Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak oszczędzać Instagram Zdjęcia do rolki z aparatu: wskazówki i sztuczki, których możesz użyć już dziś

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak oszczędzać Instagram Zdjęcia do rolki z aparatu: wskazówki i sztuczki, których możesz użyć już dziś

Chcesz wiedzieć, jak oszczędzać Instagram zdjęcia?

Niestety, tej funkcji brakuje w najpopularniejszym oprogramowaniu do udostępniania zdjęć.

Chociaż istnieje prosta opcja konfiguracji zapisywania postów, uzyskanie kopii zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z konta innego użytkownika jest nieco trudniejsze.

Oto jak oszczędzać Instagram zdjęcia do telefonu i komputera, jeśli chcesz zapisać wszystkie swoje zdjęcia lub z konta innej osoby.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę pobrać zdjęcia z Instagram?

Chociaż nie ma funkcji, która pozwala zapisywać Instagram zdjęcia bezpośrednio, możesz użyć alternatywnych metod i witryn do pobierania zdjęć.

Jaki jest najlepszy sposób na oszczędzanie Instagram Zdjęcia?

Robienie zrzutu ekranu to prosty sposób na przechowywanie Instagram obrazy. Po zrobieniu zrzutu ekranu zdjęcie jest natychmiast zapisywane w rolce z aparatu w telefonie. Jednak korzystanie z iGram jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ możesz pobierać obrazy najlepszej jakości.

Jak oszczędzać Instagram Zdjęcia do rolki z aparatu

Robienie zrzutu ekranu to prosty sposób na przechowywanie Instagram obrazy.

Po zrobieniu zrzutu ekranu zdjęcie jest natychmiast zapisywane w rolce z aparatu w telefonie. Robi to jednak kosztem jakości i często zawiera ikony, których możesz nie chcieć zachować.

Możesz chcieć przechowywać zdjęcia, które robisz za pomocą Instagramwbudowanym aparatem lub zmodyfikowaną wersją w galerii zdjęć telefonu.

W obu przypadkach oszczędność Instagram Przenoszenie zdjęć do rolki z aparatu jest łatwe. Twoje zdjęcia IG będą automatycznie zapisywane, jeśli włączysz to pojedyncze ustawienie na swoim koncie.

Krok 1: Najpierw otwórz swój profil użytkownika i wybierz symbol z trzy poziome linie w prawym górnym rogu.

Krok 2: od Ustawienia menu u dołu ekranu, wybierz „Konto”.

Krok 3: Wybierać “Oryginalne zdjęcia” i przełącz „Zachowaj oryginalne zdjęcia” włącz. Dopóki to ustawienie jest włączone, wszystkie zdjęcia, w których publikujesz Instagram zostanie zapisany w rolce z aparatu.

Rekommenderad:  Jak wysyłać nieskompresowane obrazy przez WhatsApp na iPhone'a

Nie możesz oficjalnie pobrać swoich zdjęć z Instagram na iPhone’a, Androida lub komputer.

Możesz zostać zachęcony do pobrania aplikacji oferującej wykonanie tego zadania, ale w większości przypadków powinieneś tego unikać.

Nigdy nie podawaj swojego Instagram poświadczeń do aplikacji innej firmy, ponieważ może to spowodować kradzież konta.

Z drugiej strony niektóre programy do pobierania są bezpieczne w użyciu, ponieważ nie proszą o podanie danych logowania.

Możesz zlokalizować alternatywy, które robią to samo, jeśli usługa nie jest dostępna. Jeden jest iGram, komputer i oprogramowanie mobilne. Jest trochę reklam, ale są one do opanowania.

Znaleźć Instagram obraz, który chcesz pobrać, niezależnie od tego, czy jest to Twój własny, czy kogoś innego.

Aby pobrać adres URL do schowka, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu posta i wybierz Link.

Następnie uruchom iGram w przeglądarce, Wklej link, a następnie kliknij Pobierz. Po chwili zobaczysz poniższy obraz.

