Jak ominąć konto Google po zresetowaniu

Uważa się, że iPhone’y są lepiej chronione przed kradzieżą niż smartfony z systemem Android. Powiedzmy, że mają „Lokalizator” i blokadę aktywacyjną oraz stały link do konta Apple Dowód tożsamości pierwotnego właściciela. Zgadza się, ale z jakiegoś powodu wielu ignoruje fakt, że Google ze swojej strony oferuje nie mniej środków ochrony niż Apple… Po prostu większości nigdy nie przychodzi do głowy, by ich używać. Tymczasem smartfony z Androidem też są połączone z kontem Google poprzez mechanizm FRP, a jeśli zapomnisz hasła, wymagaj złożonej procedury odwiązania.

Android FRP

Podobnie jak w przypadku blokowania aktywacji, istnieją sposoby na: omijanie konta Google po resecie jest też kilka. Każdy z nich umożliwia odłączenie smartfona od konta bez wprowadzania hasła i dalsze używanie go jako nowego urządzenia. Oznacza to, że nie musisz przechodzić autoryzacji przez stare konto, ale możesz użyć nowego.

Omiń blokadę Samsung FRP

Być może najskuteczniejszy sposób zresetuj konto Google na Androidzie Czy użyć PassFab Android Unlocker. To narzędzie pozwala ominąć hasło z konta po zresetowaniu, jeśli go zapomniałeś lub – może tak być – w ogóle nie wiesz. Właściwie zrobi wszystko za Ciebie, a wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć smartfon do komputera, nacisnąć kilka przycisków i poczekać, aż blokada Google zostanie samoczynnie usunięta.

 • Pobierz i zainstaluj PassFab Android Unlocker na swoim komputerze;

PassFab

 • Podłącz smartfon z Androidem do komputera za pomocą kabla;

Kabel

 • Na ekranie głównym wybierz „Usuń blokadę konta Google”;

Samsung

 • Wybierz wersję Androida swojego smartfona, a program wyśle ​​do niego instrukcje;

Android

 • Postępując zgodnie z instrukcjami na smartfonie, przełącz go w tryb odzyskiwania;

Usuń FRP

 • Następnie uruchom ponownie smartfon i odłącz go od komputera.

Odblokowywanie Androida PassFab

Obecnie Odblokowywanie Androida PassFab obsługuje tylko smartfony Samsung, więc nie będzie działał z nim rozwiązywanie urządzeń innych marek. Wynika to z potrzeby głębokiego dostosowania każdego urządzenia do specyfiki hakowania. Ale to właściwie hack, ponieważ samo narzędzie odłącza smartfon od konta Googlew ten sposób omijając mechanizm bezpieczeństwa Ochrona przywracania ustawień fabrycznych (FRP)

Jak zresetować konto Google na Androidzie

Drugi sposób obejście konta google na Androida po resecie jest użycie narzędzia Pangu. Został opracowany przez te same osoby, które stworzyły jailbreak dla iPhone’a, więc nie martw się – ci faceci dobrze znają swój biznes, co oznacza, że ​​nie będzie wątpliwości co do skuteczności jailbreaka. To prawda, że ​​jeśli porównamy tę metodę z poprzednią, oczywiste jest, że będzie ona znacznie bardziej skomplikowana. A więc – bądźmy szczerzy – osobiście wolałbym ten pierwszy, no cóż, sam decydujesz.

Pangu

 • Uruchom Apex Launcher – “Ustawienia” – “Zabezpieczenia”;
 • Wybierz “Inne ustawienia bezpieczeństwa -” Wyłącz Znajdź moje urządzenie “;
 • Wróć do ustawień i wybierz zakładkę „Aplikacje”;

Wierzchołek

 • Wyłącz Usługi Google Play i dodaj konto Google;
 • Włącz wszystkie wyłączone usługi w sekcjach „Aplikacje” i „Zabezpieczenia”;
 • Uruchom ponownie smartfon i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Wszystko. Ogólnie nic skomplikowanego. Inną rzeczą jest to, że na niektórych smartfonach tych manipulacji nie można wykonać. Najprawdopodobniej narzędzie Pangu wchodzi w konflikt z mechanizmami bezpieczeństwa konkretnej powłoki. Np. na smartfonie Samsunga z Androidem 10 wszystko się udało, ale na smartfonie Honor z tą samą wersją systemu operacyjnego, który logicznie powinien zapewniać identyczną kompatybilność, niezmiennie otrzymywałem błąd. Więc sprawdź sam.

Omiń konto Google bez komputera

Trzeci sposób omiń konto google również nie wymaga użycia komputera, ale znowu jego skuteczność nie jest gwarantowana ze względu na różnice w obudowach Androida stosowanych w smartfonach. Dlatego spróbuj – w plikach oferowanych do pobrania zgodnie z instrukcjami nie ma wirusów, więc jeśli nic nie wyjdzie, możesz je po prostu usunąć.

 • Pobierz i zainstaluj narzędzie Menedżera kont Google;
 • Następnie pobierz i zainstaluj narzędzie FRP_Bypass.apk;

FRP

 • Otwórz FRP_Bypass.apk i kliknij 3 kropki w prawym górnym rogu;
 • Wybierz Start i zaloguj się na dowolne konto Google;
 • Kliknij Dalej i uruchom ponownie smartfon, a następnie ponownie go aktywuj.

Pamiętaj, że w zależności od wersji systemu operacyjnego, na którym działa Twój smartfon, liczba kroków może się zmieniać w górę lub w dół. Im nowszy Android, tym trudniej ominąć blokadę. Dlatego oczywiście znacznie łatwiej będzie włamać się do starych wersji systemu operacyjnego. Ale ponieważ narzędzie oferuje instrukcje wyświetlane na ekranie, nie musisz się martwić — nie możesz się pomylić.

Co to jest FRP i jak go obejść

Android

 • Co to jest FRP? FRP oznacza ochronę przywracania ustawień fabrycznych. Jest to specjalny mechanizm ochrony Androida, który pozwala chronić urządzenie i dane właściciela w przypadku jego kradzieży lub zgubienia.
 • Jak ominąć FRP na Androidzie? Tak, możesz. Istnieją co najmniej trzy sposoby, z których dwa nie wymagają użycia komputera, a jeden tak.
 • To jest łatwe omiń konto Google na Androidzie? Im starsza wersja Androida, tym łatwiej ominąć blokadę ze względu na brak zaawansowanych mechanizmów bezpieczeństwa. Dlatego jeśli Twoje urządzenie jest zupełnie nowe, może to być dla Ciebie bardzo trudne.
 • Najprostszy sposób na ominięcie konta Google? Moim zdaniem jest to narzędzie PassFab Android Unlocker. Faktem jest, że pobieranie specjalnych komponentów na smartfon może być niebezpieczne, ponieważ można w nich osadzać wirusy lub trojany.