Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak otworzyć sklep z fajerwerkami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak otworzyć sklep z fajerwerkami

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jeśli chcesz sprzedawać fajerwerki ogółowi społeczeństwa, musisz otworzyć sklep z fajerwerkami dla konsumentów. A ze względu na związane z tym niebezpieczeństwa zaczniemy od jednej z najważniejszych części procesu. Dowiedz się, jakie zezwolenia i wymagania licencyjne obowiązują w obszarze, w którym chcesz otworzyć sklep.

Niektóre przepisy stanowe mogą ograniczać możliwość sprzedaży niektórych rodzajów fajerwerków. Inne stany, takie jak Teksas, Luizjana i Oklahoma, nie zezwalają na sprzedaż namiotów z fajerwerkami w ramach prawa stanowego.

Branża fajerwerków w 2022 roku

Podobnie jak w wielu innych branżach po pandemii 2022 występuje niedobór podaży. I to podnosi ceny dostępnych fajerwerków.

Prawdą jest, że fajerwerki mogą być niebezpieczne, jeśli są niewłaściwie używane, co oznacza podjęcie działań w celu ochrony twojego majątku. Ludzie biznesu, którzy sprzedają fajerwerki, korzystają z ram spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC), aby chronić swoje aktywa osobiste, oddzielając je od firmy.

Dlaczego warto założyć własną firmę produkującą fajerwerki?

Dlaczego warto założyć małą firmę sprzedającą fajerwerki?

 • Zawsze chciałeś założyć własną firmę zajmującą się fajerwerkami, ponieważ zawsze kochałeś wszystko, co jest związane z fajerwerkami.
 • Chcesz pracować w firmie sezonowej lub specjalistycznej, ponieważ dobrze pasuje ona do Twojego życia osobistego.
 • Jesteś na bieżąco z technologią fajerwerków i wiesz, co jest popularne w branży. Innymi słowy, masz zmysł pirotechniczny i wiesz, czego chcą klienci.
 • Znasz się na przepisach dotyczących zagospodarowania przestrzennego i niezbędnych zezwoleniach wymaganych do założenia i obsługi namiotu biznesowego, stoiska lub sklepu z fajerwerkami.
 • Masz już lokalizację dla firmy, a sprzedaż fajerwerków jest tam zatwierdzonym przeznaczeniem.
 • Pracowałeś ciężko w różnych małych firmach, ale chcesz pracować dla siebie i zarabiać więcej pieniędzy.

Jak sprzedawać fajerwerki w 2022 roku

Po pierwsze, jak wspomniano wcześniej, wykonaj badania przed założeniem firmy. Jaki rodzaj fajerwerki czy możesz zaoferować na sprzedaż, zgodnie z lokalnymi i stanowymi przepisami?

Rekommenderad:  Jak usunąć bootloader GRUB z BIOS-u?

Po drugie, wybierz rodzaj działalności związanej z fajerwerkami, którą założysz. Czy będzie to firma zajmująca się namiotami fajerwerków, czy miejsce na stoisko z fajerwerkami? A może otworzysz sklep całoroczny?

Konfiguracja namiotu lub stoiska biznesowego jest zazwyczaj sezonowa, w rzeczywistości wiele z nich działa tylko przez kilka tygodni przed lipcem 4. Jeśli chcesz działać przez cały rok, zamiast kierować się wyłącznie na lipiec, możesz chcieć lokalizacji stacjonarnej.

Oto wskazówki, jak rozpocząć sprzedaż fajerwerków:

1. Zapoznaj się z przepisami stanowymi i lokalnymi, aby dowiedzieć się o wszelkich ograniczeniach dotyczących tego, co możesz sprzedawać w branży. Możesz również skontaktować się z lokalnym personelem straży pożarnej, który może być świetnym źródłem informacji, najprawdopodobniej z aktualnymi wymaganiami i licencjami.

2. Wybierz rodzaj działalności, którą chcesz prowadzić: sezonową, całoroczną, internetową lub kombinację.

3. Zarejestruj swoją firmę w swoim stanie. Zdobądź EIN (numer identyfikacyjny pracodawcy), aby móc pobierać podatek od sprzedaży i prawidłowo zgłaszać podatki federalne.

4. Otwórz konto Business Bank i uzyskaj firmową kartę kredytową.

5. Opracuj biznesplan i budżet. Jeśli zamierzasz działać sezonowo, Twój budżet jest bardzo ważny – chcesz sprzedać prawie wszystkie zakupione towary.

6. Bez względu na to, jaki rodzaj działalności zdecydujesz się prowadzić, lokalizacja jest bardzo ważna. Często firma zajmująca się fajerwerkami może stosunkowo łatwo uzyskać państwowe pozwolenia na fajerwerki, ale może odmówić lokalnych zezwoleń. Twoja firma może być zobowiązana do zlokalizowania jej poza miastem. Jeśli spodziewasz się zarabiać pieniądze, musisz znajdować się w doskonałym miejscu na często uczęszczanej trasie.

