Jak pobrać wszystkie zdjęcia z iCloud na komputer Mac

Nie ma opcji wyboru Wszystkie zdjęcia na iCloud, co utrudnia wybranie wielu zdjęć lub Wszystkie zdjęcia na iCloud. Możliwe jest jednak pobranie wszystkich zdjęć z usługi iCloud na komputer Mac przy użyciu dwóch różnych metod przedstawionych poniżej.

Pobierz WSZYSTKIE zdjęcia z iCloud na PC

Chociaż AppleTo iCloud Photo Library jest uważane za bezpieczne miejsce do przechowywania twoich wspomnień, zawsze dobrym pomysłem jest pobranie wszystkich zdjęć z iCloud na PC jako środek ostrożności.

Podobnie jak posiadanie polisy ubezpieczeniowej, dodatkowa kopia zapasowa wszystkich Twoich zdjęć zapewni ci spokój, że masz kopię zapasową swoich wspomnień, na wypadek, gdyby coś się stało z kontem iCloud.

Innym częstym powodem pobierania wszystkich zdjęć z iCloud na PC lub Mac jest zwolnienie miejsca w iCloud poprzez usunięcie wszystkich zdjęć z iCloud po pobraniu ich na PC.

Przejdźmy więc do wyboru wszystkich zdjęć na iCloud i pobrania ich na komputer PC lub Mac.

1. Pobierz wszystkie zdjęcia z iCloud na Maca, używając Safari

Jeśli chcesz pobrać zdjęcia bezpośrednio z witryny icloud.com, możesz wykonać poniższe czynności, aby pobrać wszystkie zdjęcia z iCloud na komputer Mac.

1. Otwórz Safari przeglądarkę na komputerze Mac i przejdź do icloud.com

2. Zaloguj się do swojego konta iCloud, wprowadzając swoje Apple ID i Hasło.

3. Po zalogowaniu się do iCloud kliknij Zdjęcia Ikona

Karta Zdjęcia na iCloud

4. Po przejściu do Zdjęć iCloud kliknij Zakładka Zdjęcia i naciśnij Dowodzenie+A aby zaznaczyć wszystkie zdjęcia w iCloud.

Pobierz zdjęcia z iCloud

Note: Jeśli Command + A nie działa, upewnij się, że Zdjęcia iCloud jest włączony na twoim iPhonie.

5. Po wybraniu Wszystkie zdjęcia kliknij Ikona pobierania (Zobacz obraz w kroku 4), aby rozpocząć proces pobierania wszystkich wybranych zdjęć na komputer Mac.

Note: Obecnie limit pobierania iCloud wynosi 1.000 zdjęć.

Oznacza to, że możesz pobrać maksymalnie 999 zdjęć jednocześnie z iCloud na Maca 1, 000 zdjęć, spróbuj wybrać i pobrać 500 zdjęć jednocześnie.

Aby wybrać 500 zdjęć, kliknij Pierwsze zdjęcie > Przewiń w dół o 50 wierszy> Przytrzymaj Klawisz Shift na klawiaturze komputera Mac i kliknij Ostatnie zdjęcie w 50 rzędzie.

2. Pobierz wszystkie zdjęcia z iCloud na komputer Mac za pomocą aplikacji Zdjęcia

Najłatwiejszym sposobem pobrania wszystkich zdjęć z iCloud na komputer Mac jest skorzystanie z aplikacji Zdjęcia na komputerze Mac, a także ta metoda nie ma ograniczenia liczby pobieranych zdjęć.

1. Otwórz Zdjęcia Aplikacja na Maca.

2. Poczekaj, aż wszystkie zdjęcia załadują się na komputerze Mac

3. Po załadowaniu wszystkich zdjęć przejdź do widoku Wszystkie zdjęcia, klikając przycisk Zdjęcia tab

Ikona Zdjęcia na iCloud

4. Następnie naciśnij Dowodzenie+A Klawisze na klawiaturze komputera Mac, aby zaznaczyć wszystkie zdjęcia w iCloud.

Wszystkie zdjęcia wybrane na iCloud

5. Po wybraniu Wszystkie zdjęcia, po prostu przeciągnij podświetlony Zdjęcia na pulpicie lub w folderze na komputerze Mac

Czas pobierania wszystkich zdjęć z iCloud na komputer Mac zależy od liczby pobranych zdjęć i szybkości połączenia internetowego.