Jak pobrać Snapchata na Kindle Ogień

Kindle Ogień i Snapchat brzmią jak zapałka wykonana w niebie. The Amazon urządzenie ma ogromny wyświetlacz i dużą rozdzielczość. Co więcej, ma również aparat wysokiej rozdzielczości, który może zapewniać świetne zdjęcia.

Od AmazonFire OS to tylko gałąź systemu Android, Snapchat powinien działać płynnie Kindle Ogień. Ale jest jeden problem – na Snapchacie nie ma Amazon Sklep z aplikacjami.

Jeśli naprawdę chcesz zainstalować Snapchata na swoim komputerze Kindle Pożar, jest na to sposób. Musisz jednak pobrać go poza Appstore. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Pierwszy krok: zezwól na instalację nieznanych aplikacji

Ponieważ nie możesz pobrać Snapchata w prosty sposób, musisz „załadować” aplikacje. Sideloading polega na instalowaniu aplikacji na obsługiwanym urządzeniu bez korzystania z oficjalnego sklepu z aplikacjami.

Domyślnie, Amazon nie pozwala instalować aplikacji innych firm, więc musisz ręcznie wyłączyć ten środek bezpieczeństwa. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przesuń palcem od góry ekranu w dół, aby otworzyć pasek szybkiego dostępu.
 2. Naciśnij przycisk „Ustawienia” po prawej stronie paska.Jak pobrać Snapchata na Kindle Ogień 1
 3. Przejdź do „Device” (lub „Security” w niektórych wersjach)
 4. Znajdź opcję „Zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł”.
 5. Włącz opcję (lub dotknij przycisku „Włącz” obok niej)aplikacje z nieznanych źródeł

Umożliwi to zainstalowanie większości aplikacji obsługiwanych przez system Android w systemie Fire OS, nawet jeśli nie są one włączone Amazon Sklep z aplikacjami. Poniższa sekcja wyjaśni, w jaki sposób.

Drugi krok: Sideload Snapchat

Po włączeniu pobierania aplikacji z nieznanych źródeł możesz wyszukać i pobrać plik APK Snapchat (plik instalacyjny dla systemów opartych na systemie Android) z dowolnej witryny internetowej.

Ponieważ jednak dostępnych jest mnóstwo takich witryn, należy zawsze sprawdzić, czy witryna jest legalna. W tym artykule wykorzystamy przetestowane SideLoadKindleFire jako przykład witryny, ale możesz wybrać własną.

Aby odłożyć Snapchata na bok, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

 1. Uruchom przeglądarkę Silk na swoim urządzeniu Kindle Ogień.
 2. Przejdź do wspomnianej strony internetowej.
 3. Wybierz kartę „Snapchat” u góry strony.
 4. Przewiń w dół, aż znajdziesz link do pobrania. Znajduje się w sekcji „Pobierz plik instalacyjny Snapchata”.
 5. Stuknij link pobierania.
 6. Naciśnij przycisk „Pobierz” na następnej stronie.
 7. Naciśnij „OK” po wyświetleniu monitu o potwierdzenie instalacji.

Poczekaj na zakończenie pobierania i możesz kontynuować instalację aplikacji.

Trzeci krok: zainstaluj aplikację i ciesz się

Jeśli wszystko wykonałeś poprawnie, plik APK powinien znajdować się w folderze pobranych plików. Wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz przeglądarkę Silk.
 2. Naciśnij ikonę „Więcej” (trzy poziome linie) w lewym górnym rogu ekranu.
 3. Przejdź do menu „Pobieranie”.
 4. Wybierz APK Snapchat z listy pobrań.
 5. Po wyświetleniu monitu naciśnij „Zainstaluj”.
 6. Poczekaj na zainstalowanie aplikacji. Powinieneś otrzymać potwierdzenie po zakończeniu procesu.
 7. Stuknij „Otwórz”, jeśli chcesz natychmiast uruchomić aplikację. W przeciwnym razie naciśnij „Gotowe”.

Po otwarciu aplikacja powinna wyglądać tak samo, jak na tablecie lub smartfonie z Androidem. Ikona aplikacji pojawi się w menu aplikacji i możesz od razu zalogować się na swoje konto. Stamtąd możesz zacząć przyciągać, wysyłać wiadomości do znajomych i korzystać z aplikacji w normalny sposób.

Jak pobrać Snapchata na Kindle Ogień 2

Nie wszystkie źródła są godne zaufania

Zanim zaczniesz pobierać szaleństwo, pamiętaj, że nie wszystkie strony internetowe i pliki APK są bezpieczne. Jest wielu cyberprzestępców, którzy chcą nadużywać chęci ludzi do szukania aplikacji poza Appstore.

Wiele plików APK może zawierać złośliwe oprogramowanie, które może powodować różne szkody. Na przykład może spowolnić system do punktu, w którym nie będzie można go użyć, usunąć pliki, a nawet ukraść dane. Jeśli nie masz odpowiedniego oprogramowania ochronnego, cyberprzestępcy mogą wykorzystywać Twoją tożsamość do nielegalnych działań.

Najlepszym sposobem podejścia do bocznego ładowania jest zawsze zainstalowanie oprogramowania antywirusowego. W ten sposób będziesz w stanie zapobiec intruzom, jeśli nadal będą mogli czasem uniknąć wykrycia.

Sideload or Wait

Ładowanie boczne to świetny sposób na dodawanie aplikacji i gier Kindle Pożar, który w innym przypadku byłby niedostępny. Wielu użytkowników sideload, aby mogli grać w gry takie jak Clash of Clans lub korzystać Instagram na tym urządzeniu.

Z drugiej strony powoli zaczęły pojawiać się niektóre aplikacje na Androida, które były wcześniej niedostępne w AppStore. Z nowymi aplikacjami przybywającymi każdego dnia Snapchat może nawet pojawić się w Appstore wcześniej niż później.

Które aplikacje chciałbyś załadować? Kindle Ogień? Czy znasz wiarygodne witryny, z których można pobrać ich pakiet APK? Udostępnij je w sekcji komentarzy poniżej.