Jak pobrać iPhone Configuration Utility? (Link bezpośredni)

Jeśli chcesz zarządzać swoim iPhonem z poziomu Windows PC / Laptop, a następnie Pobierz iPhone Configuration Utility, aby zarządzać iPhone'em Windows lub Mac.

Zmieniasz iPhone'a? A może planujesz zakup nowego iPada lub iPoda touch? Bez wątpienia będziesz też zmęczony konfigurowaniem ustawień urządzenia raz po raz. Cóż, ale wielu z was musi już wiedzieć o programie iPhone Configuration Utility.

Pomaga użytkownikom łatwiej konfigurować ustawienia. Ale teraz pojawia się główny problem: Jak pobrać iPhone Configuration Utility? Właśnie dlatego tu jestem. Dzisiaj powiem wam, jak i gdzie pobrać iPhone Configuration Utility. Ale najpierw spójrzmy na to, co to narzędzie konfiguracyjne iPhone'a.

Co to jest iPhone Configuration Utility?

IPCU lub iPhone Configuration Utility to jedno z najbardziej niesamowitych narzędzi, które pomaga zarządzać iPhonem, iPodem touch oraz iPadem. To narzędzie najlepiej pomaga w utrzymywaniu, tworzeniu, szyfrowaniu i wypychaniu profili konfiguracyjnych. Pomaga także zainstalować, a także śledzić profile udostępniania i autoryzowane aplikacje wraz z przechwytywaniem informacji o urządzeniu.

iPhone-Configuration-UtilityiPhone Configuration Utility (PC: https: //www.softpedia.com/)

Ważne jest również, aby wiedzieć, że plik konfiguracyjny ma format XML. Oprócz zasad bezpieczeństwa urządzenia, informacji o konfiguracji VPN, ustawieniach Wi-Fi, ustawieniach konta Exchange, ustawieniach APN i ustawieniach poczty. Dzięki temu iPad, iPhone i iPod touch otrzymują certyfikaty zezwolenia na pracę z systemem przedsiębiorstwa.

Jak korzystać i gdzie pobrać Narzędzie konfiguracji iPhone'a?

Narzędzie konfiguracji iPhone'a jest dostępne w dwóch różnych wersjach. Pierwszy jest dla komputerów Mac, a drugi dla Windows. Od wielu użytkowników słyszałem, że iPCU działa najlepiej w systemie Mac OS X10.8, ale twierdzą, że dla 10.9 to narzędzie utknie podczas instalacji.

Ale ten problem zdarza się w bardzo rzadkim przypadku. Nie musisz więc stawiać czoła temu samemu problemowi. Pozwól, że ci to powiem windows działa idealnie dobrze. Więc jeśli używasz go do windows, na pewno nigdy nie napotkasz żadnego problemu.

Teraz przejdźmy dalej i zapoznaj się z kompletnym przewodnikiem krok po kroku w Jak pobrać iPhone Configuration Utility?

Jak pobrać iPhone Configuration Utility?

>> Krok 1) Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać i zainstalować iPhone Configuration Utility w swoim Windows urządzenie z wersją 10 /8.1/8/7 w Twoim komputerze. Jak tylko zostanie zainstalowany na twoim komputerze, to narzędzie automatycznie wykryje wersję NET twojego komputera osobistego. Ale upewnij się, że musi być wyższy niż NET 2.5.

>> Krok 2) Teraz musisz połączyć swoje urządzenie z systemem iOS za pomocą narzędzia iPhone Configuration Utility. Tutaj musisz wybrać profil konfiguracji. Teraz na ekranie będzie można zobaczyć wiele gałęzi. Tam możesz przejrzeć pełny przegląd ustawień i inne informacje na iPhonie, iPadzie oraz iPodzie touch.

>> Krok 3) Teraz, w tym kroku, wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić szczegóły dostępne w każdym polu pustym, a także opcje, które wprowadziłeś. Teraz musisz kliknąć opcję EKSPORT. Spowoduje to wyeksportowanie wszystkich ustawień, a następnie musisz je po prostu zapisać na komputerze.

>> Krok 4) Teraz, gdy trzeba użyć informacji o ustawieniach zapisanych w powyższym kroku. Wystarczy podłączyć urządzenie do narzędzia konfiguracyjnego iPhone'a i po prostu zaimportować dane.

Powiem też, że narzędzie do konfiguracji iPhone'a jest teraz dostępne na kilku stronach internetowych i to również za darmo. Więc niekoniecznie musisz go pobrać z Apple oficjalna strona internetowa. W końcu możesz teraz pobrać za darmo ze źródła zewnętrznego.

Wykonując powyższe proste kroki, możesz łatwo zapisać ustawienia telefonu iPhone za pomocą narzędzia do konfiguracji telefonu iPhone.

Pozwól, że powiem ci jeszcze jedną najważniejszą rzecz, której wiele osób musi szukać. Jak przenieść dane ze starego iPhone'a na nowy iPhone za pomocą narzędzia do konfiguracji iPhone'a. Sprawdźmy, jak moglibyśmy zrobić to samo.

Jak przenieść dane ze starego telefonu iPhone na nowy telefon iPhone za pomocą narzędzia iPhone Configure Utility?

Kiedy dostajesz nowego iPhone'a, zmiana wszystkich ustawień i wszystkich staje się bardzo skomplikowana i czasochłonna. Ale za pomocą iPCU możesz skonfigurować iPhone'a tak, jak nigdy go nie zmieniałeś.

Za pomocą iPCU możesz po prostu zapisać lub przenieść wszystkie dane z jednego iPhone'a na drugi bez żadnych problemów. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej niesamowitych sposobów zmiany telefonu iPhone i wciąż sprawia, że ​​czuje się jak stary wygodny telefon.

Możesz także skorzystać z pomocy kilku menedżerów systemu iOS, które pomogą Ci łatwo przenieść wszystkie pliki z jednego iPhone'a, iPada lub iPoda na drugi.

Możesz łatwo przenieść 9 rodzaje plików, które obejmują kontakty, notatki, aplikację, kalendarz, zakładkę, filmy, muzykę, iBook oraz zdjęcia. Te typy menedżerów iOS pomagają również rozwiązać kilka problemów iPhone'a.

Ostatnie myśli

To wszystko o tym, jak pobrać iPhone Configuration Utility. Bez wątpienia Narzędzie konfiguracji iPhone'a jest jednym z najbardziej niesamowitych i ekscytujących narzędzi, za pomocą których można bez problemu zapisać ustawienia iPhone'a, iPada oraz iPoda touch.

Ponadto, jeśli chcesz zmienić iPhone'a, to Narzędzie konfiguracji iPhone'a jest pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl. Bez wątpienia jest to jedno z najlepszych narzędzi dla użytkowników iPhone'a. To sprawia, że ​​wiele z ich pracy jest proste i łatwe. To wszystko z mojej strony. Mam nadzieję, że całkowicie zrozumiałem mój artykuł i mogę ci pomóc.

Teraz nadszedł czas, aby skonfigurować iPhone’a i zapisać ustawienia, abyś nie musiał tego robić ponownie ani kiedy dostaniesz nowego iPhone'a dla siebie.

Dziękujemy za wybranie . Aby uzyskać więcej aktualizacji, odwiedź stronę omgeeky.com

Post Jak pobrać iPhone Configuration Utility? (Link bezpośredni) pojawił się po raz pierwszy w .