Jak podłączyć kontroler Xbox do iPada

Niedawno Apple uruchomił tak zwaną usługę streamingu gier Apple Arkada. Zapewnia dostęp do setek gier strumieniowych na iPhone’a, iPada, Apple TV i Mac. Gry to różnorodne gry wszystkich rodzajów i gatunków.

Jedną z rzeczy, które możesz chcieć zrobić, jest użycie elementów sterujących w grze. Zapewnia to większą kontrolę i dokładność podczas gry. Jeśli jesteś właścicielem konsoli Xbox, dobrą wiadomością jest to, że możesz podłączyć kontroler Xbox iPad lub iPhone. Następnie możesz użyć kontrolera Xbox do grania w gry Apple Arkada.

Podłącz kontroler Xbox do iPada

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to udać się do Ustawienia> Bluetooth na iPadzie (lub iPhonie) i sprawdź, czy połączenie Bluetooth jest włączone.

Po potwierdzeniu włączenia Bluetooth i znalezieniu urządzenia naciśnij i przytrzymaj mały okrągły przycisk nad kontrolerem Xbox w pobliżu lewego przycisku na ramieniu. Przytrzymaj, aż okrągły przycisk Xbox na twarzy kontrolera zacznie szybko migać.

Następnie zobaczysz „Kontroler bezprzewodowy Xbox” na liście urządzeń Bluetooth, z którymi chcesz się połączyć.

Stuknij w nią i poczekaj sekundę lub dwie na połączenie. Po podłączeniu pojawi się w sekcji „Moje urządzenia”.

Kontroler Bluetooth Bluetooth Xbox

To wszystko. Możesz teraz używać kontrolera Xbox z iPadem do grania w gry. Uruchomić Apple Arcade na urządzeniu z systemem iOS i pobierz grę lub uruchom ulubioną grę, z której powinieneś być w stanie korzystać Kontroler Xbox One grać w gry.

Tak jak przy użyciu innego kontrolera Bluetooth dla Apple Arcade zawiera kontrolki PlayStation. W rzeczywistości podłączenie kontrolera PlayStation jest takie samo, jak podłączenie go przez Bluetooth na iPadzie lub nawet iPhonie, jeśli chcesz używać z nim kontrolera.

Jak podłączyć kontroler Xbox do iPada 1