Jak pobierać prywatne filmy z Facebook

The Facebook Umożliwia użytkownikom udostępnianie własnych filmów, a nawet filmów z innych stron w swoim kanale, grupach i stronach. Z tego można je pobrać za pomocą kilku różnych stron internetowych, jak przedstawiono w tej treści. Jednak podczas próby pobrania prywatnych filmów z Facebookwyświetlają błąd informujący, że nie jest to możliwe.

Prywatne filmy wideo to wszystkie publikowane na zamkniętych stronach lub grupach, w których użytkownicy, którzy w nich nie uczestniczą, nie mają dostępu do treści tam dostępnych.

Na szczęście istnieją narzędzia, które pomogą Ci to zrobić łatwo, podobnie jak możesz pobierać filmy YouTube. W tym celu dzisiaj wyjaśnimy, jak korzystać z YouTube Kliknij, aby pobrać dowolny film Facebook szybko, niezależnie od tego, czy był pozbawiony czy nie.

Jak pobierać prywatne filmy za pomocą YouTube Przez kliknięcie

Aby to zrobić, pierwszym krokiem będzie pobranie programu na komputer. The YouTube Przez kliknięcie Jest to jedna z najlepszych aplikacji na rynku i oferuje naprawdę interesujące zalety, takie jak możliwość automatycznej identyfikacji multimediów do pobrania podczas przeglądania – dzięki czemu cała procedura jest łatwiejsza.

Pamiętaj, że funkcja pobierania prywatnych filmów jest dostępna tylko w wersji Premium aplikacji, którą można kupić bezpośrednio z oficjalnej strony narzędzia. Użyjmy go, aby pokazać, jak łatwo można to zrobić na komputerze.

Krok 1: Po zainstalowaniu YouTube Kliknij na komputerze, uruchom aplikację, aby go skonfigurować. Najpierw wybierz folder, format plików audio i wideo oraz jakość, którą chcesz pobrać, korzystając z menu pokazanych na poniższym obrazie.

Pobierz prywatne filmy z Facebook Z YouTube Przez kliknięcie

Krok 2: Po skonfigurowaniu tego wszystkiego następnym krokiem będzie znalezienie prywatnego filmu, który chcesz pobrać, a następnie skorzystanie z aplikacji, aby go pobrać. Aby to zrobić, znajdź wideo na YouTube a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy dowolne miejsce na ekranie wideo. Następnie wybierz „Pokaż adres URL wideo ”jak pokazano na obrazku poniżej.

Pokaż adres URL wideo na Facebook

Krok 4: Następnie skopiuj adres URL, który pojawi się na środku ekranu. Wystarczy kliknąć na niego i kliknąć wiersz poleceń „Ctrl + C” lub kliknąć prawym przyciskiem myszy po wybraniu całego łącza, a następnie kliknąć „Kopiuj”.

Skopiuj adres URL wideo

Krok 5: Po skopiowaniu wideo następnym krokiem będzie kliknięcie przycisku „Wklej adres URL ” na YouTubeByClick. W przypadku publicznych filmów pozwala to już rozpocząć pobieranie. Jednak aby pobrać prywatne filmy z Facebook, aplikacja może poprosić o zweryfikowanie konta – co oznacza, że ​​masz dostęp do filmu.

Wystarczy wypełnić pola, jak pokazano na obrazku poniżej, a pobieranie się rozpocznie.

Wklej adres URL wideo

Gotowe! Wystarczy poczekać, aż aplikacja pobierze dane wideo, a następnie będzie można je znaleźć bezpośrednio w folderze pobierania wybranym w pierwszym kroku samouczka.

Ustaw automatyczne wykrywanie

Alternatywnie do powyższej instrukcji możesz skonfigurować YouTube Kliknij, aby automatycznie identyfikować się za każdym razem, gdy znajdzie nośnik do pobrania. Pamiętaj, że oprócz Facebook, aplikacja może także pobierać filmy z innych sieci społecznościowych, takich jak ona sama YouTube, Twitter, Instagram, Vimeo i więcej.

Aby to zrobić, nie jest to skomplikowane, po prostu wykonaj krok po kroku poniżej.

Krok 1: Otwórz YouTube Kliknij Po zainstalowaniu aplikacji, a następnie zidentyfikuj przycisk o nazwie „Automatyczne wykrywanie„Jak widać na poniższym obrazku.

Pobierz prywatne filmy z Facebook - Konfigurowanie automatycznego wykrywania

Krok 2: Zobaczysz poniższy ekran, na którym możesz skonfigurować, w jaki sposób ma działać automatyczne wykrywanie aplikacji – które działa również w celu pobierania prywatnych filmów z Facebook.

Tutaj możesz skonfigurować opcje, wybierając przeglądarki, w których ma działać automatyczne wykrywanie, spośród Internet Explorer, Google Chrome, Firefox i Microsoft Edge.

Ponadto, jak wskazuje strzałka poniżej, możesz wybrać, czy pobieranie ma się uruchamiać automatycznie za każdym razem, gdy kopiujesz adres URL z filmu, czy też chcesz, aby aplikacja pytała Cię przed rozpoczęciem pobierania. Opcje oznaczają:

  • On: Pobieranie rozpocznie się natychmiast, gdy naciśniesz Ctrl + C lub klikniesz Kopiuj adres URL z wideo podczas gdy YouTube Kliknięcie jest otwarte nawet w tle.
  • Zapytaj mnie za każdym razem: Zamiast natychmiastowego pobierania aplikacja pyta, czy chcesz ją pobrać.
  • Wył .: Wyłącza automatyczne wykrywanie YouTube Przez kliknięcie, uniemożliwiając mu identyfikację filmów i natychmiastowe pobieranie lub pobieranie.

Konfiguracja YouTube Przez kliknięcie

Krok 3: Zalecamy pozostawienie drugiej wybranej opcji, aby móc potwierdzić za każdym razem, gdy kopiujesz adres URL. Aby zilustrować, co się dzieje, wykorzystaj ten sam przykładowy film wideo do pierwszego samouczka, gdy tylko będziesz skopiuj adres URL filmu Zobaczysz następujący ekran:

Pobierz prywatne filmy z Facebook

Krok 4: Na koniec wybierz jedną z trzech opcji: pobierz wideo w formacie MP3 audio (Pobierz MP3), pobierz wideo (Pobierz wideo), nie pokazuj więcej (Nie pokazuj ponownie). Ten ostatni wyłącza automatyczne wykrywanie, dopóki nie włączysz go ponownie w ustawieniach aplikacji.

Muszę pobrać prywatne filmy z Facebook?

A potem wszystko ci się udało? Czy znasz już to narzędzie do tego? Powiedz nam w komentarzach, czy masz trudności lub czy możesz użyć Youtube By Click, aby pobrać żądane filmy. Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się, jak umieszczać filmy na okładce Facebook i jak przesyłać filmy na komentarze w sieci społecznościowej!