Jak oglądać wideo Hello Hello w telefonie

Jesteś teraz dumnym właścicielem systemu dzwonków Nest Hello. Cieszysz się, że w końcu możesz zobaczyć, co dzieje się przed Twoimi drzwiami. Jeśli nadchodzi zamówienie, możesz sprawdzić Nest Hello lub, jeśli je pobierzesz, możesz sprawdzić aplikację Nest, aby zobaczyć, czy paczka dotarła.

Może być potrzebna drabina do części instalacji sprzętu, ale nie do pobrania aplikacji. Aby dowiedzieć się, jak pobrać i skonfigurować aplikację Nest Hello, czytaj dalej!

Tworzenie konta

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem Nest Hello, najpierw musisz pobrać aplikację Nest. Użytkownicy Androida mogą pobrać aplikację z Google Play Store, podczas gdy użytkownicy iOS mogą przejść do Sklep z aplikacjami. Po pobraniu aplikacji utwórz konto, aby przejść do konfiguracji systemu. uwaga: że rejestracja jest darmowa!

Aby dodać urządzenie do aplikacji, wykonaj następujące czynności:

 1. Uruchom aplikację.
 2. Na ekranie głównym przejdź do opcji Dodaj nowy +.
 3. Zeskanuj kod QR na swoim Nest Hello. Można go znaleźć na kopercie dostarczonej z urządzeniem lub na samym urządzeniu, z tyłu kamery.Oglądaj wideo Nest Hello na swoim telefonie

uwaga:: Możesz uniknąć skanowania kodu, jeśli z jakiegoś powodu nie działa. Stuknij w Kontynuuj bez skanowania i zamiast tego wprowadź numer widoczny nad kodem QR.

Podłączanie aplikacji Nest do Wi-Fi

Aplikacja zawiera instrukcje instalacji dzwonka do drzwi. Po wykonaniu tego kroku przejdź do połączenia systemu z aplikacją. Wykonaj następujące kroki:

 1. Wpisz lokalizację urządzenia.
 2. Wybierz sieć Wi-Fi, z którą chcesz połączyć Nest Hello. Musi to być ta sama sieć, do której podłączony jest telefon.

Jeśli nie możesz połączyć aplikacji z siecią Wi-Fi, sprawdź, czy sygnał jest wystarczająco silny. Jeśli uważasz, że tak nie jest, przenieś router bliżej dzwonka do drzwi. Czas przetestować wideo.

Po teście wideo możesz wybrać inne interesujące opcje oferowane przez Nest Hello, takie jak nagrywanie dźwięku lub wykrywanie znajomych twarzy.

Jak oglądać filmy na telefonie

Dostęp do nagrań z kamery można uzyskać z telefonu lub tabletu. Po otwarciu aplikacji Nest na urządzeniu dotknij sekcji Podgląd wideo, aby obejrzeć transmisję na żywo lub historię zdarzeń.

Subskrypcja Nest Aware pozwoli ci zobaczyć całą historię nagrywania. Jeśli jednak nadal nie subskrybujesz, będziesz mógł zobaczyć migawki tylko z ostatnich trzech godzin. Możesz je znaleźć poniżej strumienia, gdy trzymasz telefon w pozycji pionowej. Jeśli zasubskrybujesz Nest Aware, możesz zobaczyć całe filmy.

Jeśli kamera wykryła coś, czy to dźwięk, czy ruch, możesz na to spojrzeć w sekcji historii zdarzeń. Oto jak:

 1. Otwórz aplikację Nest.
 2. Stuknij w podgląd wideo lub ikonę kamery.
 3. W zależności od tego, czy subskrybujesz Nest Aware, zobaczysz strumień lub migawkę. Linia celownicza znajdzie się tuż poniżej i pokaże oś czasu aktywności.
 4. Stuknij ikonę menu w prawym rogu poniżej strumienia wideo / migawki, aby otworzyć historię zdarzeń zamiast Sightline.

uwaga: że każda migawka pokazuje dokładny czas wystąpienia ruchu lub dźwięku oraz nazwę działania.

Oglądaj filmy wideo Nest Hello

Jak obejrzeć konkretny film

Jeśli chcesz filtrować zdarzenia, aby aplikacja wyświetlała tylko określony okres, na przykład możesz wykonać następujące czynności:

 1. Stuknij ikonę Filtr, aby wybrać to, co chcesz zobaczyć: ruch, dźwięk lub osobę. Subskrybenci Nest Aware mają dodatkowe filtry.
 2. Po zakończeniu dotknij Gotowe.
 3. Poczekaj, aż zdarzenia zostaną odfiltrowane.

Wydobądź to, co najlepsze z Nest Hello

Istnieje wiele doskonałych funkcji, które można wypróbować w aplikacji Nest, z których najważniejszą jest możliwość przeglądania historii wideo Nest Hello na telefonie. Powinieneś również wykonać kopię zapasową filmów, ponieważ jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się usunąć historię wideo lub zresetować Nest Hello do ustawień fabrycznych, nie będziesz w stanie odzyskać niczego, co zostało wcześniej nagrane.

Jak często sprawdzasz aplikację Nest? Podziel się wrażeniami z dzwonka do drzwi Nest Hello w sekcji komentarzy poniżej!