Jak pokonać Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.dll brakuje Windows

Jak radzić sobie z Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje? Musisz to wiedzieć w systemie operacyjnym Windows istnieje wiele systemów danych, które mają swoje odpowiednie funkcje. Każdy system danych jest ze sobą połączony, więc gdy ktoś ma problem, może powodować zakłócenia innych danych systemowych.

Przerwanie danych systemowych wpływa na sam system operacyjny. Jeden prosty przykład danych systemowych, które są włączone Windows to plik wizualny C, DirectX do sterownika. Rzeczywiście, dane są wprowadzane do dodatkowych danych, czyli nieoryginalnych pochodzących z systemu operacyjnego Windows. Nawet jeśli tego nie założyłeś Windows Nie będziesz również mieć żadnych problemów. Nadal możesz go używać jak zwykle do codziennych czynności.

Jednak inna historia, gdy używasz go do otwierania programu o dużej pojemności. Jeśli potrzebne dane systemowe okażą się niepoprawne lub przynajmniej ich brak, z pewnością spowoduje błąd lub problem. Jednym z pojawiających się problemów jest Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0Itd. Brakuje, o czym tutaj będziemy rozmawiać.

Jak pokonać Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje

1. Najpierw kliknij Menu Start w lewym dolnym rogu pulpitu.

Krok 1 - Pokonywanie Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0 itp. Brakuje

2. Następnie wpisz odinstaluj, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Jak pokonać Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje

3. Wyszukaj program o nazwie Pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2015 następnie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj. Oto moja wersja x64 lub 64-bitowa. Jeśli masz wersję x86 lub 32-bitową, nie ma problemu, po prostu ją odinstaluj.

Krok 3 - Pokonywanie Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0 itp. Brakuje

4. Wybierz Odinstaluj.

Krok 4 - Pokonywanie Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0 itp. Brakuje

5. Poczekaj na zakończenie procesu odinstalowywania. Następnie wybierz Zamknij i uruchom ponownie komputer / laptop ty

Krok 5 - Pokonywanie Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0 itp. Brakuje

6. Wejście w Menu Start i wpisz cmd. Kliknij prawym przyciskiem myszy cmd i wybierz Uruchom jako administrator.

Krok 6 - Pokonywanie Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0 itp. Brakuje

7. Następnie wpisz net stop wuauserv, a następnie naciśnij Enter. Następnie uruchom ponownie komputer / laptop.

Jak pokonać Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje Windows 7

8. Następnie musisz ponownie zainstalować Visual C ++ Redistributable 2015 do poniższy link. Następnie wybierz Pobierz to.

Krok 8 - Pokonywanie Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0 itp. Brakuje

9. Sprawdź wszystkie pliki, a następnie wybierz Dalej.

Krok 9 - Pokonywanie Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0 itp. Brakuje

10. Kliknij dwukrotnie plik, który został wcześniej pobrany. Następnie zaznacz Zgadzam się z warunkami licencji i wybierz Zainstaluj to.

Krok 10 - Pokonaj Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0 itp. Brakuje

11. Poczekaj na zakończenie procesu instalacji. Następnie wybierz Zamknij.

Jak pokonać Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.dll Brakuje

12. Gotowe. Ostrzeżenie, które mówi „Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje ” nie pojawi się ponownie, gdy chcesz otworzyć program.

Przyczyny Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje

Dla zwykłych ludzi, gdy znajdą zakłócenie w postaci Fire-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje. Na pewno nie wiedzą, co robić. W rzeczywistości mogą nadal zastanawiać się, co powoduje pojawienie się ostrzeżenia, mimo że zainstalowali program jak zwykle i zgodnie z regułami.

Dlatego poniżej przedstawimy najczęstsze przyczyny pojawienia się Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje. Stąd może możesz samodzielnie ocenić problemy, które obecnie występują, które są spowodowane przez jaki problem lub przyczynę.

    Uszkodzony rejestr: pierwszą przyczyną jest uszkodzenie rejestru. Zwykle spowodowane przez plik, który został wcześniej uszkodzony, a następnie nadal go instalujesz. Ponadto może być również spowodowany przez program antywirusowy, który zwykle uważa go za wirusa. Brak pliku DLL: Brakujące pliki DLL mogą być również przyczyną pojawienia się Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje. Być może przypadkowo usunęliśmy plik DLL, gdy nasz program antywirusowy dał ostrzeżenie. Niepoprawne ustawienia: Niepoprawne ustawienia mogą być również przyczyną Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje. Jednak ten problem może występować rzadko.

W ten sposób radzisz sobie z Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0.etc brakuje. W rzeczywistości Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0Brakuje .dll niewiele różni się od niekompletnych plików systemowych podczas instalowania gry. Być może wystąpił problem polegający na tym, że zainstalowanej gry nie udało się otworzyć, ponieważ brakuje jednego lub więcej plików. Ten stan nie różni się zbytnio od Api-Ms-Win-Crt-Runtime-l1-1-0Itd. Brakuje, co spowoduje, że program nie uruchomi się lub jeśli będzie mógł, program nie będzie działał poprawnie.