Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak pokonać Shuigui w grze Wo Long Fallen Dynasty

Wo Long Fallen Dynasty to gra RPG, która jest jedną z najtrudniejszych gier typu soul-like na rynku. Podobnie jak w grach Noah, walki z bossami w Wo Long Fallen Dynasty są zwykle główną atrakcją całej gry. Jednak gra oferuje również szeroki wybór opcjonalnych mini-bossów, którzy mogą być równie wymagający, jak niektórzy z głównych bossów. Jednym z takich powracających mini-bossów w grze jest Shuigui. Jeśli masz problem z pokonaniem bossa, ten poradnik jest dla Ciebie idealny. W tym poradniku dowiesz się jak pokonać Shuigui w grze Wo Long Fallen Dynasty.

Co to jest Shuigui?

Shuigui to demony przypominające piękne syreny. Według starożytnych chińskich legend, stworzenia te były kiedyś uważane za pozostałości po kobietach, które się utopiły, a teraz nawiedzają zbiorniki wodne, w których kiedyś zginęły.

Podobnie jak Changgui, Shuigui jest jednym z pierwszych mini-bossów, których spotkasz w grze Wo Long Fallen Dynasty. Chociaż standardowa niebieska wersja Shuigui może nie być aż tak trudna w walce, jej potężniejsza wersja w kolorze czerwonym będzie trudniejszym mini-bossem w grze.

Jak pokonać Shuigui w Wo Long Fallen Dynasty?

Jak pokonać Shuigui w grze Wo Long Fallen Dynasty

Shuigui zazwyczaj używa ataków wręcz, ale ma również dostęp do szerokiej gamy opcji. Najczęstszym atakiem jest ten, w którym szarżuje na ciebie, wymachując ramionami, co może ogłuszyć cię kombinacją, zadając poważne obrażenia twojej duszy i zdrowiu. Nastąpi kolejny atak, w którym mini-boss wypluwa w twoją stronę wąski strumień wody, który również zadaje duże obrażenia duchowe. Można go łatwo uniknąć, wykonując unik lub odbijając atak.

Mini-boss będzie miał także dostęp do ciosu krytycznego, podczas którego uniesie ogon i naładuje go przed wyprowadzeniem ataku przegrzania. Możesz łatwo odeprzeć ten atak i zadać mini-bossowi ogromne obrażenia duchowe. Sparowanie tego ruchu będzie wymagało dokładnego wyczucia czasu. Kara za przegapienie tego odbicia będzie równie potężna, z wieloma obrażeniami ducha i zdrowia, które mogą być śmiertelne, jeśli demon będzie kontynuował regularne ataki lub kombinacje.

Shuigui jest podatny na czarodziejskie zaklęcia cnót płomieni, takie jak Pochłaniające Piekło i Płonąca Falmewave, które pomogą ci wyczerpać wskaźnik ducha, otwierając go na śmiertelne ciosy.