony ESPN. Możesz zainstalować aplikację Sony LIV (w wersji iOS Lub Android) i oglądaj na żywo mecze Euro 2016 w swoim serwisie smartphones lub tabletki.

Table of Contents