7. Załóż stronę internetową i obecność w mediach społecznościowych. Spraw, by Twoje strony odniosły sukces, tworząc kolorowe obrazy i filmy.

8. Jeśli prowadzisz sklep, czy oferujesz dostawę? Jakich zezwoleń możesz potrzebować, aby przewieźć produkty do dostawy? Jakie zezwolenia są potrzebne do przewozu fajerwerków? Chcesz skupić się na sprzedaży internetowej? Czy potrzebujesz certyfikatu odsprzedaży?

Rekommenderad:  Facebook Wprowadza nowe narzędzia marketingowe dla małych firm

9. Zadbaj o swoje potrzeby ubezpieczeniowe. Będziesz potrzebować ogólnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Jeśli dodasz pracowników, będziesz także potrzebować ubezpieczenia od szkód pracowniczych. Jeśli masz stałą lokalizację, będziesz potrzebować komercyjnego ubezpieczenia biznesowego. Po zakupie zapasów ubezpieczenie jest jednym z najwyższych kosztów.

10. Kup inwentarz. Jak wspomniano, będzie to jeden z najwyższych kosztów. Jeśli jednak Twój namiot, stoisko lub lokalizacja zyska reputację „z najlepszych rzeczy”, Twój ruch klientów spadnie.

11. Kiedy potrzebujesz zatrudnić pracowników? To powinno być częścią twojego plan biznesowy. Jeśli zatrudniasz pracowników, jaka będzie ich początkowa stawka wynagrodzenia?

12. Zaplanuj swój wielki dzień otwarcia. Upewnij się, że uwzględniono wszystkie różne aspekty, takie jak ogłoszenie na stronie Twojej witryny i stronach w mediach społecznościowych. Skontaktuj się z przedstawicielami lokalnych mediów i zaproś ich na swoje wydarzenie, aby otrzymać bezpłatną reklamę.

Co to jest firma zajmująca się namiotami fajerwerkowymi? Co to jest stoisko z fajerwerkami?

Firma działa albo z namiot biznesowy lub stojak. Nie jest też stałą strukturą. Oba są używane do sprzedaży fajerwerków.

Przedsiębiorca może kupić lub wynająć namiot lub stojak na fajerwerki. Istnieje również kilka franczyz do rozważenia, takich jak Prochowe fajerwerki małpy biznes namiotowy i Widmowe fajerwerki, która prowadzi hurtownię fajerwerków zajmującą się hurtową sprzedażą fajerwerków. Istnieją również inni detaliści, którzy oferują podobne produkty.

Oczywiście każdy, kto wysyła fajerwerki przez granice stanu, musi przestrzegać przepisów państwa docelowego lub ryzykować postawienie zarzutów karnych.

Ile kosztuje uruchomienie stoiska z fajerwerkami?

Najwięcej zapłacisz za zapasy. Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się namiotami lub stoiskiem z fajerwerkami, musisz również zapłacić za ochronę – Twoja lokalizacja nie będzie bezpieczna i będziesz musiał zatrudnić ochronę, aby obserwowała zapasy, gdy Cię tam nie ma.

Rekommenderad:  Jak zoptymalizować witrynę pod kątem mobilnego SEO

Oto inne koszty, które należy wziąć pod uwagę:

 • Licencje i zezwolenia
 • Ubezpieczenie
 • System punktów sprzedaży (najlepiej, jeśli jest powiązany z zasobami reklamowymi)
 • Twórz znaki i oświetlenie

Wielkość firmy będzie miała wpływ na Twoje koszty. Oto niektóre szacunki:

 • Mały namiot lub stojak – Koszty uruchomienia wahają się od $5,000 do $7,000
 • Średni namiot lub stojak – od 12 000 do 20 000 USD
 • Duży namiot lub stojak – od 20 000 do 50 000 USD
 • Sklep całoroczny — szacuje się, że utrzymanie zapasów wynosi około 50 000 USD.

Czy sklep z fajerwerkami jest opłacalny?

Nawet biorąc pod uwagę koszt zakupu hurtowych fajerwerków w celu zaopatrzenia firmy, powinieneś zarabiać na każdej sprzedaży. Od Ciebie zależy stworzenie udanego modelu biznesowego, który najlepiej pasuje do Twojej lokalizacji i poziomu doświadczenia.

Ściśle sezonowa firma zajmująca się fajerwerkami powinna zarabiać od 20 000 do 50 000 USD po podatkach stanowych i federalnych. Firma całoroczna powinna zarabiać co najmniej 50 000 USD. Większość firm rozszerza swoją strukturę sprzedaży, dodając usługi poprzez organizowanie wydarzeń specjalnych. Na przykład firma dostarcza fajerwerki, które wspierają specjalne wydarzenie, takie jak ogłoszenie o płci (różowe lub niebieskie fajerwerki), przejście na emeryturę, ukończenie szkoły lub wydarzenie sportowe.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.