Aby szybko pobrać plik w kilku rozmiarach, dotknij przycisku Pobierz 1080px lub dowolnego innego przycisku.

Możesz długo nacisnąć obraz, wybierz Udostępnij > Zapisz obrazlub jeśli chcesz, zapisz go w Zdjęciach.

Istnieje kilka powodów, dla których ktoś może chcieć zapisać plik Instagram zdjęcie, ale ważne jest, aby mieć świadomość, że niektóre witryny mogą twierdzić, że umożliwiają zapisywanie zdjęć, ale w rzeczywistości dopuszczają się oszustwa lub bombardują Cię reklamami.

Zamiast tego użyj jednej z tych sugerowanych metod, aby zabezpieczyć siebie i swoje Instagram konto od złośliwych programów do pobierania.

Jak oszczędzać Instagram Zdjęcia przesłane przez innych?

Każdy Instagram obraz lub wideo można łatwo przechowywać w prywatnej sekcji aplikacji, aby można je było później odzyskać.

Pamiętaj, że jeśli ktoś Cię nie obserwuje lub nie pobierasz jego wpisu, nie będzie mógł Ci powiedzieć, że to zrobiłeś.

Rekommenderad:  Odblokuj tajemnicę: jak sprawdzić skrzynki odbiorcze Snapchata znajomych!

Załóżmy, że wolisz zapisać post w określonej kategorii w zapisanym obszarze, kliknij i przytrzymaj przycisk zakładki.

Stuknij ikonę zakładki, jeśli pojawi się pod postem, aby ją zapisać. W rezultacie post zostanie zapisany w standardowym folderze „Zapisane”.

Pozwala to na rozpoczęcie nowej grupy podczas wyświetlania bieżącej Instagram kolekcje w wyskakującym okienku.

Kliknij + znak, aby to wykonać.

Kliknij na profil w kształcie osoby, aby uzyskać dostęp do swojego profilu, a następnie kliknij przycisk „Zapisano” w wyskakującym menu, aby wyświetlić zapisane zdjęcie lub rolkę, a także utworzone kategorie.

Zobaczysz wszystko, co zapisałeś.

Pobrana zawartość i utworzone kategorie są tylko dla Ciebie widoczne; Inny Instagram użytkownicy nie będą wiedzieć, że zapisałeś ich posty.

Podobne samouczki do sprawdzenia

  • Jak zapisać wideo z Facebook: Użytkownicy nie mogą pobierać filmów z serwisu, ponieważ wszystkie są objęte prawami autorskimi, zgodnie z art Facebook polityka. Istnieje jednak kilka sposobów pobierania Facebook wideo. Pokażemy Ci, jak zapisać wideo z Facebook.
  • Jak pobrać YouTube filmy: Największa korzyść z pobierania YouTube wideo polega na możliwości wcześniejszego zachowania danych. Pokażemy Ci, jak pobrać YouTube filmy w tym artykule.
  • Jak odblokować i pobrać YouTube Treść: Ograniczenia regionalne mogą czasami uniemożliwiać dostęp do YouTube wideo i nie możesz ich zapisać, jeśli nie jesteś ich właścicielem. Pokażemy Ci, jak odblokować i pobrać zawartość YouTube.

Podsumowanie

Ten mały samouczek powinien pomóc ci zrozumieć, jak oszczędzać Instagram zdjęcia na swoje urządzenie i zapisywanie informacji z kont, które obserwujesz i na których znajdują się Twoi znajomi Instagram.

Teraz posiadasz wiedzę, aby zrobić to szybko i bez trudności; niezależnie od tego, czy dodajesz do zakładek danie, które chcesz zrobić później, zapisujesz motywacyjny cytat, czy przydatny przewodnik wzmacniający, który możesz zachować na swoim urządzeniu, kiedy go potrzebujesz, teraz wiesz, jak to zrobić.

Rekommenderad:  Chcesz potencjalnych klientów już dziś? Uaktualnij czat w swojej witrynie i obserwuj, jak napływają potencjalni klienci