Jak pobierać HD YouTube Filmy online

Wynik obrazu dla Pobierz HD YouTube Filmy online twitgoo

Przez cały czas nie masz działającego połączenia z Internetem. Dobrze? Ten post na blogu dotyczy pobierania wysokiej rozdzielczości YouTube filmy na twoim urządzeniu.

Jeśli czytasz ten artykuł, może to być kilka przyczyn. Albo chcesz pobrać i obejrzeć swój ulubiony YouTube filmy później masz wolne połączenie internetowe, które nie pozwala na oglądanie filmów i słuchanie muzyki w dobrej jakości. Lub chcesz wysłać film do kogoś za pośrednictwem WhatsApp lub przesłać gdzie indziej. Ale cel jest taki sam, Pobierz filmy z YouTube HD.

Tutaj recenzuję cudowne YouTube downloader narzędzie znane jako BitDownloader, które pozwala ci to zrobić.

cechy

Zanim przejdziemy do samouczka tego narzędzia, omówmy kilka bardzo fajnych funkcji tego. Oto kilka wyróżnionych funkcji tego narzędzia, o których chcesz wiedzieć przed użyciem tego narzędzia.

 • Pobierz w dowolnej jakości: Bitdownloader pozwala pobierać filmy w dowolnej jakości pikseli, w tym 720p i 1080p. Tak, to zdecydowanie oznacza również filmy HD i 4K.
 • Każde urządzenie jest obsługiwane: Możesz użyć tego narzędzia na dowolnym urządzeniu. Za pomocą BitDownloadera możesz również pobierać filmy na komputery, tablety i telefony komórkowe. Potrzebujesz tylko przeglądarki.
 • Pobierz bezpośrednio podczas oglądania: Fajna funkcja obejmuje pobieranie wideo bezpośrednio z YouTube patka. Musisz tylko dodać „io” przed adresem URL youtube.com.
 • Pojedynczy program do pobierania stron internetowych: Nie tylko YouTube, BitDownloader umożliwia pobieranie ulubionych filmów z ponad 800 stron internetowych, w tym Instagram, Facebooki Vimeo.
 • Łatwy proces kliknięcia: Proces pobierania filmów z YouTube jest bardzo łatwy i oparty na kilku krokach. Nie musisz dużo walczyć i złapać się między akcjami.

Jak pobrać

Omówmy teraz, w jaki sposób możesz pobierać filmy YouTube bez instalowania oprogramowania. Wszystko czego potrzebujesz to tylko przeglądarka.

Krok 1: Skopiuj link do adresu URL YouTube wideo, które chcesz pobrać i wkleić w pasku wyszukiwania, jak pokazano poniżej. Teraz wystarczy nacisnąć Ściągnij przycisk.

Upewnij się, że adres URL jest skopiowany w całości, ale linki do pojedynczego filmu, a nie niektórych odtwarzanych list odtwarzania.

Jak pobierać HD YouTube Filmy online 1

Krok 2: Teraz zobaczysz stronę taką jak pokazano poniżej. Tutaj masz dwie główne dostępne opcje. Albo możesz pobrać wideo w dowolnej jakości z dźwiękiem. Lub jeśli potrzebujesz tylko wideo, a nie dźwięku, możesz również pobrać film bez dźwięku.

Jak pobierać HD YouTube Filmy online 2

Krok 3: Po wybraniu żądanego formatu zgodnie z wymaganiami. Właśnie Kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisku pobierania i wybierz „Zapisz link jako" opcja z menu rozwijanego. Zostaniesz poproszony o wybranie nazwy filmu i lokalizacji, w której chcesz go przechowywać.

Jak pobierać HD YouTube Filmy online 3

Zrobione!

Bonus: Rozszerzenie przeglądarki

To narzędzie ma rozszerzenie przeglądarki do pobierania filmów YouTube. To rozszerzenie jest dostępne dla wszystkich głównych przeglądarek, w tym Chrome, Opera, Firefox, Safari, Edge i UC. Możesz skonfigurować rozszerzenie poprzez TamperMonekey. Rozszerzenie nie jest jeszcze dostępne w sklepach z rozszerzeniami przeglądarki.

Korzystanie z rozszerzenia jest bardzo proste, wystarczy zainstalować rozszerzenie, a przycisk pobierania wideo pojawi się tuż pod oglądanym wideo. Jest to również pokazane poniżej.

Jak pobierać HD YouTube Filmy online 4

Pobierz muzykę z YouTube

Jednym ważnym pytaniem, na które należy odpowiedzieć, jest sposób pobierania utworów YouTube online? Cóż, większość teledysków podlega w większości prawom autorskim zespołu produkcyjnego lub twórców. Bitdownloader działa całkowicie legalnie i nie możesz pobierać muzyki ani piosenek za pomocą tego narzędzia.

Jeśli wstawisz adres URL YouTube, który zawiera muzykę, z której to narzędzie nie pozwala pobrać filmu, i pokazuje błąd, z którego muzyka jest ograniczona do pobrania YouTube.

Nadal musisz uważać na prawa autorskie do innych filmów, zwłaszcza gdy modyfikujesz je lub rozpowszechniasz bez pisemnej zgody właściciela tego filmu. Jeśli myślisz o pobraniu filmów innych osób i przesłaniu ich do swoich YouTube kanał, to zdecydowanie nie jest dobry pomysł.

Wniosek

Cóż, powiem, że to jest po prostu najlepsze online YouTube downloader wideo z wielu powodów. Po pierwsze, ponieważ jest darmowy. Po drugie, nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, aby korzystać z tego narzędzia. Po trzecie, składa się tylko z kilku prostych kroków. Kiedy podróżuję, zawsze chcę oglądać coś z moich własnych urządzeń, a nie tego, co system rozrywki autobusowej lub kolejowej ma w swojej pamięci.

Pobieranie ulubionych filmów dokumentalnych z YouTube to najlepsze, co mogę zrobić. Mogę je pobrać, gdy jeszcze jestem w biurze lub w domu przed podróżą, i oglądać je podczas podróży. Nie, nigdy nie mogę ufać stabilności połączenia internetowego podczas podróży, a korzystanie z publicznego połączenia Wi-Fi jest bezpieczne.

Za I przeciw

Plusy

 • Pobieraj filmy w jakości HD
 • Możesz także wybrać inne formaty
 • Proces jest bardzo prosty
 • Filmy są pobierane bezpośrednio z YouTube serwery
 • Z dźwiękiem lub bez opcji dźwięku
 • Nie trzeba pobierać oprogramowania
 • Całkowicie oparty na przeglądarce
 • Działa na urządzeniu z Internetem i przeglądarką

Cons

 • Nie można pobrać muzyki
 • Nie można pobierać filmów z pliku wsadowego

Naprawdę chciałbym wiedzieć, jak prawdopodobne jest, że chcesz pobrać filmy YouTube i jakich narzędzi użyłeś w tym celu. Jakich funkcji szukasz w towarze YouTube downloader wideo i co jest w nich najbardziej denerwujące. Oprócz tego, co wolisz, wersję tego narzędzia opartą na przeglądarce lub samodzielną aplikację, którą możesz pobrać i używać.

Wstęp

Podziel się swoją opinią o tym narzędziu lub innym używanym narzędziu. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Nie zapomnij, dzielenie się jest troskliwe!