Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak otworzyć skrzynię zamkniętą w kryształach w World of Warcraft Dragonflight

World of Warcraft Dragonflight to popularna gra, która cieszy się popularnością i gracze nie mogą się nią nacieszyć. Gra jest pełna wyzwań i poszukiwania skarbów. Programiści od czasu do czasu wydają aktualizacje poprawek, aby urozmaicić zabawę.

Dzięki aktualizacji 10.1 World of Warcraft Dragonflight poszukiwanie skarbów w Jaskini Zaralek stało się całkiem sprzyjające i widoczne pod każdym względem. Będziesz musiał zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby dotrzeć do ukrytych skarbów, które leżą głęboko w Jaskini Zaralek. Każda skrzynia ma unikalny sposób otwierania i może Cię zaatakować, jeśli nie wiesz, jak ją otworzyć. Aby otworzyć skrzynię zakrytą kryształami, będziesz musiał rozwiązać jakąś zagadkę.

Jeśli masz trudności z otwarciem Kryształowej Skrzyni w World of Warcraft Dragonflight, ten przewodnik będzie dla Ciebie idealny. W tym poradniku dowiesz się jak otworzyć zamkniętą w kryształach skrzynię w World of Warcraft Dragonflight.

Kroki, aby otworzyć zamkniętą w kryształach skrzynię w World of Warcraft Dragonflight

Jak otworzyć skrzynię zamkniętą w kryształach w World of Warcraft Dragonflight

Aby otworzyć skrzynię zamkniętą w kryształach, będziesz musiał udać się do obszaru Tronu Viridian w Glimmerogg w grze. Otwieranie skrzyni zamkniętej w kryształach jest proste, ale może być trudne dla niektórych graczy, którzy nie spędzili wystarczająco dużo czasu na rozwiązywaniu zagadki. Wokół wodospadu znajdziesz dwie Kamienne Dłonie, a pomiędzy nimi skałę na współrzędnych 36.43, 74.26. Skrzynia będzie tam, ale będziesz musiał znaleźć i wejść w interakcję z dwoma kryształami, aby ją otworzyć.

Aby znaleźć kryształy, wleć na szczyt ogromnych filarów w pobliżu skrzyni, korzystając z wierzchowca Jeźdźca Smoków. Jeśli będziesz czujny, znajdziesz dwa kryształy – jeden fioletowy, a drugi żółty. Fioletowy kryształ będzie miał współrzędne 37,71, 68,87, a żółty 9,41, 73,32. Jeśli nie możesz ich znaleźć, powinieneś trochę polecieć, a znajdziesz maleńkie świecące kryształy.

Po wejściu w interakcję z kryształami leć do skrzyni. Dwa aktywowane kryształy pojawią się na skrzyni i uformują się w kamień. Będziesz mógł otworzyć skrzynię zamkniętą w kryształach w World of Warcraft i zdobyć nagrody, takie jak herby Shadowflame x6 Whelplinga i odłamek kryształu Votalite.

Źródło zdjęcia – sportskeeda.com