Jak pobierać utwory z SoundCloud na PC?

Wynik obrazu do pobrania utworów z SoundCloud

Strumieniowe przesyłanie muzyki istnieje już od dłuższego czasu, gdzie ludzie mogą słuchać ulubionej muzyki w Internecie. Pojawienie się SoundCloud wprowadziło nową definicję strumieniowania i udostępniania online. Okazało się, że jest wiodącą witryną muzyczną z oszałamiającymi miesięcznymi aktywnymi użytkownikami i przesyłaniem muzyki na minutę.

SoundCloud to bezpłatna witryna do strumieniowego przesyłania piosenek, jest to najwyżej oceniana strona do udostępniania muzyki, na której można publikować i słuchać ogromnej kolekcji utworów muzycznych. Jest to słusznie nazywane YouTube dźwięku, z podobnie bardzo dużą bazą wysokiej jakości utworów, z których możesz cieszyć się w dowolnym momencie i miejscu. Ale tutaj jest mały haczyk, ponieważ jest to witryna do przesyłania strumieniowego online, oznacza to, że musisz mieć połączenie z Internetem, aby uzyskać dostęp do swoich ulubionych piosenek na SoundCloud.

Darmowy SoundCloud Downloader

Po wielu godzinach starałem się znaleźć odpowiednie oprogramowanie, które spełniłoby moje potrzeby, a jednocześnie mogło odwołać się do mojego zmysłu estetycznego, bez konieczności płacenia za nie lub zmuszania mnie do oglądania wielu reklam, po każdym pobraniu , proste, ale majestatycznie zbudowane oprogramowanie bez zbędnego bałaganu i mnóstwa skomplikowanych protokołów użytkowania, pośród całego tego oprogramowania, które twierdzi, że pozwala na pobieranie muzyki i utworów z SoundCloud, Free SoundCloud Downloader jest tym, co uznałem za najlepszy program do pobierania SoundCloud. Darmowy SoundCloud Downloader pozwala pobierać utwory z SoundCloud na PC w tak wygodny sposób, że nigdy wcześniej nie było tak łatwo.

Konwersja adresu URL SoundCloud do formatu MP3 i tego pliku audio MP3 jest pobierana na komputer za pomocą jednego kliknięcia, przy jednoczesnym upewnieniu się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby utrzymywać kontakt z ulubioną muzyką i oddawać się wszystkim tym muzycznym gadżetom, które chcesz ukryć na boku na deszczowe dni, ponieważ nigdy nie możesz być zbyt pewny długowieczności tych internetowych serwisów streamingowych, ponieważ któregoś dnia mogą zniknąć w dymie, nie wspominając już o tym, że SoundCloud był na skraju bankructwa pod koniec 2017 roku.

Jak pobierać muzykę z SoundCloud?

Darmowy SoundCloud Music Downloader to najlepszy program do pobierania SoundCloud, ponieważ jest super szybki, jeśli chodzi o konwersję adresów URL SoundCloud do formatu MP3 i pobieranie ich bez dodatkowego kroku, a wszystko to jest zapakowane w bardzo lekkie oprogramowanie o wielkości około 20 Mb, bez poddawania użytkownika do wszelkiego rodzaju reklam, takich jak inne oprogramowanie, a czy wspominałem, że jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu? Jego układ jest tak uproszczony, że nawet moja babcia mogłaby go użyć, gdyby tylko żyła 4. bardzo proste i łatwe do naśladowania, kroki

Krok 1: Skopiuj link URL swojego ulubionego utworu z SoundCloud

Krok 2: Wklej link do aplikacji

Jak pobierać utwory z SoundCloud na PC? 1

Krok 3: Poczekaj, aż przetworzy utwory

CIESZYĆ SIĘ

Ciesz się muzyką bez Wi-Fi

Są chwile w życiu, kiedy wiesz, że nie będziesz mieć połączenia z Internetem; może wystąpić burza z piorunami, która zmusi cię do pozostania w bunkrach, lub może to być kultywująca podróż na szczycie gór, przygoda pośród przyziemnych i surrealistycznych lasów lub po prostu nadchodząca wyprawa na kemping lub wizyta u dziadków latem , albo masz uziemienie i zakaz korzystania z Internetu lub z jakiegokolwiek innego powodu, który nie pozwoli ci uzyskać dostępu do SoundCloud.

Życie nie jest kompletne bez muzyki w dzisiejszych czasach i co za głupota byłoby nie mieć swojego dżemu, hip-hopu do tańczenia lub tego przytulnego jazzu, aby dać odpocząć wewnętrznym demonom, lub klasykom, aby jak najlepiej wykorzystać coś niezwykłego chwile? lub powiedz, że jest jedna piosenka, która po prostu do ciebie kliknie, gładząc wszystkie właściwe akordy, ta jedna piosenka stworzona właśnie dla ciebie, piosenka, która łączy się z tobą na poziomie duchowym i po prostu nie masz jej dość?

Cóż, każdy ma swój gust muzyczny, ale jedno jest wspólne, wszyscy nie możemy bez niego żyć, więc po co polegać na przyjacielu pogodnym znanym jako INTERNET i nie mieć własnego stosu przekąski duszy są do naszej dyspozycji przez cały czas, bo kto wie, kiedy nasze dusze mają ochotę na noc, a twoja mama wyłączyła WIFI? Mówiąc sam za siebie, postaram się jak najlepiej znaleźć sposób na pobranie tej piosenki z SoundCloud na mój komputer, przechowywanej bezpiecznie w mojej osobistej kolekcji offline, do której zawsze będę mógł się zwrócić, gdy współczesny świat mnie zawiedzie. Ponieważ nie ma czegoś takiego jak zbyt ostrożne.

Za I przeciw

Plusy

 • Prosty
 • Szybki
 • Bez wysiłku
 • Bez reklam
 • W kolejce może znajdować się wiele utworów
 • Pobrane w kolejce pliki mogą zostać wstrzymane i wznowione z łatwością dla użytkownika.
 • Automatyczne przetwarzanie i konwersja adresów URL do formatu MP3
 • Automatyczne pobieranie przetworzonego pliku Mp3
 • Wyjście wysokiej jakości (do 320 kb / s)
 • Pliki wyjściowe są kompatybilne z iPodem i telefonem komórkowym i można je łatwo przesyłać za pomocą komputera.

Cons

 • Jakość wyjściowa nie może być zmieniona.
 • Minimalistyczne opcje dostosowywania.
 • Brak wtyczki lub rozszerzenia przeglądarki.
 • Pobieraj tylko utwory z SoundCloud na PC.
 • Nie można zmienić nazwy plików podczas pobierania.

Wstęp